Neurotop - Holy Pala - Kazzak

Podstawowe informacje o nas, aktualnie potrzebnych klasach, jak i formularz rekrutacyjny znaleźć można w przyklejonych topikach.
Awatar użytkownika
Aurigo
Dekoracja
Kontaktowanie:

Neurotop - Holy Pala - Kazzak

Post#1 » 15 lis 2015, 12:38

Neurotop pisze:Twój wiek:
29 lat

Klasa/spec:
Paladyn/ Holy

Link do armory:
TUTAJ

Alty i ich ewentualne doświadczenie rajdowe:

Posiadam całkiem sporo altów. Mówiąc "sporo" mam na myśli prawie wszystkie klasy na poziomie 100, z wyłączeniem maga (lvl 95) i warriora (lvl 92). Z altów najwięcej uwagi poświęcam obecnie mojemu priestowi oraz monkowi (oboje ukierunkowani na healing, gdyż to lubię najbardziej).

1. Czemu opuściłeś/chcesz opuścić swoją dotychczasową gildię?

Może zacznę od tego, że z częścią ludzi, z którymi grałem w obecnej gildii, gram od przeszło roku, kiedy to dołączyłem do gildii "Missive" na Kazzaku (serwer, na którym zaczynałem i na który się przeniosłem z Burning Legionu, długa historia). Sporo się działo przez ten czas, awansowałem w rankach w gildii, aby zostać osobą odpowiedzialną za rekrutację i rozładowywanie dramy, która czasami się pojawiała. Oczywiście Kazzak jako jeden z przodujących serwerów jeżeli chodzi o kontent PvE był BARDZO trudnym miejscem do rekrutacji (wiele czynników) i po dwóch połączeniach z innymi gildiami, ekipa "Missive" wylądowała w końcu w gildii "Ambuscade". Niestety atmosfera w nowej gildii pozostawiała wiele do życzenia, nie mówiąc frekwencji, która pomimo dużego rostera spadła na łeb na szyję.

Dodatkowo doszły spore zmiany u mnie ze względu na przeprowadzkę do nowego miasta oraz nową pracę. Zmuszony byłem ogarnąć wszystko związane z nowymi obowiązkami, nie wspominając o tym, że nowa/ stara gildia nie była fajnym miejscem do raidowania, co tylko utwierdziło mnie w przekonaniu, że przerwa dobrze mi zrobi.

2. Jak często grasz i ile dni w tygodniu byłbyś w stanie rajdować - rajdujemy w poniedziałek, wtorek, środę i czwartek, od 19:45 do 24?

Przed przerwą grałem zazwyczaj po 17.00/18.00, przygotowując się do raidu/ raidując oraz więcej w weekendy oczywiście. Czasami więcej, gdyż robiłem jako freelancer i wyrabiałem się szybciej = więcej czasu na WoW-a. Ogólnie określiłbym czas jako ok. 5 godzin dziennie (uśredniając). Mogę raidować we wszystkie dni raidowe.

3. Jakie masz doświadczenie rajdowe - w WoD i przed nim?

• WoD - 6/7 Mythic HM, 7/10 Mythic BRF, 1/13 Mythic HFC
  • MoP - 10/14 HC SoO (przed wprowadzeniem Mythic), 14/14 Mythic SoO (po jego wprowadzeniu)
  • Cata - 1/2 HC TotFW, 5/6 HC BWD, 2/5 HC BoT
  • TBC - Wszystko (aż do Bloodboila w BT)

Celowo pominąłem część contentu (w tym cały WotLK), gdyż wyczyściłem go na poziomie normal. Wszystkie wymienione kille są z okresu, kiedy zawartość jeszcze była aktualna. TBC/ WotLK to okres kiedy moim mainem był prot warrior (na paladyna przerzuciłem się z końcem WotLK).

Link do warka - TUTAJ

4. Jaki offspec preferujesz? Jak z doświadczeniem w graniu nim i gearem?

Preferuję grę jako prot jeżeli chodzi o off-spec (712 ilevel w offsecu). Jeżeli chodzi o doświadczenie w grze off-specem, to w WoD sprowadzało się ono do boostowania altów na raidach HC, ale nie mam doświadczenia na poziomie Mythic z tankowaniem.

5. Przybliżona waga poszczególnych statów w aktualnym tierze(może być w formie "crit > haste > mastery >" itd.)?

screen z askmrrobot, typowy pve crit build

Nie sugerowałbym się bardzo wagą poszczególnych statów, raczej ich kolejnością. Oczywiście crit rządzi dla holy paladyna. No i mastery powinno być powyżej multistrike (taki detal).

6. Z jakich narzędzi/for korzystasz na co dzień, by wycisnąć maksimum ze swojej postaci?

• warcraftlogs (kiedyś używałem worldoflogs, ale nowa alternatywa jest lepsza)
  • askmrrobot
  • icy-veins
  • wowhead.com
  • fat boss guides
  • ... no i pisząc o narzędziach należałoby wspomnieć o dziesiątkach addonów, które sprawiają, że moje życie jest prostsze (jako healer): Angry Assignments, DBM, Exorsus Raid Tools, Grid2, Shadowed Unit Frames, Tidy Pates, Weak Auras - to te chyba mają największe znaczenie podczas raidu

7. Linki do logów, którymi możesz się podzielić?

TUTAJ - jednocześnie muszę powiedzieć, że są to nieco stare logi, ostatnie, które tam są z moim udziałem, są z sierpnia.

8. Czy może polecić cię ktoś z obecnych gildiowiczów PF?

Obawiam się, że nie, ale mam nadzieję, że w niedługiej przyszłości się to zmieni. ;)

Aurigo pisze:Już masz plusa za nick szamana ;)

whi pisze:Przyjety.

Wróć do „Rekrutacja”