Kääczy - DH Havoc

Podstawowe informacje o nas, aktualnie potrzebnych klasach, jak i formularz rekrutacyjny znaleźć można w przyklejonych topikach.
Kääczy
Newbie

Kääczy - DH Havoc

Post#1 » 22 lut 2017, 14:02

Podstawowe informacje.

Twój wiek: 35

Link do armory: http://eu.battle.net/wow/en/character/b ... czy/simple

Alty i ich ewentualne doświadczenie rajdowe:

1. Czemu opuściłeś/chcesz opuścić swoją dotychczasową gildię?

Właśnie jest w trakcie rozpadu....

2. Jak często grasz i ile dni w tygodniu byłbyś w stanie rajdować - gramy w poniedziałek, wtorek, środę i czwartek, od 20 do 23?

Każdy z tych dni mi pasuje.

3. Jakie masz doświadczenie rajdowe - w Legionie i przed nim?

Legion - EN 7/7 , TOV 2/3 z wieloma próbami na Helence , NH 3/10

4. Który spec wybrałeś jako swój main? Bonus dla pure dpsów/warriorów: i dlaczego? ;)

DH Havoc - wróciłem do WoWa tylko dzięki tej klasie i w dalszym ciągu granie nią sprawia mi ogromną przyjemność.

5. Czy rozwijasz jakiś offspec? Jak z doświadczeniem w graniu nim?

Nie miałem takiej potrzeby aby tankować , zresztą nie bardzo bym chciał wracać do tej roli którą kiedyś pełniłem jako warek :>

6. Z jakich narzędzi/for korzystasz na codzień, by wycisnąć maksimum ze swojej postaci?
-- (Mowa tu o wszelkiego rodzaju forach internetowych i programach/arkuszach służących do modelowania teoretycznych walk/obliczania średniego dpsu)

Simcraft opanowany do perfekcji, czasami więcej spędzam w nim czasu niż na grze :D
Wszystkie możliwe fora dotyczące DH. Niestety nie ma teraz tego wiele i czasami ludzie piszą tam takie bzdety że się czytać nie da...
http://www.mmo-champion.com/forums/358-Demon-Hunter

7. Linki do logów, którymi możesz się podzielić:

https://www.warcraftlogs.com/reports/9Rdt8bpWLF27XvnY

8. Czy może polecić cię ktoś z obecnych gildiowiczów PF?

Myślę że ktoś by się tam znalazł ale opinie pozostawiam im :>

9. Jakieś dodatkowe informacje, którymi chcesz nas do siebie przekonać? ;)

Gram od początku WoWa. Grałem w topowych polskich gildiach jak i top 50 na świecie w Paparazzi - międzynarodowa.
Spokojny , dojrzały człowiek z poczuciem humoru który raczej woli słuchać niż się wymądrzać. Jestem tylko człowiekiem i zdarzają mi się błędy ale zazwyczaj tylko raz te same bo więcej ich nie popełniam. Jestem zawsze przygotowany i na czas. Do wszystkiego co robię w życiu podchodzę bardzo poważnie i w 100% - tyczy się to także WoWa.

Oczywiście nie ma problemu z transferem. Fajnie by było uzyskać odpowiedź jak najszybciej z racji nowego resetu...

Pozdrawiam i czekam na odpowiedź.

Awatar użytkownika
whi
Officer

Re: Kääczy - DH Havoc

Post#2 » 22 lut 2017, 16:21

Cześć! Możesz odezwać się in-game do kogoś z oficerki po invite do gildii. ;)

Kääczy
Newbie

Post#3 » 22 lut 2017, 23:54

Super. Dziękuje ślicznie za przyjęcie. Poproszono mnie w gildii o chwilę cierpliwości a bardzo szanuję ludzi z którymi gram aktualnie , jak i większość z którymi grałem.
Także czy jest taka możliwość żebym dołączył do Was najpóźniej w niedzielę (pewnie będzie to wcześniej ale chciałbym pomóc wyczyścić HC - dzisiaj 8/10 :{ i pomóc w Mythic ... [bo kolejny raid u Was jest dopiero w poniedziałek , więc jeżeli będą mieli tutaj skład (nawet średni ale będzie - wielce prawdopodobne) , to nie będę robił savea tutaj aby móc grać z Wami NH M - i nie chodzi tutaj w żadnym wypadku o itemy ale chce się zachować fair.

Pozdrawiam i raz jeszcze dziękuję za pozytywne rozpatrzenie mojego podania :>

Awatar użytkownika
Laure
Officer

Post#4 » 23 lut 2017, 17:25

Cóż, naciskałeś na szybką decyzję i dostałeś ją - rozumieliśmy to, bo nikt nie chce tracić świeżego resetu w zawieszeniu czekając na odpowiedź. Natomiast teraz nagle chcesz jednak zrobić farmę gdzie indziej, potencjalnie być może sejwnąć się do cudzego mythica. Nasze hc będzie w niedzielę, spodziewaliśmy się że będziemy mogli zobaczyć jak grasz na wszystkich bossach. W momencie kiedy nadal wolisz grać w starej gildii ze względu na jakieś zobowiązania, które przecież nie pojawiły się z dnia na dzień? musiałeś o nich wiedzieć pisząc appke? to nieco trudniej przychodzi nam nadal traktować Twój zapał na poważnie.
Jestę hunterę, proszę głaskać!

Kääczy
Newbie

Post#5 » 23 lut 2017, 19:47

Przecież masz w PW że transfer trwa godzinę minimum...W domu wczoraj byłem na styk i zalogowałem się koło 19...

Nie było szans na zrobienie transferu bo wiadomość odczytałem po powrocie do domu...także nie miejcie do mnie o to pretensji...

Poszedłem więc na HC z gildią i tyle...nie wiedziałem że robicie HC w niedziele , nie dostałem takiej informacji od nikogo. Zresztą to nie dużo by zmieniło bo transfer i tak by trwał do 21 + ustawienie wszystkiego to koniec raidu...

Mam rozumieć że podanie jest jednak odrzucone (mimo że nie widzę tutaj winy po swojej stronie)...?

Awatar użytkownika
Laure
Officer

Post#6 » 23 lut 2017, 20:28

Nie jest odrzucone, natomiast rekrutację mamy cały czas otwartą i jeśli pojawi się inna appka a na Ciebie nadal będziemy czekać to po prostu może się okazać że ktoś inny Cie ubiegnie. Notabene mam za sobą chyba z 15 różnych xferów, zmian frakcji w obie strony etc - nie zdarzyło mi się nigdy czekać dłużej niż 15-20 min, więc też nie bierz tych Blizzowych warningów o "minimum godzinie" zbyt poważnie.
Jestę hunterę, proszę głaskać!

Kääczy
Newbie

Post#7 » 23 lut 2017, 20:45

Od początku Legionu robiłem transfer dwa razy - żaden z nich nie trwał krócej niż 1,5 godziny + , nie mówiąc o ustawieniach addonów - nie wszystkie trzeba ustawiać ale pewne tak...

Być może mówisz o latach wstecz gdzie nie grało tyle osób co teraz - zresztą mogę spokojnie wkleić screeny z transferów...ale może bez jaj :>

Wróć do „Rekrutacja”