Hunter BM

Podstawowe informacje o nas, aktualnie potrzebnych klasach, jak i formularz rekrutacyjny znaleźć można w przyklejonych topikach.
Forious
Newbie

Hunter BM

Post#1 » 09 sie 2016, 22:26

Witam!

Twój wiek:

29 lat

Link do armory:

http://eu.battle.net/wow/en/character/b ... ous/simple

Alty i ich ewentualne doświadczenie rajdowe:

Warlockiem grałem w SoO HC 10m / Mythic

1. Czemu opuściłeś/chcesz opuścić swoją dotychczasową gildię?

Obecna, w której jestem jest moją gildią. A wcześniejszą opuściłem, bo nie miałem czasu grać w WoD.

2. Jak często grasz i ile dni w tygodniu byłbyś w stanie rajdować - rajdujemy w poniedzialek, wtorek, srode i czwartek, od 20 do 24?

Raczej na wszystkim powinienem być. Jeśli nie, dam znać, ale na 3 na pewno będę bywał.

3. Jakie masz doświadczenie rajdowe - w WoD i przed nim?

WoD: HFC 5 Mythic; Reszty nie pamiętam z powodu przerwy i braku czasu.

4. Który spec wybrałeś jako swój main w legionie? Bonus dla pure dpsów/warriorów: i dlaczego?

Prio to BM, ze względu na ciekawszy playstyle w porównaniu do MM. Survi nie biorę pod uwagę ze względu na melee spec.

5. Który offspec planujesz rozwijać w legionie? Jak z doświadczeniem w graniu nim w poprzednich dodatkach?

Marksman. Powód powyżej opisany.

6. Z jakich narzędzi/for korzystasz na co dzień, by wycisnąć maksimum ze swojej postaci?

Ice Veins obecnie i guide'y od topowego huntera - Azorthariona. Oprócz tego testy na kukłach i konsultacje z innymi hunterami.

7. Linki do logów, którymi możesz się podzielić?

Dawno to było... Pewno już się upłynniły.

8. Czy może polecić cię ktoś z obecnych gildiowiczów PF?

Grałem z Headstyle, Wooli, Xumrew, Frostscream, Segas (?) i kiedyś coś z Brighttooth. Jeszcze znam Nvmstara. Czy mogą coś powiedzieć? Nie wiem, pytajcie.

9. Jakieś dodatkowe informacje, którymi chcesz nas do siebie przekonać?

Szukam gildii na dłużej z szerokimi możliwościami, dlatego napisałem podanie. Myślę jeszcze, aby zagrać Warlockiem, Warriorem DPS lub DK. Warlocka I Warriora będę w miarę możliwości rozwijał. Warlock jako main-alt.
Cóż jeszcze mogę napisać...

Tyle ode mnie.

Awatar użytkownika
Laure
Officer

Re: Hunter BM

Post#2 » 11 sie 2016, 14:44

Ponieważ mamy w tej chwili zadeklarowaną dość liczną grupę na Legion i interesują nas ewentualnie już wyłącznie osoby na tyle ubrane i doświadczone, żeby wykazać się jeszcze na farmie ostatnich mountów, więc niestety musimy podziękować.
Jestę hunterę, proszę głaskać!

Wróć do „Rekrutacja”