Cidd - Retribution Paladin - Burning Legion

Podstawowe informacje o nas, aktualnie potrzebnych klasach, jak i formularz rekrutacyjny znaleźć można w przyklejonych topikach.
Awatar użytkownika
Aurigo
Member
Kontaktowanie:

Cidd - Retribution Paladin - Burning Legion

Post#1 » 15 lis 2015, 12:34

Cidd pisze:Podstawowe informacje.
Twój wiek: 26
Klasa/spec: Cidd Retribution/Protection
Link do armory: http://eu.battle.net/wow/en/character/b ... d/advanced
Alty i ich ewentualne doświadczenie rajdowe:
Brak ubranych
1. Czemu opuściłeś/chcesz opuścić swoją dotychczasową gildię?
Małe activity.

2. Jak często grasz i ile dni w tygodniu byłbyś w stanie rajdować - rajdujemy w poniedzialek, wtorek, srode i czwartek, od 19:45 do 24?
Gram praktycznie codziennie wieczorami w godz. 19.30 - 24.00. Nie zawsze jest to WoW ale w tych godzinach jestem dostępny.

3. Jakie masz doświadczenie rajdowe - w WoD i przed nim?
W WoD, Highmaul HC full, BRF HC full. Na obydwu rajdach jako tank w HFC postanowiłem zagrać DPS.
Przed WoD poważne rajdowanie zaczeło się dopiero na SoO. HC 10 full również jako tank ale Warrior.

4. Jaki offspec preferujesz? Jak z doświadczeniem w graniu nim i gearem?
-- (Tyczy sie klas spełniających różne role - tzw. hybryd, w przypadku pure dpsów zakładamy respeci pod potrzeby rajdu/walki)
Protection, brakuje mi na nim 2 trinketu, ringa, neck i back. Szczerze po BRF zrobiłem sobie długą przerwę ze względu na jakość dodatku :(. Wróciłem z 5 tyg. temu i skupiłem się na ubraniu Retri.

5. Przybliżona waga poszczególnych statów w aktualnym tierze(może być w formie "crit > haste > mastery >" itd.)?
-- (Mamy na myśli wpływ każdego z tych statów na dps i ewentualne uporządkowanie ich np. od najważniejszego do najmniej ważnego)
Mastery > crit/multi > haste > rest

6. Z jakich narzędzi/for korzystasz na codzień, by wycisnąć maksimum ze swojej postaci?
-- (Mowa tu o wszelkiego rodzaju forach internetowych i programach/arkuszach służących do modelowania teoretycznych walk/obliczania średniego dpsu)
Wow logs, rozmowy z ludźmi którzy są topowymi graczami na BL. Fora battle netowe.

7. Linki do logów, którymi możesz się podzielić?
Niestety nie, to jest mój pierwszy reset z legendarem. Myślę że od teraz będzie już czym się chwalić :)

8. Czy może polecić cię ktoś z obecnych gildiowiczów PF?
Niestety nie znam u was nikogo :(

whi pisze:Odezwij sie do kogos z /o po invite. ;)

Wróć do „Rekrutacja”