Forgîven/Havoc Demon Hunter/Burning Legion

Podstawowe informacje o nas, aktualnie potrzebnych klasach, jak i formularz rekrutacyjny znaleźć można w przyklejonych topikach.
Awatar użytkownika
Forgiven
Newbie

Forgîven/Havoc Demon Hunter/Burning Legion

Post#1 » 24 mar 2017, 16:01

Podstawowe informacje.
Twój wiek: 22
Link do armory: http://eu.battle.net/wow/en/character/b ... n/advanced
Alty i ich ewentualne doświadczenie rajdowe: http://eu.battle.net/wow/en/character/b ... ven/simple

Postać nieaktywna, aczkolwiek traktowana jako zasób.

1. Czemu opuściłeś/chcesz opuścić swoją dotychczasową gildię?

W Legionie wraz z kilkoma znajomymi założyliśmy gildię, w której miałem przyjemność prowadzić raidy. Rozszerzanie grona członków wyżej wspomnianej gildii spowodowało zbyt duże różnice w celach oraz strategii, jaką te cele miały być osiągane. Cele moje i cele pozostałych członków nie były zbieżne. Decyzję o zmianie środowiska w grze podjąłem, by uniknąć sytuacji, w której gra poróżni mnie ze znajomymi.

2. Jak często grasz i ile dni w tygodniu byłbyś w stanie rajdować - gramy w poniedziałek, wtorek, środę i czwartek, od 20 do 23?

Gra jest dla mnie źródłem relaksu, jednakże ambitna natura nie pozwala mi biegać za kwiatkami - chcę zdobywać i osiągać. Staram się być aktywny codziennie, jeżeli nie koliduje to z obowiązkami, co w tygodniu się dotychczas nie zdarzało. Godziny raidowe oraz dwoje z czterech dni pokrywały się z moim dotychczasowym harmonogramem, nie będzie problemu, by dołożyć pozostałe dwa dni.

3. Jakie masz doświadczenie rajdowe - w Legionie i przed nim?

Przed Legionem na retailu swój epizod miałem w dodatku Mists of Pandaria, był on jednak zbyt krótki by mówić o doświadzeniu. Szwendałem się po serwerach prywatnych we wcześniejszych dodatkach. Na jednym z nich miałem przyjemność przynależeć do ekipy dominującej serwer w progressie Ulduaru podczas WotLK. W Legionie gram od września. Prowadziłem raidy takie jak: Emerald Nightmare (N; HC), Trial of Valor (N; HC), The Nighthold (N; HC). Mój aktualny postęp do wglądu na Armory - skromnie, ponieważ nie raiduję z pugiem, starałem się ciągnąć za ambicje swoją ekipę.

4. Który spec wybrałeś jako swój main? Bonus dla pure dpsów/warriorów: i dlaczego? ;)

Havoc. Dynamiczna klasa, bardzo odpowiadająca moim upodobaniom. Swego czasu zerkałem na strumyk czołowego DPSa Serenity - Fragnance. Zainspirował mnie do podjęcia wyzwania.

5. Czy rozwijasz jakiś offspec? Jak z doświadczeniem w graniu nim?

Dużego wyboru w moim przypadku nie ma, szczerze mówiąc najzwyczajniej ładuję zalegające AP w tanka ze względu na osiągnięcie 54 traitów w main-specu.

6. Z jakich narzędzi/for korzystasz na codzień, by wycisnąć maksimum ze swojej postaci?

Staram się podchodzić do sprawy kompleksowo - uczę się swojej klasy i na bieżąco czytam patch-note w celu uzyskania informacji o ewentualnych zmianach. Rozwój postaci opieram na empirycznych doświadczeniach i podejmowaniu prób eksperymentowania z gearem/statystykami. Ewentualne wzorce czerpię od wcześniej wspomnianego Demon Huntera gildii Serenity.

7. Linki do logów, którymi możesz się podzielić:

W mojej poprzedniej grupie raidowej nie było zwyczaju prowadzenia logów, przez co nie były one analizowane i nie jestem w stanie się nimi pochwalić. Co prawda wpisując mój nick w WarcraftLogs można uzyskać wyniki wyszukiwania, jednak logi nie wyglądają na aktualne.

8. Czy może polecić cię ktoś z obecnych gildiowiczów PF?

Przed złożeniem podania odbyłem wyczerpującą rozmowę z przesympatyczną Panią o nicku Laure - nie wiem jednak czy jest to "polecenie".

9. Jakieś dodatkowe informacje, którymi chcesz nas do siebie przekonać? ;)

Jestem graczem zdyscyplinowanym, ambitnym i wiem gdzie jest moje miejsce. Staram się wyznaczać sobie realne, mierzalne, ambitne cele i szukać optymalnej ścieżki by je osiągać. Do każdego raidu przygotowuję się indywidualnie, dbając o własną ekonomię (gemy, enchanty, consumable). Jestem zainteresowany podjęciem współpracy długoterminowej, bez try-hardowania, bez napinki i zbędnych zgrzytów, ponieważ nie prowadzi to do celu.
Do kontaktu pozwolę sobie dodać battle tag: Forgiven#21497

Awatar użytkownika
Aurigo
Member
Kontaktowanie:

Re: Forgîven/Havoc Demon Hunter/Burning Legion

Post#2 » 24 mar 2017, 17:27

Szwendałem się po serwerach prywatnych we wcześniejszych dodatkach. Na jednym z nich miałem przyjemność przynależeć do ekipy dominującej serwer w progressie Ulduaru podczas WotLK.

Mógłbyś napisać nieco więcej na temat tego progressu Ulduaru? (serwier/gildia)

Awatar użytkownika
Forgiven
Newbie

Post#3 » 24 mar 2017, 17:34

Aurigo pisze:
Mógłbyś napisać nieco więcej na temat tego progressu Ulduaru? (serwier/gildia)

Gildia Head Hunters, serwer Night Watch, były to pierwsze poważniejsze kroki stawiane w moim PvE, było to już trochę czasu temu, ale doskonale pamiętam radość po sukcesie na Algalonie 25-man Heroic oraz Yogg-saron 25-man Heroic.

Awatar użytkownika
whi
Officer

Post#4 » 24 mar 2017, 18:40

Czesc! Odezwij sie ingame do kogos z /o po invite. ;)
+1!

Wróć do „Rekrutacja”