Paladyn Holy Anromog

Podstawowe informacje o nas, aktualnie potrzebnych klasach, jak i formularz rekrutacyjny znaleźć można w przyklejonych topikach.
Awatar użytkownika
Aurigo
Member
Kontaktowanie:

Paladyn Holy Anromog

Post#1 » 15 lis 2015, 12:39

Perkoz pisze:Twój wiek:
20

Klasa/spec:
Holy Paladyn

Link do armory:
http://eu.battle.net/wow/en/character/b ... g/advanced

Alty i ich ewentualne doświadczenie rajdowe:
Rwathrog - bm hunter 701ilvl
Faungsom - bm monk 697 ilvl
Mujiin - resto druid 697 ilvl
wszystkie HFC norm

1. Czemu opuściłeś/chcesz opuścić swoją dotychczasową gildię?
Gildia zawiesiła swoją działalność ze względu na niską frekwencję i brak chęci do raidowania.

2. Jak często grasz i ile dni w tygodniu byłbyś w stanie rajdować - rajdujemy w poniedzialek, wtorek, srode i czwartek, od 19:45 do 24?
W poniedziałki i co dwa tygodnie czwartki na uczelni do 20, jestem wtedy koło 21 w domu. Reszta pasuje.

3. Jakie masz doświadczenie rajdowe - w WoD i przed nim?
BRF zprogressowany w pełni, HFC HC 13/13, 9/13 Mythic, progressowałem również Velharri

4. Jaki offspec preferujesz? Jak z doświadczeniem w graniu nim i gearem?
-- (Tyczy sie klas spełniających różne role - tzw. hybryd, w przypadku pure dpsów zakładamy respeci pod potrzeby rajdu/walki)
Protection, jeszcze do ubrania troszkę, ale broń i tarczę mam z mythica.

5. Przybliżona waga poszczególnych statów w aktualnym tierze(może być w formie "crit > haste > mastery >" itd.)?
-- (Mamy na myśli wpływ każdego z tych statów na dps i ewentualne uporządkowanie ich np. od najważniejszego do najmniej ważnego)
Intellect > crit > mastery >= haste > versa

6. Z jakich narzędzi/for korzystasz na codzień, by wycisnąć maksimum ze swojej postaci?
-- (Mowa tu o wszelkiego rodzaju forach internetowych i programach/arkuszach słuzących do modelowania teoretycznych walk/obliczania średniego dpsu)
Logi, filmiki gildii z killi bossów(patrzę jakie ew. błędy popełniłem), filmy gildii topowych np. Set Sail For Fail, Method

7. Linki do logów, którymi możesz się podzielić?
https://www.warcraftlogs.com/rankings/c ... metric=hps

8. Czy może polecić cię ktoś z obecnych gildiowiczów PF?
Klawisz, graliśmy ze sobą w jednej gildii przez dobre 1,5 roku jak nie więcej. Znamy się również irl.

A co o mnie, jestem Marcin, studiuję Mechatronikę na Polibudzie Poznańskiej, interesuję się fantastyką. Raiduje już od około 5 lat, od serwerów prywatnych wotlk, cata po globa od cata, przez kawałek MoPa i cały WoD (na HM nie miałem gildii raidującej). Dobrze znoszę konstruktywną krytykę i staram się poprawiać błędy.

Klawiszq pisze:Reunion +1

Ailawiu pisze:Trochę bolą tutaj te spóźnienia, w potencjalnie 2 dni w tygodniu. Potrzebujemy chwili na zastanowienie, więc prosimy o cierpliwość - zwłaszcza że Blizzcon i takie tam :)

Ailawiu pisze:Dosyć późno, ale jednak podziękujemy. Mimo wszystko dość sporo tych spóźnień i ciężko by to było pogodzić z naszym grafikiem.

Wróć do „Rekrutacja”