Resto druid - Møomøo

Podstawowe informacje o nas, aktualnie potrzebnych klasach, jak i formularz rekrutacyjny znaleźć można w przyklejonych topikach.
moomoo

Resto druid - Møomøo

Post#1 » 04 sty 2017, 17:17

Twój wiek: 25
Link do armory: http://eu.battle.net/wow/en/character/b ... B8o/simple
Alty i ich ewentualne doświadczenie rajdowe: jedynie druid wylevelowany do 110

1. Czemu opuściłeś/chcesz opuścić swoją dotychczasową gildię?
Poprzednia gildia to Red Dragon, ciągły brak ludzi gotowych na raid spowodował rozpad grupy raidowej, dlatego szukam czegoś nowego.

2. Jak często grasz i ile dni w tygodniu byłbyś w stanie rajdować - gramy w poniedziałek, wtorek, środę i czwartek, od 20 do 23?
W ciągu dnia seria WQ i jakieś m+, a jeśli chodzi o wieczory to godziny Waszych raidów są idealne, jednakże w poniedziałki mam kurs tańca (-.-) i gdzieś do kwietnia mam je zajęte. W pozostałe dni byłbym zawsze ( chyba, że nagły wypadek).

3. Jakie masz doświadczenie rajdowe - w Legionie i przed nim?
Legion 4/7M 2/3HC. Resztę bossów znam jedynie teoretycznie.
HM 7/7M, BRF 3/10M MW monk, HFC 10/13M - resto druid
MoP 13/13 HC - MW monk

4. Który spec wybrałeś jako swój main? Bonus dla pure dpsów/warriorów: i dlaczego? ;)
Moim mainem jest Resto Dudu, odkąd gram w WoWa zawsze leczyłem i w tym czuje się najlepiej. Tankowania nigdy na poważnie nie próbowałem, a jeśli chodzi o dps to gwałcenie klawiatury słabo mi wychodzi ;) a czuwając nad zdrowiem innych czuje się dobrze.

5. Czy rozwijasz jakiś offspec? Jak z doświadczeniem w graniu nim?
Tak, mój offspec to feral - 35 traitów artefaktu, jednak doświadczenia raidowego nim nie mam.

6. Z jakich narzędzi/for korzystasz na codzień, by wycisnąć maksimum ze swojej postaci?
-- (Mowa tu o wszelkiego rodzaju forach internetowych i programach/arkuszach służących do modelowania teoretycznych walk/obliczania średniego dpsu)
Ślędzę na bieżąco forum resto dudu na mmochampion, a także followuje na twitterze, kilku theorycrafterów. Czasem przejrzę logi innych druidów, by wiedzieć jak inni korzystają ze swoich cd na walkach.

7. Linki do logów, którymi możesz się podzielić:
https://www.warcraftlogs.com/guilds/16492

8. Czy może polecić cię ktoś z obecnych gildiowiczów PF?
Niestety nie.

9. Jakieś dodatkowe informacje, którymi chcesz nas do siebie przekonać? ;)
-- (Na przykład możliwość grania inną klasą.)
Człowiek spokojny, z klasą, nie rage'uje, nie wychodzi bez słowa. Zawsze przygotowany na raid, działający mikrofon i sprawny PC. Potrafiący słuchać innych.
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Ailawiu
Guild Master

Re: Resto druid - Møomøo

Post#2 » 06 sty 2017, 08:11

E: Ok, znalazłem sobie odpowiedź na to pytanie. Potrzebujemy chwilę na zastanowienie, szczególnie że jest minimalnie dłuższy weekend.

moomoo

Post#3 » 06 sty 2017, 12:37

Nie ma sprawy, dodam jeszcze, że resto artefakt ma 41 traitow.

moomoo

Post#4 » 11 sty 2017, 15:12

Tydzien czasu minal, mozna liczyc na jakas odpowiedz ?

Awatar użytkownika
Ailawiu
Guild Master

Post#5 » 11 sty 2017, 16:24

Można - klarowaliśmy naszą sytuację hilerską na nadciągający Nighthold, i jednak wychodzi na to, że wolne miejsca się dość drastycznie skurczyły. Musimy więc póki co podziękować - rozumiem, że trwało to długo i takie trzymanie w niepewności nie było zbyt fajne, no ale nikomu nie chodzi o grzanie ławy, jak tylko wejdą Mythici i już nie będzie 30 spotów.

Wróć do „Rekrutacja”