Miijagi

Podstawowe informacje o nas, aktualnie potrzebnych klasach, jak i formularz rekrutacyjny znaleźć można w przyklejonych topikach.
miijagi

Miijagi

Post#1 » 08 lut 2017, 23:29

odstawowe informacje.
Twój wiek: 28
Link do armory: http://eu.battle.net/wow/en/character/b ... agi/simple
Alty i ich ewentualne doświadczenie rajdowe: mag pedretti male doswiadczenie

1. Czemu opuściłeś/chcesz opuścić swoją dotychczasową gildię?
Nie mam wiekszego powodu. Staram sie dostać do jak najlepszej gildii oraz chcialbym grac razem z "kolega" XD

2. Jak często grasz i ile dni w tygodniu byłbyś w stanie rajdować - gramy w poniedziałek, wtorek, środę i czwartek, od 20 do 23?
gram dosc czesto z godzinami i dnaimi raidowymi nie mam problemu

3. Jakie masz doświadczenie rajdowe - w Legionie i przed nim?
hc EN, hc ToV, 8/10 hc NH. przed legionem raidowalem cala pandarie dreanor z pewnych powodow (ktore wole przmilczec) odpuszczony zostal

4. Który spec wybrałeś jako swój main? Bonus dla pure dpsów/warriorów: i dlaczego? ;)
WW monk. Bo jako senpai Miijagii tylko ten spec do mnie pasuje XD

5. Czy rozwijasz jakiś offspec? Jak z doświadczeniem w graniu nim?
narazie nie rozwijam zadnych offspecow

6. Z jakich narzędzi/for korzystasz na codzień, by wycisnąć maksimum ze swojej postaci?
-- (Mowa tu o wszelkiego rodzaju forach internetowych i programach/arkuszach służących do modelowania teoretycznych walk/obliczania średniego dpsu)
Wow progress wow logs oraz rozne fora i strony ktore wydaja mi sie zawierac przydatne informacje

7. Linki do logów, którymi możesz się podzielić:
https://www.warcraftlogs.com/rankings/c ... 08/latest/
wiem ze moge wiecej XD no i moja najwiekszawada 41 trait dopiero wiec to pewne ze moge wicisnac wiecej

8. Czy może polecić cię ktoś z obecnych gildiowiczów PF?
Subtlyqt (ten slodki)

9. Jakieś dodatkowe informacje, którymi chcesz nas do siebie przekonać? ;)
-- (Na przykład możliwość grania inną klasą.)
robie dobra pizze XD i zajebisty sos czosnkowy.
a inna klasa moge grac to nie problem ale oczywiscie potrzebny boost by byl :P

Awatar użytkownika
Laure
Officer

Re: Miijagi

Post#2 » 09 lut 2017, 09:48

Jako ze interesują nas gracze do progresowego składu, to i obecny level Twojego artefaktu, i zapewnienia że dpsu "może być więcej" ale bez pokrycia w logach, to niestety troszkę za mało :( Zatem niestety musimy podziękować za zainteresowanie. Proponuje nadrobić te braki i wtedy spróbować ponownie.
Jestę hunterę, proszę głaskać!

Wróć do „Rekrutacja”