Hekk, warrior; Burning Legion

Podstawowe informacje o nas, aktualnie potrzebnych klasach, jak i formularz rekrutacyjny znaleźć można w przyklejonych topikach.
Hekk

Hekk, warrior; Burning Legion

Post#1 » 07 mar 2017, 02:10

Hekk, lat 22

Link do armory: http://eu.battle.net/wow/en/character/b ... ekk/simple

Alty i ich ewentualne doświadczenie rajdowe:
Nie jestem wielkim fanem altów, chociaż planuję dokończyć mojego warlocka i dh wraz z wyjściem 7.2(masa catch-up'ów). Zastanawiałem się też nad przeniesieniem mojego druida i monka z Ally. Mówiąć "dokończyć" mam na myśli levelowanie 100-110. Nie raidowałem na altach gdyż nigdy nie było takiej potrzeby.

1. Czemu opuściłeś/chcesz opuścić swoją dotychczasową gildię?
Od początku Legionu mam ogromne "szczęście" w znajdywaniu dramy i gildii, w których zamiast progresu, jest regres; przestoje po kilka tygodni w robieniu czegokolwiek i brak "planu działania" to była norma w moich ostatnich gildiach. Szukam czegoś stabilnego, z historią - jak to się mówi.

2. Jak często grasz i ile dni w tygodniu byłbyś w stanie rajdować - gramy w poniedziałek, wtorek, środę i czwartek, od 20 do 23?
Gram zazwyczaj od 16-17 do rana, jeśli tylko jest co robić to nawet dłużej. Nie ma w zasadzie dni, w których na pewno nie będę mógł grać - chociaż w piątek zdarza mi się spać cały dzień.

3. Jakie masz doświadczenie rajdowe - w Legionie i przed nim?
Zacząłem grać w WoD'dzie, przygodę z mythc'ami zacząłem od BRF, niestety nie podołaliśmy ubić Blackhanda przed wyjściem Hellfire Citadel, ale jeśli o HFC chodzi, Cutting Edge z Archiego wpadło w styczniu

4. Który spec wybrałeś jako swój main? Bonus dla pure dpsów/warriorów: i dlaczego? ;)
Fury, arms w Legionie jest ochydny.

5. Czy rozwijasz jakiś offspec? Jak z doświadczeniem w graniu nim?
Oczywiście, mimo że dodawanie AP w armsa mnie smuci, to jednak może się okazać że różnica dps będzie na tyle ogromna że trzeba będzie nim grać, a jeśłi chodzi o prota, tank na m+'y czy off-tank na raidy zawsze się przydaje.

6. Z jakich narzędzi/for korzystasz na codzień, by wycisnąć maksimum ze swojej postaci?
-- (Mowa tu o wszelkiego rodzaju forach internetowych i programach/arkuszach służących do modelowania teoretycznych walk/obliczania średniego dpsu)
TellMeWhen, WeakAura2(jeśli trzeba, preferuje TMW), DBM(lub BigWigs), ExorsusRaidTools.
Dodatkowo SimCraft, i stały bywalec warriorowego forum na discordzie i mmo-champion

7. Linki do logów, którymi możesz się podzielić:
https://www.warcraftlogs.com/rankings/c ... 367/latest

8. Czy może polecić cię ktoś z obecnych gildiowiczów PF?
Niestety nie.

9. Jakieś dodatkowe informacje, którymi chcesz nas do siebie przekonać? ;)
-- (Na przykład możliwość grania inną klasą.)
Hmmm, umiem grać :)

Awatar użytkownika
Laure
Officer

Re: Hekk, warrior; Burning Legion

Post#2 » 07 mar 2017, 09:29

cześć

zapraszamy, odezwij się do kogoś z /o po inv :)
Jestę hunterę, proszę głaskać!

Wróć do „Rekrutacja”