Polonus/Vyo

Podstawowe informacje o nas, aktualnie potrzebnych klasach, jak i formularz rekrutacyjny znaleźć można w przyklejonych topikach.
Awatar użytkownika
vyo
Member

Polonus/Vyo

Post#1 » 09 mar 2017, 08:31

Twój wiek: 24
Link do armory: http://eu.battle.net/wow/en/character/b ... Vyo/simple
Alty i ich ewentualne doświadczenie rajdowe: Warlock oraz DK, którymi grałem do końca WotLK.

1. Czemu opuściłeś/chcesz opuścić swoją dotychczasową gildię?
Obecnie nie posiadam żadnej guildi. Z poprzedniej, i tak naprawdę jedynej, zostałem wyrzucony. Być może nie wszyscy mnie pamiętają, ale zostałem wyrzucony pod koniec WotLK, ponieważ byłem samolubnym kretynem. Nie wiem, co mogę więcej powiedzieć poza tym, że byłem wtedy nastoletnim idiotą w trakcie fazy dorastania. Od tamtego dnia aż do dzisiaj, zawsze żałowałem, że tak się skończyła moja wspólna gra z PathFinders, bo jest to moja jedyna guildia i granie z Whi, Awu, Yeni, Mięśniakiem i innymi osobami uważam za mój najlepiej spędzony czas w tej grze. Pozostaje mi jedynie przeprosić za to co się wtedy stało.

2. Jak często grasz i ile dni w tygodniu byłbyś w stanie rajdować - gramy w poniedziałek, wtorek, środę i czwartek, od 20 do 23?
Gram praktycznie codziennie w zbyt dużych ilościach. Raidowanie w te dni i w tych godzinach nie powinno stanowić problemu.

3. Jakie masz doświadczenie rajdowe - w Legionie i przed nim?
Od czasów Vanilli aż do końca WotLK, miałem przyjemność raidować z PathFinders i wspólnie udało nam się zdobyć trochę Realm Firstów. Praktycznie od początku Cata do końcówki WoD zrezygnowałem z grania w WoW, ponieważ straciłem jedyny powód, dla którego grałem. Zdecydowałem się wrócić na Legion za namową kilku znajomych z CSa, początkowo nie planowałem grania "na poważnie", ale z czasem stało się inaczej i zostałem na dłużej. Udało mi się z pugiem zrobić wszystkie raidy w obecnym dodatku na heroicu i Nythendre/Ursoca w mythic EN.

4. Który spec wybrałeś jako swój main?
Obecnie moim main spekiem jest Assassination z racji tego, że oferuje najbardziej pewny single target damage. Mam w nim 54 traity.

5. Czy rozwijasz jakiś offspec? Jak z doświadczeniem w graniu nim?
Grałem również sporo Outlaw (logi), w którym także mam 54 traity. Jednakże losowość damage'u, dość uciążliwa rotacja oraz konieczność specyficznych legendary zniechęciła mnie do grania tym spekiem.

6. Z jakich narzędzi/for korzystasz na codzień, by wycisnąć maksimum ze swojej postaci?
Korzystam z SimCrafta. Lubię również przeglądać fora poświęcone mechanice gry. Niestety, po naturalnej śmierci Elitist Jerks, pozostała pewna pustka, której nic nie wypełniło. Można by wspomnieć forum mmo-champion, ale spora część tematów tam zakładanych prezentuje dość niski poziom merytoryczny dyskusji.

7. Linki do logów, którymi możesz się podzielić:
Z racji tego, że grałem z pugiem nie ma tego zbyt wiele, ale coś tam się znalazło.
https://www.warcraftlogs.com/reports/48 ... amage-done
https://www.warcraftlogs.com/reports/6V ... amage-done

8. Czy może polecić cię ktoś z obecnych gildiowiczów PF?
Jeśli ktoś mnie choć trochę dobrze wspomina, to pozwolę jemu się wypowiedzieć.

9. Jakieś dodatkowe informacje, którymi chcesz nas do siebie przekonać?
Jestem doktorantem na studiach matematycznych. Chętnie pomagam z matematyką.
Mathematics is a game played according to certain simple rules with meaningless marks on paper. - David Hilbert

Awatar użytkownika
whi
Officer

Re: Polonus/Vyo

Post#2 » 09 mar 2017, 08:40

+1!

Awatar użytkownika
Ailawiu
Guild Master

Post#3 » 09 mar 2017, 10:12

Patrząc na niektórych ludzi z BLa - oczywiście nie nas :roll: - to definicja 'samolubnego kretyna' bardzo ewoluowała przez te lata. Będac wzorem cierpliwości i cnót innych wszelakich, mógłbym zapewne udać, że nie było tego co kiedyś było i liczyć na to że się tym razem wykazałbyś się na plus.

Awatar użytkownika
Yeni
Officer

Post#4 » 09 mar 2017, 19:52

Przyznaj, że punkt pierwszy pisany z myślą o podbiciu mojego wrażliwego serduszka. Niestety, nic z tego.

Udało się dopiero w punkcie dziewiątym. Zgłoś się po inv.

Wróć do „Rekrutacja”