Zapytanie

Ask, trade, announce.
Publiczne forum dla wszystkich. Możecie tu pytać o wszelkie rzeczy niezwiązane z rekrutacją.
Gość

Zapytanie

Post#1 » 04 paź 2009, 18:59

Siema
Sporo dobrego słyszałem ostatnio o waszej gildii i w związku z tym, że mój obecny team nie pali się do poważnego raidowania zaczołem rozglądać się za ludzmi z podobnymi priorytetami i upodobaniami. Wygląda na to że moje poszukiwania się zakończyły:)

Dodam że jestem ambitną osobą dla której progress i ubijanie nowych bossów jest rzeczą przynoszącą najwięcej satysfakcji i przyjemności z gry. Położenie progresowego bossa po tygodniu wipów według mnie przebija tylko zaliczenie roku akademickiego w ostatnim terminie i radosna kilkudniowa popijawa z tej okazji:)

Na drodze do mego szczęścia stoi jednak kuzwa chiński mur którego bez waszej pomocy nie przeskoczę, a mianowicie ewentualne dołączenie do waszej ekipy.

Tu najważniejsze pytanie: Czy jest choć cień szansy na przyjęcie Shadow Preja (uwielbiam ten spec) który wie co w wowie piszczy?

Awatar użytkownika
Ailawiu
Guild Master

Re: Zapytanie

Post#2 » 04 paź 2009, 19:07

Nie jest to raczej klasa której pilnie szukamy - ale jako, że obecnie interesuje nas głównie "ranged dps", to nie jest to wykluczone. Zależy jaki leży ... gear na tobie, co ubiłeś i takie tam. Napisać zawsze można, ew. na PM jak ma być "po cichu".

Wróć do „Public”