Akhtosh/DeathKnight/BurningLegion

Podstawowe informacje o nas, aktualnie potrzebnych klasach, jak i formularz rekrutacyjny znaleźć można w przyklejonych topikach.
Akhtosh
Newbie

Akhtosh/DeathKnight/BurningLegion

Post#1 » 26 mar 2017, 21:58

Twój wiek: 17
Link do armory: http://eu.battle.net/wow/en/character/b ... osh/simple
Alty i ich ewentualne doświadczenie rajdowe:

1. Czemu opuściłeś/chcesz opuścić swoją dotychczasową gildię?
Brak ludzi na progres mythica.
2. Jak często grasz i ile dni w tygodniu byłbyś w stanie rajdować - gramy w poniedziałek, wtorek, środę i czwartek, od 20 do 23?
Gram codziennie, wszystkie 4 dni pasują mi, aby z Wami raidować.
3. Jakie masz doświadczenie rajdowe - w Legionie i przed nim?
Zacząłem grać w WoD, nie raidowałem tam dużo, zrobiłem HFC HC i nic więcej, od Legionu staram się raidować jak najwięcej i na jak najwyższym poziomie. Obecny progress 7/7 HC M, 1/3 ToV M, 1/10 NH M, 10/10 HC.
4. Który spec wybrałeś jako swój main? Bonus dla pure dpsów/warriorów: i dlaczego? ;)
Wybrałem Frost DK (54 traity), na początku Legionu grałem w UH, zmieniłem speca z powodu zbyt dużej różnicy w DPS, od tego czasu został Frost z powodu swojego DPSu oraz lore :)
5. Czy rozwijasz jakiś offspec? Jak z doświadczeniem w graniu nim?
Tak, rozwijam Blood DK, obecnie posiadam 44 traity. W Bloodzie tankuje głównie M+, ale tankowałem także wszystkie bossy na NH N i całe EN M.
6. Z jakich narzędzi/for korzystasz na codzień, by wycisnąć maksimum ze swojej postaci?
Icy-veins, SimCraft, klasowy Discord, różnego rodzaju fora: MMO-Champion, reddit.
7. Linki do logów, którymi możesz się podzielić:
https://www.warcraftlogs.com/rankings/c ... 01/latest/
8. Czy może polecić cię ktoś z obecnych gildiowiczów PF?
-
9. Jakieś dodatkowe informacje, którymi chcesz nas do siebie przekonać? ;)
Posiadam wylevelowanego: Resto Shamana oraz Fury Wariorra, lecz nie gram nimi aktywnie.
Do gry podchodzę na poważnie, na raid przygotowuję się najlepiej jak potrafię (taktyki, flaski, consumable, etc.), jestem otwarty na każdego rodzaju krytykę, nie sprzeczam się z byle powodu.

Awatar użytkownika
whi
Officer

Re: Akhtosh/DeathKnight/BurningLegion

Post#2 » 28 mar 2017, 17:36

Czesc! Zapraszam do kogos z naszego /o ingame. ;)
+1!

Awatar użytkownika
whi
Officer

Re: Akhtosh/DeathKnight/BurningLegion

Post#3 » 10 kwie 2017, 11:33

Przyjety! :)
+1!

Wróć do „Rekrutacja”