Begren - mage

Podstawowe informacje o nas, aktualnie potrzebnych klasach, jak i formularz rekrutacyjny znaleźć można w przyklejonych topikach.
Awatar użytkownika
Begren
Member

Begren - mage

Post#1 » 22 lis 2016, 20:44

Podstawowe informacje.
Twój wiek: 23
Link do armory: http://eu.battle.net/wow/en/character/burning-legion/Begren/simple
Alty i ich ewentualne doświadczenie rajdowe: Aktualnie nie mam innej postaci na 110 levelu

1. Czemu opuściłeś/chcesz opuścić swoją dotychczasową gildię?
Gildią nikt nie chciał zarządzać przez co się rozpadła.

2. Jak często grasz i ile dni w tygodniu byłbyś w stanie rajdować - rajdujemy w poniedzialek, wtorek, srode i czwartek, od 20 do 23?
Aktualnie dostępny jestem praktycznie codziennie od południa do nocy. Czasem zdarzy się że gdzieś wyskoczę na wieczór, jednak są to głównie weekendy.

3. Jakie masz doświadczenie rajdowe - w WoD i przed nim?
WoWa po raz pierwszy włączyłem dawno temu, jeszcze przed wydaniem WotLK. Od tego czasu aż do maja tego roku grałem głównie na serverach prywatnych TBC, WotLK oraz Cata skupiając się zarówno na PvE jak i PvP. WoD'a grałem głównie na prepatchu więc moje osiągnięcia nie mają wielkiego znaczenia.

4. Który spec wybrałeś jako swój main w legionie? Bonus dla pure dpsów/warriorów: i dlaczego? ;)
Przed legionem oglądałem prezentacje wszystkich klas, gdy zobaczyłem fire mage'a już wiedziałem kim będę grać. Do tego trafiło się że był też najlepszym specem :D

5. Który offspec planujesz rozwijać w legionie? Jak z doświadczeniem w graniu nim w poprzednich dodatkach?
Aktualnie wszystko poświęcam na fire, jednak z wysokim poziomek AK zdobycie 28 traitów nie jest wielkim wyczynem, nie planowałem jeszcze czy będzie to frost czy arcane, wszystko zależy tak naprawdę co będzie lepsze, oba spece wydają się być interesujące, szczególnie arcane z nową masterką.

6. Z jakich narzędzi/for korzystasz na codzień, by wycisnąć maksimum ze swojej postaci?
-- (Mowa tu o wszelkiego rodzaju forach internetowych i programach/arkuszach służących do modelowania teoretycznych walk/obliczania średniego dpsu)
Forum altered time, czasami zaglądam na discord magów. Regularnie sprawdzam także pewien arkusz googla zawierający świetnie rozpisane simcrafty trinketów. Czasem jeśli mam wątpliwości odnośnie itemów samemu korzystam z simcrafta.

7. Linki do logów, którymi możesz się podzielić?
https://www.warcraftlogs.com/rankings/character/16373431/10/
Nie są może one najlepsze, nie miałem okazji jeszcze przetestować swoich legend na mythicu.

8. Czy może polecić cię ktoś z obecnych gildiowiczów PF?
Niestety nikogo nie kojarzę.

9. Jakieś dodatkowe informacje, którymi chcesz nas do siebie przekonać? ;)
-- (Na przykład możliwość grania inną klasą.)
Jestem graczem zawziętym oraz cierpliwym, nastawionym na solidny progres. Zawsze staram się wycisnąć ze swojej postaci maksymalne osiągi, a gdy coś idzie nie tak staram się przeanalizować swoją grę by znaleźć i wykluczyć błędy.

Awatar użytkownika
Ailawiu
Guild Master

Re: Begren - mage

Post#2 » 23 lis 2016, 19:26

Raczej bylibyśmy zainteresowani, więc odezwij się do kogoś z naszej oficerki po invite.

Wróć do „Rekrutacja”