Ankieta - prośba

Ask, trade, announce.
Publiczne forum dla wszystkich. Możecie tu pytać o wszelkie rzeczy niezwiązane z rekrutacją.
Govinda
Newbie

Ankieta - prośba

Post#1 » 19 maja 2011, 20:21

Witam
Moja dziewczyna pisze pracę licencjacką z socjologii i do tej pracy potrzebuje badania.Tezą pracy jest obraz polskiego gracza gier mmo na podstawie WoWa.Praca ma pokazać obraz gracza jako normalnego człowieka , a nie zarośniętego,niemytego trola nie mającego życia poza grą.Mam nadzieję ,że będziecie bardziej pomocni niż inne polskie gildie :D

Ankieta do pobrania jest tu ---->http://wyslijto.pl/plik/snnd9xssc5

Bardzo prosiłbym o wypełnienie ankiety i odesłanie na email podany w ankiecie. Im więcej ankiet tym lepiej

Dziękuję wszystkim za zaangażowanie i życzę udanych rajdów i wymarzonych epaxów :)

Veru
Dekoracja
Kontaktowanie:

Re: Ankieta - prośba

Post#2 » 20 maja 2011, 16:08

Hej,

też pisałam taką pracę. Z doświadczenia wiem, że ludzie nie chcą wypełniać ankiet w postaci "ściągnij, wypełnij, wyslij" -> zdecydowanie więcej odpowiedzi uzyskacie tworząc ankiete online.
"...swieta kaplanka Idnadurev,ktorej najwieksza radosc sprawialo obdarowywanie innych,za co chwala jej na wieki wiekijow..."
Publiczny Profil na Plusie

Wróć do „Public”