Mersiful - Demon Hunter - DPS/Tank

Podstawowe informacje o nas, aktualnie potrzebnych klasach, jak i formularz rekrutacyjny znaleźć można w przyklejonych topikach.
Mersiful
Newbie

Mersiful - Demon Hunter - DPS/Tank

Post#1 » 15 sie 2018, 18:04

Podstawowe informacje.
Twój wiek: 30
Link do armory: https://worldofwarcraft.com/en-gb/chara ... n/Mersiful
Alty i ich ewentualne doświadczenie rajdowe: alty są, aczkolwiek nie raidowałem nimi, także nie będę wypisywał

1. Czemu opuściłeś/chcesz opuścić swoją dotychczasową gildię?

Aktualnie jestem w gildii levelingowej, ponieważ spory okres czasu grałem casualowo. Bardzo casualowo:) Z poprzednich gildii grałem w Caern Morghen na Wildhammerze w Vanilli i TBC oraz w theDust w WOTLKU tutaj na BL'u

2. Jak często grasz i ile dni w tygodniu byłbyś w stanie rajdować - gramy w poniedziałek, wtorek, środę i czwartek, od 20 do 23?

Mam dosyć zabiegany dzień, także na pewno nie spędzam w grze 10h dziennie, ale myślę, że frekwencję na raidy oraz farm matsów/golda mógłbym zapewnić na poziomie bliskim 100%. Godziny i dni mi jak najbardziej odpowiadają.

3. Jakie masz doświadczenie rajdowe - w Legionie i przed nim?

Moje doświadczenie raidowe sprowadza się tak naprawdę do Vanilli i TBC gdzie raidowałem dosyć hardcorowo, często nawet po 5 dni w tygodniu bijąc się o pierwsze kille. Głównie wtedy leczyłem. Z Vanilli ominął mnie w gildii jedynie kill C'Thuna z kontentu, natomiast w TBC udało się z gildią wyczyścić wszystko włącznie do Muru, gdzie się go praktycznie nie dało pokonać przed nerfem, a później nastały już zmiany w życiu gdzie nie mogłem raidować i wróciłem do gry jako casual. Czyli co jakiś czas na jakiś czas. Chciałbym to zmienić w tym dodatku i na stałe gdzieś progresować z fajną ekipą.

4. Który spec wybrałeś jako swój main? Bonus dla pure dpsów/warriorów: i dlaczego? ;)

Aktualnie chciałbym zagrać tankiem, ale ze wstępnej rozmowy z GM prawdopodobnie wynika iż szukacie raczej dpsa, aczkolwiek nie przeszkadza mi to zbytnio, bo raz że jestem na etapia zbierania gearu,a dwa, że w postaci dps też się super czuję.

5. Czy rozwijasz jakiś offspec? Jak z doświadczeniem w graniu nim?

Jak powyżej - tankuję sobie obecnie, ale doświadczenia raidowego jako takiego z obecnych mythiców nie mam.

6. Z jakich narzędzi/for korzystasz na codzień, by wycisnąć maksimum ze swojej postaci?
-- (Mowa tu o wszelkiego rodzaju forach internetowych i programach/arkuszach służących do modelowania teoretycznych walk/obliczania średniego dpsu)

Ask Mr. Robot mi zawsze służył jeśli chodzi o optymalizację gearu. Czytam również wszelkie wypociny graczy lepszych ode mnie czy for tematycznych żeby wyciskać jak najwięcej się da z aktualnej postaci czy też posprawdzać jakieś ciekawe magiczne makra. Za moich raidowych czasów to było głównie Elitist Jerks. Teraz sobie obserwuję również dobrych graczy i zbieram jakąś medianę wypadową ze stron typu Icy Veins etc jeśli chodzi o różne traity czy rotacje.

7. Linki do logów, którymi możesz się podzielić:

Niestety nie posiadam na chwilę obecną żadnych logów.

8. Czy może polecić cię ktoś z obecnych gildiowiczów PF?

Nie znam raczej nikogo.

9. Jakieś dodatkowe informacje, którymi chcesz nas do siebie przekonać? ;)
-- (Na przykład możliwość grania inną klasą.)

Jeśli szukacie kogoś na dłuższy okres czasu, na kim będzie można polegać i frekwencja będzie bliska 100%, w dodatku osoby ustablizowanej życiowo to myślę, że można by dać sobie wzajemnie szanse. Wiem, że raidy na poziomie hardcorowym w Vanilli i TBC to było dawno temu, aczkolwiek skoro wtedy sobie radziłem to i myślę, że teraz też w 100% podołam zadaniu :), a braki wiedzy nadrobię od bardziej doświadczonych gildyjnych leaderów i kolegów/koleżanki.

Aktualnie jestem już w trakcie zbierania gearu z heroiców i do kilku dni myślę, że będę mógł zaczynać sobie farmić mythic dungeony - także motywacja i chęci z mojej strony są ogromne.

Zakładamy oczywiście, że zarówno komputer, jak i internet nie będą przeszkadzały w grze/osiąganiu optymalnych wyników.

Stabilne 100 fpsów na raidach, token do autoryzacji konta.

Dzięki za poświęcony czas!

Awatar użytkownika
Laure
Officer

Re: Mersiful - Demon Hunter - DPS/Tank

Post#2 » 19 sie 2018, 12:32

Cześć, wybacz zwłokę ale ten pierwszy tydzień po releasie to nadal sporo zamieszania. Póki co mamy bardzo ciasno w składzie, więc jeśli już rozglądalibyśmy się za kolejną osobą, to raczej za kimś z doświadczeniami z ostatniego contentu mythicznego. Powodzenia w dalszych poszukiwaniach.
Jestę hunterę, proszę głaskać!

Wróć do „Rekrutacja”