Andrewida - balance_54/guardian_42

Podstawowe informacje o nas, aktualnie potrzebnych klasach, jak i formularz rekrutacyjny znaleźć można w przyklejonych topikach.
Andrewida

Andrewida - balance_54/guardian_42

Post#1 » 06 lut 2017, 21:19

1. Czemu opuściłeś/chcesz opuścić swoją dotychczasową gildię?
- Nasz GM i GMka sa offline, nikt nie wie nic o nich - fajnie by bylo zostac czlonkiem PFu

2. Jak często grasz i ile dni w tygodniu byłbyś w stanie rajdować - gramy w poniedziałek, wtorek, środę i czwartek, od 20 do 23?
- W czwartki mnie nie ma(prowadze zajecia) ale sr/nied/pon z blisko 100% obecnoscia moge byc. Poza tym gram codziennie, raczej WQ/M+, i czasami w PVP rowniez

3. Jakie masz doświadczenie rajdowe - w Legionie i przed nim?
- Gram od 2006r bez przerwy, bylem czlonkiem w Good Omens/Grizzly Hills/krotko w The Vision/i niestety rowniez krotko w Violence. W obecnym kontencie 4/10HC - mam troche tryow na Krosusie/HC i Guldana_HC(34% najlepszy).

4. Który spec wybrałeś jako swój main? Bonus dla pure dpsów/warriorów: i dlaczego? ;)
- od TBC gram w balansie - raczej PVE.

5. Czy rozwijasz jakiś offspec? Jak z doświadczeniem w graniu nim?
- Guardian PVE/PVP.

6. Z jakich narzędzi/for korzystasz na codzień, by wycisnąć maksimum ze swojej postaci?
- icy-veins/mmo-champ/askmrrobot/simcraft/wowprogress/worldoflogs/google ;)

7. Linki do logów, którymi możesz się podzielić:
- Niestety nie mam logow :(

8. Czy może polecić cię ktoś z obecnych gildiowiczów PF?
- Nie znam jeszcze nikogo z was.

9. Jakieś dodatkowe informacje, którymi chcesz nas do siebie przekonać? ;)
- Mam 4 inne postaci 110, jestem wegrem, gram z Budapesztu(42ms), ale dam sobie rade z polskim ;)

Awatar użytkownika
Laure
Officer

Re: Andrewida - balance_54/guardian_42

Post#2 » 06 lut 2017, 21:30

Jakieś pojedyncze logi niby masz:
https://www.warcraftlogs.com/rankings/c ... 57/latest/
natomiast niestety, percentyle są na nich niezbyt wysokie jak na zainteresowanie rajdami na mythic. Zmieniałeś od tamtej pory jakieś upgrejdy, setbonusy, czy to juz osiągi z tym gearem co masz?
Jestę hunterę, proszę głaskać!

Andrewida

Post#3 » 06 lut 2017, 22:44

Nie pamietam tak dokladnie o tej srody - te logi mnie nie przedstawiaja doskonale.
Nie chwalilbym sie z tymi.

Natomiast mam pare wipeow na Guldanie HC a tam robilem 500+k, wipy byli nie przeze mnie - logow nie mam.
Chetnie bym robil z wami najpierw 10/10HC, nie chce nikomu miejsce zajmowac ! ;)

Dzieki.

A>

Andrewida

Post#4 » 07 lut 2017, 14:42

Jakakolwiek bedzie decyzja, ale mysle ze np. Lilijä tez gra u wiele lepiej, niz worldoflogs pokazuje, i ma nawet o 5+ ilvl wiecej ode mnie.

https://www.warcraftlogs.com/rankings/c ... 20/latest/

dzeki, pozdrawiam:

Andre.

Andre

Post#5 » 07 lut 2017, 23:06

Dzieki za odpowiedz, znalazlem sobie towarzystwo, mozecie zamykac tematu i sorry za zajmowania waszego czasu.

pozdr.

A>

Awatar użytkownika
whi
Officer

Post#6 » 08 lut 2017, 18:26

Powodzenia w takim razie. ;)
+1!

Wróć do „Rekrutacja”