WTB: some help

Ask, trade, announce.
Publiczne forum dla wszystkich. Możecie tu pytać o wszelkie rzeczy niezwiązane z rekrutacją.
Trias

WTB: some help

Post#1 » 07 lut 2010, 23:06

Czolem Panstwo Pathfindersi!

Na poczatek wyrazy uznania za progress.
...Ale ze dajecie rade wiecie najlepiej sami, nie musze wiec Wam o tym przypominac, przechodze wiec do meritum tego posta.
Czy znalazlo by sie wsrod Was 9 osob sklonnych sprzedac 2-3h swojego czasu gry i pomoc mi zdobyc rusted proto drake'a? Potrzebne sa mi 4 achievementy - 3 raczej banalne, 1 juz mniej - te latwe to FL+4, razorscale i auriaya, ten trudniejszy to yogg+1

W mojej gildii nie jestem niestety w stanie zebrac odpowiedniej grupy zainteresowanych osob, a ze czasu kiedy mount bedzie jeszcze do wziecia jest coraz mniej, musze wiec poszukac kogos na zewnatrz i mam cicha nadzieje, ze znajde ta grupe wlasnie wsrod Was.

Zeby nie przeciagac - wiem za ile jakis czas temu rusted byl sprzedawany, wiem tez ze Wasz czas jest cenny, a chec powrotu do ulduaru pewnie w najlepszym razie srednia. Przy obecnym sprzecie dojscie do Yogga nie powinno zabrac wiecej niz 1,5-2h, w najgorszym razie licze drugie tyle na bossie .
Za ten czas kazdemu z Was jestem sklonny zaplacic 1500g - moze nie majatek, ale tez piechota nie chodzi, a moze i przy okazji achievement zaliczy ktos z Was?

Jezeli bylibyscie sklonni mi pomoc dopasuje sie oczywiscie do pasujacego Wam terminu Niestety W tygodniu mozna mnie zlapac miedzy 19 i 24, czyli w godzinach kiedy rajdujecie, najprawdopodobniej pozostaje wiec w weekend ...ale to jest zawsze do obgadania.

Gdybyscie byli zainteresowani, bardzo prosze o info albo w tym watku, albo bezposredno w grze.
IGN: TriasZdrajca

dzieki i pozdrawiam!

Wróć do „Public”