Szukam serwera do gry

Ask, trade, announce.
Publiczne forum dla wszystkich. Możecie tu pytać o wszelkie rzeczy niezwiązane z rekrutacją.
Mariusz

Szukam serwera do gry

Post#1 » 25 gru 2009, 02:22

Witam Wszystkich.
Na wstępie życzę Wesołych Świąt i Śzczęśliwego Nowego Roku.
Planuję wrócić do gry jednak interesuje Mnie serwer z polakami , którzy nie tylko cenią sobie najlepszą grę zespołową w pve ale także w pvp.Jak widzę po statystykach zaliczacie się do grona najlepszych dlatego piszę tutaj:).
Ostatni raz byłem online w grze ponad rok temu i jak pamiętam bardzo dobrze sobie radziłem w pve i pvp jednak pvp było dla Mnie ulubionym zajęciem.
W tej chwili szukam serwera gdzie mógłbym od nowa zagrać i znaleźć kompanów do gry na arenach aby osiągnąć rating na poziomie 2000+.Mam doświadczenie bo zazwyczaj grałem "shockadinem" i jak pamiętam byłem dobry.Mój ostatni rating to 1950 punktów a grałem w parze z warlockiem.Jednak chciałbym osiągnąć jeszcze więcej grając pve i pvp areny 2v2,3v3,5v5 a do tego potrzeba zgranej ekipy najlepiej grającej swoimi klasami.

Posyho
Dekoracja

Re: Szukam serwera do gry

Post#2 » 05 sty 2010, 14:51

na BB jest troche grajacych polakow ale wiekszosc robi pve
u nas w gildi jest pare osob robiacych pvp - arenki ale nie ma jakis wysokich ratingow
ogolnie bb to bardziej pve server malo ludzi robi pvp

Wróć do „Public”