Xeol (MM) Hunter

Podstawowe informacje o nas, aktualnie potrzebnych klasach, jak i formularz rekrutacyjny znaleźć można w przyklejonych topikach.
Huntmaser Xeol :D

Xeol (MM) Hunter

Post#1 » 06 wrz 2016, 22:20

1. Czemu opuściłeś/chcesz opuścić swoją dotychczasową gildię?
Moja ostatnia poważna gildia rozpadła się. Innominate. Potem jedyne gildie do jakich należałem to gildie mało poważne - raczej dochodziłem do nich z nudów.

2. Jak często grasz i ile dni w tygodniu byłbyś w stanie rajdować - rajdujemy w poniedzialek, wtorek, srode i czwartek, od 20 do 24?
Uhmmm... Dość często gram obecnie około 12h/dziennie. A raidy 4 dni w tygodniu są dla mnie idealne.

3. Jakie masz doświadczenie rajdowe - w WoD i przed nim?
WoD - bawiłem się chwilę jako raid leader, jednak owy dodatek wybitnie mi nie przypadł do gustu - i go po prostu olałem.
MoP - Innominate. Will Of Emperor (2 na realmie) + heart of fear heroic (poza ostatnim bosem) warto dodać, że byłem w głównym składzie raidowym.
Cataclysm - Signum (prawie cały dodatek do FL) przeniosłem się jednak po czasie do Accidentally, a Ci po chwili wrócili na Burning Legion -.-. wówczas po czasie doszedłem do Innominate gdzie raidowałem Dragon Soula.
WotlK - Drama Theory (Icecrown, Totgc, Uladuar, naxx itd.)
TBC - SSC, TK, Kara, Gruul, Magtheridon, BT, SW - w gildii Echo
Vanilla - Niestety nie pamiętam.

4. Który spec wybrałeś jako swój main w legionie? Bonus dla pure dpsów/warriorów: i dlaczego? ;)
MM - Najbardziej moim zdaniem (i nie tylko moim) optymalny spec na obecny content.

5. Który offspec planujesz rozwijać w legionie? Jak z doświadczeniem w graniu nim w poprzednich dodatkach?
BM - ten aż tak mocno się nie zmienił i mam tam jakieś doświadczenie. Samo SV natomiast, jak wiadomo to spora zmiana. Wcale nie pozytywna.

6. Z jakich narzędzi/for korzystasz na codzień, by wycisnąć maksimum ze swojej postaci?
-- (Mowa tu o wszelkiego rodzaju forach internetowych i programach/arkuszach służących do modelowania teoretycznych walk/obliczania średniego dpsu)
Kilku, m.in: ask mr robot (nawet za to płace), warcraft hunters union, mmo-chmapion, icy-veins, - niestety na obcną chwile wszelkie spreedshety itp. są mało miarodajne i wciąż czekam na takowe.

7. Linki do logów, którymi możesz się podzielić?
Brak :(

8. Czy może polecić cię ktoś z obecnych gildiowiczów PF?
Nope

9. Jakieś dodatkowe informacje, którymi chcesz nas do siebie przekonać? ;)
-- (Na przykład możliwość grania inną klasą.)
Lubie placki.

Awatar użytkownika
Laure
Officer

Re: Xeol (MM) Hunter

Post#2 » 06 wrz 2016, 22:45

Niestety na razie nie rekrutujemy, być może coś się zmieni po pierwszych resetach rajdowych, ale póki co musimy podziękować za zainteresowanie.
Jestę hunterę, proszę głaskać!

Wróć do „Rekrutacja”