Wzburzonyork - Mistweaver - Burning Legion

Podstawowe informacje o nas, aktualnie potrzebnych klasach, jak i formularz rekrutacyjny znaleźć można w przyklejonych topikach.
Awatar użytkownika
Aurigo
Member
Kontaktowanie:

Wzburzonyork - Mistweaver - Burning Legion

Post#1 » 15 lis 2015, 12:40

Wzburzony pisze:Twój wiek: 18 lat.
Klasa/spec: Monk Mistweaver.
Link do armory: http://eu.battle.net/wow/en/character/burning-legion/Wzburzonyork/simple
Alty i ich ewentualne doświadczenie rajdowe:
Brak.

1. Czemu opuściłeś/chcesz opuścić swoją dotychczasową gildię?
Jednym z powodów jest kolesiostwo w gildii, hamuje to mój rozwój oraz niemiła sytuacja w gildii (wolałbym nie robić złej reklamy mojej starej gildii, dlateog nie będę wspominał nawet jej nazwy).

2. Jak często grasz i ile dni w tygodniu byłbyś w stanie rajdować - rajdujemy w poniedzialek, wtorek, srode i czwartek, od 19:45 do 24?
Byłbym w stanie uczęszczać we wszystkie dni rajdowe, o ile nie będę miał czegoś innego do roboty w prawdziwym życiu, a jeżeli będzie taka sytuacja dam znać z wyprzedzeniem.

3. Jakie masz doświadczenie rajdowe - w WoD i przed nim?
Wcześniej grałem jedynie na prywatnym serwerze z dodatkiem WoTLK, jednakże moja prawdziwa kariera w WoW'ie rozpoczeła się własnie od tego dodatku, co nie znaczy że nie mam pojęcia co robię i jak gram.

4. Jaki offspec preferujesz? Jak z doświadczeniem w graniu nim i gearem?
Moim offspecem jest Windwalker, strasznie nie lubię Monka w DPS'ie jednak jeżeli będzie trzeba wyciągnę wynik godny przeciętnego gracza (z pewnościa nie zobaczycie mnie na dole tabeli, ale nie liczcie że będę też w topce).

5. Przybliżona waga poszczególnych statów w aktualnym tierze(może być w formie "crit > haste > mastery >" itd.)?
multistrike > spirit > crit > intelect.

6. Z jakich narzędzi/for korzystasz na codzień, by wycisnąć maksimum ze swojej postaci?
Wcześniej korzystałem z portalu noxxic.com, a na co dzień nie zdarza mi się przeglądać jakichkolwiek stron na wyżej wymienione tematy.

7. Linki do logów, którymi możesz się podzielić?
https://www.warcraftlogs.com/rankings/character/10114419/latest#metric=hps

8. Czy może polecić cię ktoś z obecnych gildiowiczów PF?
Niestety nie nawiązałem jeszcze jakiejkolwiek współpracy wraz z członkami PF, jednakże mam nadzieję że o ile nadam siędo gildii, i zostanę zaproszony z chęcią pokaże wam na co mnie stać. :D

Ailawiu pisze:Odezwij się do kogoś z oficerki in-game. Nie mamy w tej chwili leczącego monka, więc miałbyś szansę się wykazać.

whi pisze:Przyjety.

Wróć do „Rekrutacja”