MW Monk - Genesis

Podstawowe informacje o nas, aktualnie potrzebnych klasach, jak i formularz rekrutacyjny znaleźć można w przyklejonych topikach.
Awatar użytkownika
Aurigo
Member
Kontaktowanie:

MW Monk - Genesis

Post#1 » 15 lis 2015, 12:37

Genesis pisze:Wiek: 23
Klasa/spec: Monk Mistweaver
Link do armory: http://eu.battle.net/wow/en/character/b ... sis/simple
Alty i ich ewentualne doświadczenie rajdowe: brak

1. Czemu opuściłeś/chcesz opuścić swoją dotychczasową gildię?

Przez półtora roku byłem w Vortex of Silence. Na początku czerwca wyjechałem do USA na 4 miesiące, po powrocie gildia już niestety nie istniała. Ludzie porozchodzili się po różnych gildiach.

2. Jak często grasz i ile dni w tygodniu byłbyś w stanie rajdować - rajdujemy w poniedzialek, wtorek, srode i czwartek, od 19:45 do 24?

Poniedziałek - Sobota, w niedziele wieczór nie ma mnie w grze. Obecnie jestem na etapie nadrabiania wszystkiego co się da, więc w każdej wolnej chwili ;)

3. Jakie masz doświadczenie rajdowe - w WoD i przed nim?

Całe TBC, nastepnie cały MoP. WoD: 3/7 mythic HM, 2/10 Mythic BRF. HFC znam z youtube'a, którego śledzę na bierząco, nie mogłem grać w stanach to chociaż filmiki oglądałem! Pomimo iż nie mam wielu mythicowych killi na WoD, znam każdego bossa i taktykę na niego, zawsze wyprzedzałem swoją gildię w tym aspekcie.
Odkąd wyszedł monk razem z mopem, zakochałem się w sposobie jaki leczy.

4. Jaki offspec preferujesz? Jak z doświadczeniem w graniu nim i gearem?

Powiem szczerze, że nie lubię grać w WW, ale jest to mój offspec i jeśli trzeba wyciągam z postaci ile się da.

5. Przybliżona waga poszczególnych statów w aktualnym tierze(może być w formie "crit > haste > mastery >" itd.)?

spirit > multistrike > crit > haste > mastery (spirit bo spam rjw ;)

6. Z jakich narzędzi/for korzystasz na codzień, by wycisnąć maksimum ze swojej postaci?

Moim mentorem jest Monkioh z Midwinter, najlepszy i najbardziej ogarnięty MW monk na świecie ( wg mnie ).
Przed każdym bossem jestem zapoznany z taktyką za pomocą filmików FatbossTV. Do tego oczywiste addony jak DBM, rm tracker, ramki do leczenia itp

7. Linki do logów, którymi możesz się podzielić?

Niestety nie mam żadnego screena, jednak w czasie progresu logi zazwyczaj umiejscawiały mnie w pierwszej piątce MW monków na BL.

8. Czy może polecić cię ktoś z obecnych gildiowiczów PF?

Niestety nie

A tak w ogóle to studiuję teleinformatykę, lubię sport i progresować. Zawsze jestem na TSie i grzecznie słucham, jeśli się odzywam to głównie wtedy gdy ma to znaczenie dla raidu. Komp i net na poziomie ultra ustawień WoWowych.

Wiem, że mój gear nie pozwala mi robić HFC mythic, jednak posiadam mnóstwo doświadczenia i potrafię wyciągnąc z mojej małej Pandy ile się da.

Pozdrawiam,
Genesis

Ailawiu pisze:O ile brak Mythicowego doświadczenia można zrozumieć, to z normalami/heroicami już gorzej. Może popróbuj coś najpierw w pugach i wtedy się do nas odezwij.

Wróć do „Rekrutacja”