Rekrutacja Resto Shaman, no i kobieta

Podstawowe informacje o nas, aktualnie potrzebnych klasach, jak i formularz rekrutacyjny znaleźć można w przyklejonych topikach.
Awatar użytkownika
Aurigo
Member
Kontaktowanie:

Rekrutacja Resto Shaman, no i kobieta

Post#1 » 15 lis 2015, 12:39

Szanks pisze:Twój wiek: Mam 21 lat
Klasa/spec: Resto / Elemental Shaman
Link do armory: http://eu.battle.net/wow/en/character/b ... nks/simple
Alty i ich ewentualne doświadczenie rajdowe:
Dk blood 100 lvl pvp 730 ilvl exp 2400 rata i boster brak doświadczenia pvp poza 3 pierwszymi bosami na HC.
Druid 100 lvl Feral / Resto druid PVE wczoraj wbity 100 680 ilvl
Warlock Affi pvp / pve
Reszta 90

1. Czemu opuściłeś/chcesz opuścić swoją dotychczasową gildię?
1.Moja ostatnią gildią którą opusciłem to w sumie nie gildia bo chwile w niej byłem theDust Nie mogli zabić Archimonda HC progresują 1 bosa pomimo że dołączałem do gildi mającej EXP 5/13 więc wymagałem troszke więcej wipy prawie na każdym bosie na hc nie potrafili zabić nawet 2 skrzydeł.W rajdzie byłem 1 w healu a kiedy nadszedł czas Irona którego zabiłem wiecej niż oni jako jeden z nie licznych nie failowałem topowałem HEAL i 2 zwykłych raiderów zaczeło mnie obrazać za złe używanie CD kiedy nie byłem nawet rozpisany w Angry asigments a kiedy powiedziałem że nie jestem rozpisany i jak mam leczyć mówli że lecz jak woda leci i po swojemu.Wcześniej byłem w Drama theory ale stwierdzili że zrobią merge ze słabą gildia zamiast spiąć się i poszukać ludzi.

2. Jak często grasz i ile dni w tygodniu byłbyś w stanie rajdować - rajdujemy w poniedzialek, wtorek, srode i czwartek, od 19:45 do 24?
Gram codziennie po 10-12 godzin czasem przesiaduje do 6 rano bo czemu by nie czasem mam tak zwany dzień z narzeczoną którego w sumie jeszcze nie było xD kocham wowa i dużo gram i poświecam czasu i pasji na te gre ;) gorzej jak bobas wyjdzie i znowu do pracy ale i tak napewno po tym znajde 3 dni spokojnie na rajdowanie.

3. Jakie masz doświadczenie rajdowe - w WoD i przed nim?
Zawsze rajdowałem w gildiach hardkorowych / Semi-Hardcore
Moje doświadczenie to początki WTLK
Największe doświadczenie mam z rajdu SoO na którym zabiłem zanim wyszedł mythic okolo 260 bosów a w sumie kazdy rajd od czasu naxx progresowałem na najwyższym poziomie.

4. Jaki offspec preferujesz? Jak z doświadczeniem w graniu nim i gearem?
Bardzo preferuje grać altem bardziej niż off spec nie raz mnie kusi na Reroll na druida przyjemnie mi sie gra Feralem doświadczenie mam za to mniejsze jako ALT.Jeśli chodzi o elemental nie przypada mi aż tak bardzo granie off spec elemental a enh jest dla mnie troche za slaby dużego dośw ELEMENTAL nie posiadam.

5. Przybliżona waga poszczególnych statów w aktualnym tierze(może być w formie "crit > haste > mastery >" itd.)?
Dla mnie najważniejsze jest mastery na chwile obecną mógłbym miec ilvl 718 + ale nie chce bo wole dobrze jakościowo itemy Mastery > Crit to moje bisowe staty pod mój styl grania.

6. Z jakich narzędzi/for korzystasz na codzień, by wycisnąć maksimum ze swojej postaci?
Nie dpsuje ale mam pobrane około 100 addonów specjalizuje sie w konfiguracjach MACR oraz Elvui mam bardzo ładnie UI skonfigurowane które pozwala mi na granie na najwyższym poziomie programów itp nie używam.

