Valefar - Frost DK

Podstawowe informacje o nas, aktualnie potrzebnych klasach, jak i formularz rekrutacyjny znaleźć można w przyklejonych topikach.
Valefar

Valefar - Frost DK

Post#1 » 07 lut 2017, 14:30

Twój wiek: 29

Link do armory: http://eu.battle.net/wow/en/character/b ... far/simple

Alty i ich ewentualne doświadczenie rajdowe:
http://eu.battle.net/wow/en/character/b ... ius/simple

1. Czemu opuściłeś/chcesz opuścić swoją dotychczasową gildię?

Moja ostatnia gildia kładła od początku nacisk na klimat i ludzi. Jednak z czasem zaczęła iść w kierunku stricte progresowym co nie ma racji bytu przy podejściu większości ludzi. Byłem w gildi czołowym DPSem i nierzadko TANKIEM. Niestety kiedy spora część ludzi nie przygotowuje się do raidu, nie zna taktyk i generalnie przychodzi na gotowe to dla mnie taki raid jest tylko źródłem irytacji.

2. Jak często grasz i ile dni w tygodniu byłbyś w stanie rajdować - gramy w poniedziałek, wtorek, środę i czwartek, od 20 do 23?

Gram codziennie. Pracuje czesto w weekendy a godziny mam nienormowane. Aktualnie póki trwa sezon zimowy pracuje codziennie więc online jestem popołudniami. W kwesti godzin i dni raidowych moja dostępność jest pełna.

3. Jakie masz doświadczenie rajdowe - w Legionie i przed nim?

Grałem od TBC. Przerwałem gre w WotLK przed wyjsciem ICC. Wrociłem do gry w WoDzie na BRF. Od początku grałem Feral Tankiem. W WotLKu prowadziłem grupe raidową i przez pewien czas własną gildie. W międzyczasie trafiłem na waszą gildię w czasie krótkiej przygody na Bronzebeard. Rozważałem dołączenie. Nawet prowadziłem rozmowy po tym jak byliśmy z wami na raidzie (jakiś alt run). Niestety wróciłem na stary serwer. Content na WotLKu nie liczac ICC ukończyłem. Kedy wróciłem po przerwie wylądowalem na BLu i z racji braku spota dla Guardian druida przerollowałem na arcane/fire maga. 8/13 Mythic HFC zrobiłem przed nerfami i prepachtem. Z racji zmian w magu przerzuciłem sie w Legionie na Frost DK. W obecnym contencie EN na HC wyczyszczne plus 1/7MT. ToV 2/3 HC NH 9/10 normal. Niestety możliwości gildii nie pozwoliły na więcej.

4. Który spec wybrałeś jako swój main? Bonus dla pure dpsów/warriorów: i dlaczego? ;)

Frost DK. Wygrał tutaj lore i przekuty Frostmourne. Mag totalnie mi sie niepodobał po zmianach. Mialem alta DK w bloodzie i stwierdziłem ze spróbuje sił w dpsie. Z racji artefaktu wygrał frost i wkręciłem się melee dps na tyle że przerollowałem na DK

5. Czy rozwijasz jakiś offspec? Jak z doświadczeniem w graniu nim?

Blood (32 traity). To co mam odhaczone w obecnym contencie (oprócz mythic Nythendry) również przetankowałem.

6. Z jakich narzędzi/for korzystasz na codzień, by wycisnąć maksimum ze swojej postaci?
-- (Mowa tu o wszelkiego rodzaju forach internetowych i programach/arkuszach służących do modelowania teoretycznych walk/obliczania średniego dpsu)

Icy Veins, Noxxic plus własne doświadczenie. Kombinacje buildow i rotacji na farm raidach i kukły. Dodatkowo armory i wowprogress szukając mojej klasy po topowych gildiach.

7. Linki do logów, którymi możesz się podzielić:

Logi z EN przed zmiana nicka postaci:
https://www.warcraftlogs.com/rankings/c ... 342844/10/

Kiepskie logi z NH po zmianie nicka:
https://www.warcraftlogs.com/rankings/c ... 52/latest/

8. Czy może polecić cię ktoś z obecnych gildiowiczów PF?

Pogadałem troche z Di kiedy zrobiliśmy pare mythic+ ( grałem wtedy na alcie Silencius). Z czasów Bronzebearda niestety nie pamiętam nicków.

9. Jakieś dodatkowe informacje, którymi chcesz nas do siebie przekonać? ;)

Najbardziej zapamiętałem klimat z waszego alt runa na Bronzebeard. Podobało mi się. Co do przekonywania to cóż... Zawsze chciałem grać z najlepszymi. Nie mam wielkiego parcia na mythic (nie miałem w tym contencie możliwości). Chciałbym mieć opcje spokojnie poczyścić HC i dostać szanse sprawdzenia się na mythicu. Bedę szczery. Nie wiem czy się nadam bo nie miałem opcji sprawdzenia się. W poprzedniej gildii nie miałem też konkurencji więc nie było kogo gonić. Magiem na HFC ogarniałem mythic więc wierzę że źle ze mną nie jest. Logi są słabe z NH ale nie jestem jeszcze z instą obeznany. Za mało runów. Dodatkowo kilka razy musiałem też tankować. Z mojej strony tyle. Z góry dzięki za rozpatrzenie mojego podania i pozdrawiam.

-Andrzej

P.S.
W kwestii grania inna klasą to mag Arcane. Po ostatnich zmianach przeprosiłem się trochę z tą postacią.

Awatar użytkownika
Laure
Officer

Re: Valefar - Frost DK

Post#2 » 09 lut 2017, 09:59

Dzięki za appkę, w innych okolicznościach pewnie bylibyśmy zainteresowani ale akurat teraz nie bardzo mamy miejsce dla kolejnego DK, potrzebujemy raczej innych klas melee. Powodzenia, mam nadzieję ze uda Ci się znaleźć odpowiednią gildię :)
Jestę hunterę, proszę głaskać!

Valefar

Re: Valefar - Frost DK

Post#3 » 09 lut 2017, 10:11

Rozumiem. Dzieki za odpowiedź. Bede śledził temat i jak bedzie opcja to znów spróbuję :)
Pozdrawiam i życzę sukcesów.

-Andrzej

Wróć do „Rekrutacja”