Gorkish - Warrior - Burning Legion

Podstawowe informacje o nas, aktualnie potrzebnych klasach, jak i formularz rekrutacyjny znaleźć można w przyklejonych topikach.
Awatar użytkownika
Aurigo
Member
Kontaktowanie:

Gorkish - Warrior - Burning Legion

Post#1 » 15 lis 2015, 12:36

Gorkish pisze:Hej nazywam sie Mariusz

Twój wiek: 37 l
Klasa/spec:
Fury/Arms
Link do armory:
http://eu.battle.net/wow/en/character/b ... h/advanced
Alty i ich ewentualne doświadczenie rajdowe:
Hexboo Feral druid 7/13 Mythic ilvl 720 yurek retri paly 700 , hexbob shaman enh/ele 700 ilvl flammaster lock 700 ilvl
ponadto mam wszystkie klasy na lvl 100 oprócz Rogala (ale to kwestia czasu)

1. Czemu opuściłeś/chcesz opuścić swoją dotychczasową gildię?
Obecnie obleguje ławke lub nawet jeżeli się dostane na raid to mam najniższy priorytet otrzymania lootu,
nie jestem osoba która za wszelka cenę walczy o spota lub o loot nie robię notorycznie tych samych błędów, gram tak jak umiem najlepiej nie zawsze z priorytetem robienia cyferek na bossach, tam gdzie należny skopić sie na single target i
zamiast robic cyferki na aoe bije single target (np Iskar mt gdzie bladestorm pozycjonuje niezle w skadzie),
poki co wypelniam luke jak ktos nie przyjdzie poniewaz mam 100% frekfencji od BRF (w obecnej gildi)

2. Jak często grasz i ile dni w tygodniu byłbyś w stanie rajdować - rajdujemy w poniedzialek, wtorek, srode i czwartek, od 19:45 do 24?
mieszkam za granica, jestem tata Zuzanny i Antka poza nimi jedyne moje hobby to WOW , dzien bez wow to dzien stracony
kazdy dzien mi pasuje.
3. Jakie masz doświadczenie rajdowe - w WoD i przed nim?
WOD HM hc, BRF mt całosc choc blachand pozniej , HFC 9/13 mt
gram od Cata zawsze raidowalem głównie jako tank

4. Jaki offspec preferujesz? Jak z doświadczeniem w graniu nim i gearem?
-- DPS / ale mysle ze jako tank moge zawsze grac (obecnie uzywam dwoch specow dps ze wzgledu na raidy)

5. Przybliżona waga poszczególnych statów w aktualnym tierze(może być w formie "crit > haste > mastery >" itd.)?
-- pracuje nad uptaimem enrage wiec poki co crit mastery , potem zamienie to na mastery crit spec fury

6. Z jakich narzędzi/for korzystasz na codzień, by wycisnąć maksimum ze swojej postaci?
-- mmo champion ,ice veins ask mr robot, generlanie zawsze poszukuje jakis informacji wynikow simcraftow w necie

7. Linki do logów, którymi możesz się podzielić?
nie wiem czy mam jakieś, ktoś coś robił ale jakoś nie interesowałem się tym

8. Czy może polecić cię ktoś z obecnych giełdowiczów PF?
niestety nie

Ew. dodatkowe informacje mile widziane.
tak jak pisałem nie jestem wielkim fanem kręcenia cyfr bardziej wole podążać zgodnie z mechanikami bossa
szybko się uczę i staram się nie popełniać tych samych błędów kilka razy.
To co moge zaoferowac to 100% frekwencji , zawsze przygotowanie do raidu , brak narzekań i marudzenia jak trzeba będzie hsowac lub nie dostać wyczekiwanego od miesiąca lootu. uwielbiam grac jako zespól na raidach (zwlaszca MT)
nie zmieniam tez gildi jak rękawiczek, dopóki nie znajdę serii poważnych powodów

whi pisze:Sorry za zwloke, troche zajeci progressem, a ty i tak save w tym resecie juz masz.

Bicie dobrych targetow sie ceni, ale nie musi sie to wykluczac z robieniem ladnych cyferek, wiec mam nadzieje, ze u nas bardziej zainteresujesz sie (takze swoimi)logami - odezwij sie do kogos z /o po invite, jestesmy sklonni sprobowac. ;)

Wróć do „Rekrutacja”