Necrotìc - frost dk

Podstawowe informacje o nas, aktualnie potrzebnych klasach, jak i formularz rekrutacyjny znaleźć można w przyklejonych topikach.
Sketish
Newbie

Necrotìc - frost dk

Post#1 » 02 gru 2016, 17:40

http://eu.battle.net/wow/en/character/b ... ACc/simple
Mam wyexpionego paladyna i zamierzam niedlugo ruszyc z ubieraniem jego pod holy.

1. Czemu opuściłeś/chcesz opuścić swoją dotychczasową gildię?
Gildia rozpadła się z powodu zaangażowania ludzi,połowa przychodziła przygotowana i gotowa na progress gdzie reszta bez jakiegokolwiek przygotowania flasek,potek,taktyki chciała iśc odrazu, dodatkowo online około 20-22 nie pomagał w dobieraniu ludzi na raid.

2. Jak często grasz i ile dni w tygodniu byłbyś w stanie rajdować - rajdujemy w poniedzialek, wtorek, srode i czwartek, od 20 do 23?
W WoW'a gram od 8 lat z lekkimi przerwami,staram się być codziennie online a co do nich raidowych to mogę być codziennie,jeśli coś mi wypadnie to informuje za czasu że nie będę mógł być w danym dniu.

3. Jakie masz doświadczenie rajdowe - w WoD i przed nim?
Swoją przygodę z WoWem zaczałem od WotLK'a gdzie przeraidowałem od Naxxa do ToGC (hpalek), na cata zacząłem grać dk głownie w unholy ,ponieważ najbardziej zawsze mi odpowiadał. Wyczysciłem wszystkie bossy na 25hc aż do madnessa.Na MoP'ie porobiłem pare normali ale jako że grałem na outlandzie nie znalazłem gildi pve. Na wodzie dołączyłem do The Forgotten Grimoire, gdzie razem z nimi zabiliśmy jako pierwsza polska gildia w ally archiego mythic. Ofcierka zdecydowała się na przejście na Burning Legion co doprowadziło do odejścia większej liczby osób.Na legionie zabiłem 2/7en a ToV'a nie mialem okazji jeszcze zrobić z powodu przerwy.

4. Który spec wybrałeś jako swój main w legionie?
Na początku wybralem unholy jako jest to mój spec w ktorym gram najlepiej,niestety blizzard zbuffował frosta przez co jest znacznie lepszy w cyferkach od unha co spowodowało reroll na frosta. Grałem w obu specach w zalezności od tego który był bardziej przydatny do raidów.

5. Który offspec planujesz rozwijać w legionie? Jak z doświadczeniem w graniu nim w poprzednich dodatkach?
Zawsze moim mainem był dps dlatego unha rozwinę bo może blizzard planuje jakieś większe zmiany w przyszłości do niego.Od cata grałem w froscie i unhu dlatego mam podobne doświadczenie co do nich .

6. Z jakich narzędzi/for korzystasz na codzień, by wycisnąć maksimum ze swojej postaci?
Poza przeglądaniem forum czy kanału na discordzie to to patrze na zmiany w patchach czy hotfixach, ponieważ czasem niewielkie zmiany mogą wpłynać na talenty czy nawet spec.

7.Co do logów to nie mam zabardzo żeby podesłać jakieś sensowne,w poprzedniej gildi tylko 1 osoba robiła logi przez 2 miesiace.Przez co nie ma od kiedy gram w froscie.

8. Czy może polecić cię ktoś z obecnych gildiowiczów .
Znam Begrena od Was z gildi ale nie wiem jakie jest jego zdanie.

Awatar użytkownika
Ailawiu
Guild Master

Re: Necrotìc - frost dk

Post#2 » 05 gru 2016, 21:06

Na chwilę obecną interesują nas bardziej ranged dps, być może z wyjątkiem warriorów. Ew. wyjątki byłyby możliwe, ale wymagałaby raczej dobrych logów, gearu, 35 traitów itp.

Wróć do „Rekrutacja”