Outlaw Rogue

Podstawowe informacje o nas, aktualnie potrzebnych klasach, jak i formularz rekrutacyjny znaleźć można w przyklejonych topikach.
Tronq

Outlaw Rogue

Post#1 » 26 sie 2016, 08:27

Podstawowe informacje.
Twój wiek: 32
Link do armory: http://eu.battle.net/wow/en/character/b ... q/advanced
Alty i ich ewentualne doświadczenie rajdowe: Resto shaman i DH ale PvE zawsze grałem tylko mainem

1. Czemu opuściłeś/chcesz opuścić swoją dotychczasową gildię? 11 melee w tym 3 rogali w grupie

2. Jak często grasz i ile dni w tygodniu byłbyś w stanie rajdować - rajdujemy w poniedzialek, wtorek, srode i czwartek, od 20 do 24? Dni rajdowe mi odpowiadaja, na pewno bede min 3 razy w tyg - czasami ze wzgledy na prace/treningi jeden dzien rajdowy moge byc nieobecny

3. Jakie masz doświadczenie rajdowe - w WoD i przed nim? Od dobrych dziesieciu lat gram tylko rogalem, zawsze pure PvE w czołowych gildiach (na różnych tierach od 3 do 10 miejsca na BLu).

4. Który spec wybrałeś jako swój main w legionie? Bonus dla pure dpsów/warriorów: i dlaczego? ;) Outlaw - najprzyjemniejszy spec, dobry do PvE ale także do PvP czy questowania/farmienia. Assassination jest przyjemne tylko na PvE, a Subtlety jest zbyt uproszczone :/

5. Który offspec planujesz rozwijać w legionie? Jak z doświadczeniem w graniu nim w poprzednich dodatkach? Assassination - gram tyle lat rogalem że znam wszystkie spece na pamięć :) Póki co na prepatchu i PTR miałem okazje wszystkie potestować bardzo dobrze.

6. Z jakich narzędzi/for korzystasz na codzień, by wycisnąć maksimum ze swojej postaci?
-- (Mowa tu o wszelkiego rodzaju forach internetowych i programach/arkuszach służących do modelowania teoretycznych walk/obliczania średniego dpsu) Shadowcraft + kilka kanałów na YT, w razie potrzeby buszuje po forach ale nie mam jakiegoś konkretnego.

7. Linki do logów, którymi możesz się podzielić? Miałem kilkumiesięczną przerwe i przez ostatnie 1,5 miesiąca po powrocie nie rajdowałem. Poniżej stare logi z początkowej fazy progressu na HFC. Mogę jeszcze poszukać jakiś filmów ale to raczej z poprzednich contentów.
https://www.warcraftlogs.com/rankings/c ... artition=1

8. Czy może polecić cię ktoś z obecnych gildiowiczów PF? Niestety nie miałem okazji jeszcze z nikim od Was pograc :)

9. Jakieś dodatkowe informacje, którymi chcesz nas do siebie przekonać? ;)
Szukam swojego nowego miejsca, w poprzedniej gildii spędziłem wiele lat więc nie jestem osobą regularnie skaczącą po gildiach. Myślę, że moje doświadczenie może się przydać. Kilka słów o realu: wyluzowany, ambitny, prowadzę firmę informatyczną (tworzymy oprogramowanie ERP i nie tylko), w wolnym czasie poza WoWem regularnie trenuje, a weekendy spędzam z dziewczyną :)

Awatar użytkownika
Laure
Officer

Re: Outlaw Rogue

Post#2 » 26 sie 2016, 09:09

Tronq pisze:1. Czemu opuściłeś/chcesz opuścić swoją dotychczasową gildię? 11 melee w tym 3 rogali w grupie

Hej, dzięki za appke. Natomiast żeby uniknąć ewentualnego rozczarowania i poczucia że wpadłeś z deszczu pod rynnę - u nas też jest zadeklarowane sporo osób, samych melee na tę chwilę również 11. W sumie jedyna różnica w tym wszystkim taka, że póki co tylko jeden rogue.
Jestę hunterę, proszę głaskać!

Gość

Post#3 » 26 sie 2016, 09:23

To mimo wszystko trochę lepsza opcja niz 3 rogali :)
Tak naprawde jak byla okazja to zawsze rajdowalem ile sie dało ale troche rotacji i wolny wieczor od czasu do czasu nawet mi sie przyda.

Awatar użytkownika
Laure
Officer

Post#4 » 26 sie 2016, 16:55

Niestety, ale jednak zmuszeni jesteśmy podziękować :( Zdecydowaliśmy się na razie dać szansę na wykazanie się osobom przyjętym do tej pory i dopiero potem rozglądać się za ewentualnymi uzupełnieniami. Trzymaj się i powodzenia w Legionie!
Jestę hunterę, proszę głaskać!

Wróć do „Rekrutacja”