Neiev-Bronzebeard BM hunter appka

Podstawowe informacje o nas, aktualnie potrzebnych klasach, jak i formularz rekrutacyjny znaleźć można w przyklejonych topikach.
neiev
Newbie

Neiev-Bronzebeard BM hunter appka

Post#1 » 03 lut 2017, 01:10

Twój wiek: 17
Link do armory: http://eu.battle.net/wow/en/character/b ... iev/simple
Alty: na Burning Legionie jedynie demon hunter (98lvl) oraz frost DK na Auchindounie (870ilvl) 7/7 hc EN.
Posiadam jeszcze Rogala,Demon Huntera,Warriora i Maga na lvlach 110 z gearem miedzy 840-870 w zależności od postaci po stronie alliance na Bronzebeardzie.

Chcę opuścić moją gildie z powodu kiepskiego progressu i podejścia zarówno graczy jak i officerów do raidowania, lootu i wielu innych gildiowych spraw. jednym z głównych problemów jest fakt iż ów officerowie gearują w dużej mierze siebie i kolegów nie zważając na indywidualne umiejętności nowych graczy z poza listy znajomych którzy wkładają w grę wiele serca i starania tylko po to by nie mieć z tego ani progressu, ani lootu, ani atmosfery.

Gram codziennie, spędzam na grze dużo czasu, czy to farmiąc czy robiąc różne bezużyteczne rzeczy, jetem w stanie być na każdym raidzie a nawet zostawać po godzinach jeśli będzie to wymagane.

Moje doświadczenie raidowe to cały kontent w WoD na heroicku, a w legionie EN Mythic 7/7, Tov HC 3/3, NH HC 9/10 (prawdopodobnie przed transferem padnie również Gul'dan)

Mainuje Beast Mastera, lubię kiedy pety robią za mnie robotę + podoba mi się playstyle, grałem BM hunterem od początku przygody z wowem i tak już zostało, podoba mi się też flexibility tej klasy (hero,CR,etc.) oraz to że nie ma żadnych cast timów co pozwala na bardzo swobodną grę.

Powoli zaczynam rozwijać broń w MM i survival, w survival nie mam dużego doświadczenia, w MM mam doświadczenie z HFC i offraidow w Legionie gdzie testowałem talenty i trenowałem rotacje.

Jestem na hunterowym discordzie, Simuje praktycznie każdy nowy item kiedy tylko jest szansa że będzie on upgradem, mam też wielu znajomych z którymi dzielę się przemyśleniami na temat klasy i jej specków, śledzę też na bieżąco topowe gildie sprawdzając czy zmieniają się buildy.

Moje logi mogą nie być do końca wiarygodne bo od tego czasu dogearowałem swoją postać (zebralem 4P) co zwiększyło mój dps, przed ewentualnym przyjęciem do gildi prawdopodobnie pójdę na jeszcze jeden raid z którego mogę linknąć nieco bardziej swieże logi.

Nie znam nikogo z obecnych PFów.

Dodatkowym atutem może być to że mam duuużo wolnego czasu co przekłada się na więcej godzin spędzonych w grze aka jestem chętny na m+, offraidy, czy nawet areny.

Pozdrawiam ;)

neiev
Newbie

Re: Neiev-Bronzebeard BM hunter appka

Post#2 » 03 lut 2017, 23:14

Edit Wrzucam wspomniane wcześniej logi z Gul'dana https://www.warcraftlogs.com/reports/zGL1B9kZf2c6gMhP/#

Awatar użytkownika
whi
Officer

Re: Neiev-Bronzebeard BM hunter appka

Post#3 » 06 lut 2017, 17:23

Dzieki za zainteresowanie, ale musze odrzucic appke - doszlismy do wniosku, ze 5ty hunter to juz jednak za duzo i trzebaby stosowac taka rotacje, ze wiecej bedziecie siedziec na lawce, niz grac, a to przeciez nic przyjemnego. Powodzenia! ;)
+1!

Wróć do „Rekrutacja”