:)

Ask, trade, announce.
Publiczne forum dla wszystkich. Możecie tu pytać o wszelkie rzeczy niezwiązane z rekrutacją.
Arkadius
Newbie

:)

Post#1 » 01 paź 2008, 17:10

Czesc chłopaki i dziwewczęta:) Kope lat. Mógłby mi ktoś z Was uprawnienia dodać zebym mógł sobie chociaż forum poczytać? Nie, żeby mnie spowrotem do WoWa ciągneło :P Swoją drogą, Hollymaul już wrócił czy wytrzyma do dodatku? :) Z góry dzięki.
Arkadius

Holymaul
Dekoracja
Kontaktowanie:

heh

Post#2 » 01 paź 2008, 17:38

doh wytrzymalem tylko 2,5 miesiaca ;) pozdrowionka

ps.wracasz na dodatek slakerze? :twisted:
Never Fear,Healadin is Here

Proud user of SDM (Smart Dkp Management)

Obrazek

Arkadius
Newbie

Post#3 » 08 paź 2008, 23:15

Myslałem ze wytrzymam do dodatku ale chyba nie bardzo mi to wychodzi :P Bo co chwile na forum zaglądam czy oglądam filmiki na youtube jak tam ubijacie kolejnych bossów :P A teraz jak przeczytałem że magów rekrutujecie to juz w ogóle ciągle o grze myśle :P Prawdopodobnie wróce przed dodatkiem. Na razie tylko małe problemy ze znalezieniem pracy w Polsce. Jak to się uda rozwiązać to potem dopiero będę mógł o grze myśleć. Tylko nie chce wracac wczesniej bo nie wiem czy uda mi się czas gry kontrolować. Zebym czasem nie siedział znowu po 12godzin dziennie przez 7dni w tygodniu przed kompem zamiast pracy szukać:P Tak czy inaczej na dodatek na pewno się zamelduje.A ja dobije do 80tki to kto wie co będzie dalej :P A swoją drogą jak to się stało Holly że niecałe 3miesiące tylko nie grałeś? Spytałbym o dziewcze ale na forum nie wypada :P Mam nadzieje ze niedlugo w grze pogadamy.
Arkadius

Holymaul
Dekoracja
Kontaktowanie:

ehh

Post#4 » 09 paź 2008, 00:16

duh wszystko ok, po prostu guild sie za mna stesknil! ;) pozdr
Never Fear,Healadin is Here

Proud user of SDM (Smart Dkp Management)

Obrazek

Wróć do „Public”