Kajt / Enh shaman

Podstawowe informacje o nas, aktualnie potrzebnych klasach, jak i formularz rekrutacyjny znaleźć można w przyklejonych topikach.
Capa
Dekoracja

Kajt / Enh shaman

Post#1 » 24 lip 2016, 18:37

Podstawowe informacje.
Twój wiek: 27
Klasa/spec: Enhancement Shaman
Link do armory: http://eu.battle.net/wow/en/character/b ... ajt/simple
Alty i ich ewentualne doświadczenie rajdowe: Generalnie raidowalem zawsze shamanem (enh, rzadziej resto), do tego trochę druid (resto, rzadziej feral tank). Oprócz nich wszystkie pozostałe klasy poza warlockiem i rogue jako altami.

1. Czemu opuściłeś/chcesz opuścić swoją dotychczasową gildię?
Drama theory na ally się rozpadało powoli, następnie w kolejnych gildiach tylko jako social z racji braku czasu.

2. Jak często grasz i ile dni w tygodniu byłbyś w stanie rajdować - rajdujemy w poniedzialek, wtorek, srode i czwartek, od 20 do 24?
W tygodniu od 18:00, weekendy w miarę możliwości.

3. Jakie masz doświadczenie rajdowe - w WoD i przed nim?
TBC - do Mount Hyjal (bez Archimonda z tego co pamiętam)
WotLK - wszystko hc/hm
Cata - skończyłem z wowem przed wyjściem firelands, do tego czasu wszystko clear. Od firelands tylko lfr.
MoP - 3-4 miesiące po wyjściu wyłącznie lfr
WoD - podobnie jak w mopie, po wyjściu dodatku kilka miesięcy głównie lfr i jakieś pugi.

4. Jaki offspec preferujesz? Jak z doświadczeniem w graniu nim i gearem?
Resto - w razie potrzeby przy brakach ludzi, raczej nie na progresie(preferuję leczenie druidem i jak trzeba było, to nim to robiłem).

5. Przybliżona waga poszczególnych statów w aktualnym tierze(może być w formie "crit > haste > mastery >" itd.)?
Dawno nie grałem, ale z tego co się zorientowałem, to Haste > mastery > versatility > crit

6. Z jakich narzędzi/for korzystasz na codzień, by wycisnąć maksimum ze swojej postaci?
Enhsim, icy-veins, fora/blogi o enh

7. Linki do logów, którymi możesz się podzielić?
brak

8. Czy może polecić cię ktoś z obecnych gildiowiczów PF?
Wypowiedzieć się - Lilija, Aree, Aiker. Polecić? tego nie wiem :)

Awatar użytkownika
Aree
Member

Re: Kajt / Enh shaman

Post#2 » 24 lip 2016, 18:40

Aree approve
Uulwi ifis halahs gag erh'ongg w'ssh.

Awatar użytkownika
Lilija
Member
Kontaktowanie:

Re: Kajt / Enh shaman