Podanie -warlock

Podstawowe informacje o nas, aktualnie potrzebnych klasach, jak i formularz rekrutacyjny znaleźć można w przyklejonych topikach.
Nukel

Podanie -warlock

Post#1 » 22 sie 2016, 16:45

Podstawowe informacje.
Twój wiek: 23 lata
Link do armory: http://eu.battle.net/wow/en/character/b ... kel/simple
Alty i ich ewentualne doświadczenie rajdowe:
dk unholy 12/13 mythic hfc
rogue 7/13 mythic hfc

1. Czemu opuściłeś/chcesz opuścić swoją dotychczasową gildię?
Chce opuścić accidentaly ponieważ posypała się grupa raidowa i nie będą się odbywać raidy na poziomie mythic
2. Jak często grasz i ile dni w tygodniu byłbyś w stanie rajdować - rajdujemy w poniedzialek, wtorek, srode i czwartek, od 20 do 24?
Dostępny jestem każdego dnia i o każdej godzinie mogę się stawiać ;D
3. Jakie masz doświadczenie rajdowe - w WoD i przed nim?
Zabite każde bossy na danym kontencie od SoO
4. Który spec wybrałeś jako swój main w legionie? Bonus dla pure dpsów/warriorów: i dlaczego? ;)
Na warlocku wszystkie spece są dla mnie main tylko to w jakim gram na danym bosie zależy od wymogu taktyki
5. Który offspec planujesz rozwijać w legionie? Jak z doświadczeniem w graniu nim w poprzednich dodatkach?
j.w
6. Z jakich narzędzi/for korzystasz na codzień, by wycisnąć maksimum ze swojej postaci?
-- (Mowa tu o wszelkiego rodzaju forach internetowych i programach/arkuszach służących do modelowania teoretycznych walk/obliczania średniego dpsu)
Analizuję walki innych warlocków na warcraftlogs i często sie wymieniam spostrzeżeniami ze znajomym który też się lubuje w grze warlockiem do tego często siedzę na tak zwanej kukle se skadą i sprawdzam rużne trinkety czy talenty w których lepiej wypada dps

7. Linki do logów, którymi możesz się podzielić?
https://www.warcraftlogs.com/rankings/c ... 70/latest/
8. Czy może polecić cię ktoś z obecnych gildiowiczów PF?
raczej nie
9. Jakieś dodatkowe informacje, którymi chcesz nas do siebie przekonać? ;)

Do tego jeśli jest potrzeba zawsze mogę zmienić klase na progress w zależności czy będzie potrzebna sa to klasy rogue dk i hunter

Awatar użytkownika
Laure
Officer

Re: Podanie -warlock

Post#2 » 22 sie 2016, 17:42

Nukel pisze:4. Który spec wybrałeś jako swój main w legionie? Bonus dla pure dpsów/warriorów: i dlaczego? ;)
Na warlocku wszystkie spece są dla mnie main tylko to w jakim gram na danym bosie zależy od wymogu taktyki
5. Który offspec planujesz rozwijać w legionie? Jak z doświadczeniem w graniu nim w poprzednich dodatkach?
j.w

Podejście jak najbardziej super, jednak przynajmniej pierwsze kilka miesięcy to rozwijanie artefaktu dla głównego speka i swobodne switchowanie z definicji staje się co najmniej mocno utrudnione. Zatem, który artefakt planujesz rozwijać jako pierwszy (i czemu akurat ten?), a które jako kolejne?
Jestę hunterę, proszę głaskać!

Nukel

Post#3 » 22 sie 2016, 18:00

A faktycznie na śmierć o tym zapomniałem na samym początku będę rozwijał artefakt pod demo locka ponieważ przyjemnie mi się w tym specu gra i jest dobry na początek bo i i jakieś aoe bije i dobry jest na single targecie, a w drugiej kolejności będę rozwijał spec który będzie bardziej przydatny pod bossy z kontentu.

Awatar użytkownika
Laure
Officer

Post#4 » 22 sie 2016, 18:23

Right, złap mnie proszę online bo chciałabym jeszcze pogadać o tym ewentualnym rerollu na rogala!
Jestę hunterę, proszę głaskać!

Nukel

Post#5 » 22 sie 2016, 18:28

To może ja podam swój btag będzie prościej DzikiMnich#2880

Wróć do „Rekrutacja”