Qorsoo/Warlock/Druid(R)/Burning Legion

Podstawowe informacje o nas, aktualnie potrzebnych klasach, jak i formularz rekrutacyjny znaleźć można w przyklejonych topikach.
qorsikk

Qorsoo/Warlock/Druid(R)/Burning Legion

Post#1 » 29 lip 2016, 13:06

Twój wiek:20
Klasa/spec:Warlock(Affli)
Link do armory: Niestety nie mogę znaleźć postaci na nowej stronie cały czas błąd.
Alty i ich ewentualne doświadczenie rajdowe:
Resto Druid, w aktualnym contencie niestety brak

1. Czemu opuściłeś/chcesz opuścić swoją dotychczasową gildię?
Powrót po paru latach przerwy :)
2. Jak często grasz i ile dni w tygodniu byłbyś w stanie rajdować - rajdujemy w poniedzialek, wtorek, srode i czwartek, od 20 do 24? : Na tą chwilę mogę codziennie bez najmniejszego problemu.

3. Jakie masz doświadczenie rajdowe - w WoD i przed nim?
WoD,MoP,Cata - 0
(Cataclysm był na globalnym serwerze)Wotlk- zdobyte wszystko od 0 do HC niestety byłem młody i wraz ze znajomymi graliśmy na serwerach prywatnych(patrząc jak fajnie jest na globalnym żałuję lecz niestety wtedy nie było możliwości kupna za gold prepaidów). Jednakże jedynym ułatwieniem na serwerach prywatnych był 2x exp . Raidy nie były ułatwiane, czasami admin był tak miły i dodawał dmg jeszcze bossom .

4. Jaki offspec preferujesz? Jak z doświadczeniem w graniu nim i gearem?
-- (Tyczy się klas spełniających różne role - tzw. hybryd, w przypadku pure dpsów zakładamy respec i pod potrzeby rajdu/walki).:
Druid ale tylko Resto , nie podobają mi się w ogóle spece DPS chociaż po tych "ułatwieniach" bardzo mała ilość skilli jest teraz rotacje to banały w większości (demo warlock jest teraz ciekawy) Balance wydaje się być fajny

5. Przybliżona waga poszczególnych statów w aktualnym tierze(może być w formie "crit > haste > mastery >" itd.)?
-- (Mamy na myśli wpływ każdego z tych statów na dps i ewentualne uporządkowanie ich np. od najważniejszego do najmniej ważnego) :
Intellect>Mastery oraz haste > crit oraz versality. W zależności od specu.

6. Z jakich narzędzi/for korzystasz na codzień, by wycisnąć maksimum ze swojej postaci?
-- (Mowa tu o wszelkiego rodzaju forach internetowych i programach/arkuszach słuzących do modelowania teoretycznych walk/obliczania średniego dpsu): Wiele się pozmieniało, wiem że są właśnie nowe programy do symulowania dpsu, znajomi ich używają więc z pewnością je wykorzystam. Im bardziej poznaję postać tym bardziej zawężam obszar poszukiwań ale tak to fora mmo-champion, YT oraz google i sprawdzam ludzi własne strony.

7. Linki do logów, którymi możesz się podzielić?- Niestety brak

8. Czy może polecić cię ktoś z obecnych gildiowiczów PF?: -

Ew. dodatkowe informacje mile widziane.
Zakładamy oczywiście, że zarówno komputer, jak i internet nie będzie przeszkadzał w grze/osiąganiu optymalnych wyników.:
Z komputerem z pewnością nie będzie problemów , jestem spokojny nigdy nie rageuje , wipy na bossie duuuużo razy podczas progressu nie są mi obce więc z tym także nie będzie problemu. Jako że raidy są wieczorem to jestem akurat po treningu więc nie mam siły się denerwować :)

Awatar użytkownika
Laure
Officer

Re: Qorsoo/Warlock/Druid(R)/Burning Legion

Post#2 » 29 lip 2016, 13:46

Jestę hunterę, proszę głaskać!

qorsikk

Post#3 » 29 lip 2016, 13:48

Dziękuję bardzo :) , u mnie nadal nie znajduje jak wpisuję wyszukiwanie ;/

Awatar użytkownika
Ailawiu
Guild Master

Post#4 » 30 lip 2016, 13:56

Ten brak doświadczenia rajdowego i 'znajomych' dosyć bolesny. Potrzebujemy chwilę by się zastanowić. Idzie wprawdzie Legion, ale 3 dodatki bez praktycznie żadnego rajdowania to sporo. Skąd nagłe zainteresowanie Mythicami?

qorsikk

Post#5 » 30 lip 2016, 18:12

Doświadczenie szybko idzie złapać, uczenie się taktyk na bossy sprawia mi akurat przyjemność, jeszcze wyjdzie dodatek więc wszyscy w pewien sposób będziemy się uczyć. Miałem grać do następnego roku w Black Desert ale niestety gra nie spełniła oczekiwań i przestaliśmy grać w 20 osób, znajomi namówili mnie na WoWa, jeden zaproponował recruit a friend więc wbiliśmy parę postaci już prawie 4 na 100 w 2 tygodnie. Dlaczego nie pójdę do nich do gildii? Niektórzy są w 2 pierwszych gildiach na naszym serwerze, inni jak ja dopiero zaczynają też po długich przerwach. Oprócz przerwy, nie chciał bym nawet tak "hardcorowo" raidować, codziennie+zmiana na alty i także raidowanie. WoW i raidy mają swój klimat to trzeba im przyznać dlatego wróciłem do gry :)

Awatar użytkownika
Laure
Officer

Post#6 » 01 sie 2016, 20:49

Dzięki za cierpliwość. Pogadaliśmy i zapraszamy na Legion, natomiast z pewnością byłaby też mile widziana w najbliższych resetach jakaś własna aktywność w kwestii np. złapania puga na jakiś heroic czy nawet lower HFC mythiczne. Bo przy tych ilvlach jednak ciężko będzie o okazję do spróbowania sił z marszu na Manno czy Archimondzie.

Awatar użytkownika
Laure
Officer

Post#7 » 03 sie 2016, 09:44

Kolega zdecydował się jednak na grę hilerem, a jako że u nas spoty hilerskie raczej zapełnione, więc niestety nie możemy zaproponować miejsca. Powodzenia znalezieniu odpowiedniej gildii i dobrego progressu w Legionie!

Wróć do „Rekrutacja”