7. Linki do logów, którymi możesz się podzielić?
Niestety logów nie posiadam Jedyną osoba która może je mieć to Makwell z gildi Drama Theory

8. Czy może polecić cię ktoś z obecnych gildiowiczów PF?
Nie ma takiej osoby jestem dla was nowy ^.^

9. I tak od siebie dodam swój podpunkt

Jestem Aleks mam 21 lat pochodzę z poznania.Moja pasja to gitara jestem takim troche nauczycielem chociaż nikogo narazie nie uczę jestem także małym youtuberem nagrywam poradniki i różne materiały na youtube niedługo zainwestuje w lepszy sprzęt mam już 1700 subów a mój kanał to RandomBruce.
Jestem troche specyficzną osobą lubie dużo gadać jestem bardzo towarzyski lubie żartować sobie oczywiście nie na bosie.Jestem osobą która albo sie lubi albo nie.Byłem nie raz GM-em raid liderem nie jestem osobą która zapycha skład rajdowy tylko stara się cos do niego wnieść nie zależy mi na itemach tylko na osiągnieciach w klawym towarzystwie.
Mam swoją narzeczną Która też gra w wowa Mag frost pve 690 ilvl i też chciałbym żeby jakiś kącik się dla niej znalazł na hcka czy alt runy nie mówie o progresie.

Szanks pisze:I chciałem tylko dodać że miałem przerwe w wowie od czasów zaczęcia BRF MYthic dlatego jeszcze nie posiadam Ringa legendarnego :)

Djuna pisze:zanim napiszesz coś zastanów się proszę:)

Armory pokazuje nie tylko ostatni tier. SoO 1 MH kill czy to był inny char?
poprzedni tier też tak jakby 3 bosy tylko wiec jak to się ma do stwierdzenia rajdowania w hardcore gildiach?
ręczniki podawałeś, ryby łowiłeś?

jakieś logi możesz linkąć czy sami poszukać mamy?

100 adonow - śmietnik znaczy czy jak?
88 calowy monitor?

od kiedy do ringa potrzebne były MH?

Szanks pisze:Nie mam ringa bo wróciłem jak się rajdowało hfc heroic.

Nie mam zabitego Mythic SoO Bo wtedy go jeszcze nie było

A addony są przydatne nie smietnik

uvi pisze:linknij swoje UI jak ono wyglada Mastery zawsze byl naj... dla resto ale dlaczego crit ? W SOO pakowalo sie w kryta przy disc preju

uvi pisze:dlaczego Primal a nie EB ?

+

https://www.warcraftlogs.com/rankings/c ... 93/latest/

Szanks pisze:http://zapodaj.net/c5ffda4f59c52.jpg.html

Lepszego narazie w combat nie mam.

Napisałem że dla mnie najważniejsze jest Mastery nie Crit

Primalem bardzo dobrze mi sie gra i lubię łączyć cdki z nim :)

uvi pisze:
Szanks pisze:5. Przybliżona waga poszczególnych statów w aktualnym tierze(może być w formie "crit > haste > mastery >" itd.)?
Dla mnie najważniejsze jest mastery na chwile obecną mógłbym miec ilvl 718 + ale nie chce bo wole dobrze jakościowo itemy Mastery > Crit to moje bisowe staty pod mój styl grania.

o to chodzi mastery ok ale czemu nastepnie kryt a nie haste>multi>kryt ?

problemow z mana nie masz? EB to 1000 spirytu + randomowy stat na pare sec co 8 sec

ps.
poza tematem nie osmieszajac na twoim UI nic bym nie widzial ;)

Szanks pisze:Umiem poprostu leczyć nie mam problemów z mana szamanem gram 7 lat :).

Ja crit mam na równym poziomie z multi więc

Dla mnie item ja ma Mastery>crit> multi jest git :)

uvi pisze:ok odemnie tyle raszta roboty dla oficerki
powodzenia

Mirdael pisze:topic mylący spodziewałem sie aplikującej niewaisty -1 :P i jeszcze birdki na recouncie....

whi pisze:Dzieki za zainteresowanie, ale poki co musimy podziekowac - powodzenia w dalszych poszukiwaniach. ;)

Wróć do „Rekrutacja”