Nomvader DK Burning Legion

Podstawowe informacje o nas, aktualnie potrzebnych klasach, jak i formularz rekrutacyjny znaleźć można w przyklejonych topikach.
Nomvader

Nomvader DK Burning Legion

Post#1 » 27 mar 2017, 13:42

Witam. Nazywam się Damian i mam 24 lata.
Link do armory: http://eu.battle.net/wow/en/character/b ... r/advanced
Często w armory gear się zmienia bo mam oddzielny pod legendarne buty żeby szybciej biegać ;)

Alty i ich ewentualne doświadczenie rajdowe:
Mam shamana resto (870 ilvl, 36 traitów) ale nie grałem nim ostatnio zbyt wiele. Skupiam się na DK.
http://eu.battle.net/wow/en/character/b ... v/advanced

1. Czemu opuściłeś/chcesz opuścić swoją dotychczasową gildię?
Ogólnie w gildii ciągle brakuje ludzi na raidy. Są dobierane nowe osoby, często z za słabym gearem albo bez doświadczenia. Notoryczne spóźnienia niektórych graczy lub nieobecności prowadzi do tego, że praktycznie co tydzień zaczynamy progress od nowa. Nie mam nic do ludzi tylko nie chciałbym stać ciągle w miejscu.

2. Jak często grasz i ile dni w tygodniu byłbyś w stanie rajdować - gramy w poniedziałek, wtorek, środę i czwartek, od 20 do 23?
Gram codziennie. Godziny oraz dni raidowania w tej chwili są mi obojętne - dostosuję się. Natomiast niedługo będę szukał nowej pracy więc wszystko okaże się w praniu.

3. Jakie masz doświadczenie rajdowe - w Legionie i przed nim?
Na globie grałem na pandach, niestety mój komputer nie pozwalał mi na raidowanie wtedy bodajże jeszcze HC-ka SOO i odpuściłem. Na privie grałem ze 3 lata w WoTLKa (Sunwell). Obecnie gram od września.

4. Który spec wybrałeś jako swój main? Bonus dla pure dpsów/warriorów: i dlaczego? ;)
Frost (54traity) bo jest to najlepszy spec na obecny content. Ogólnie bardzo lubię grać DK więc spec nie ma dla mnie znaczenia. Do pełni szczęścia brakuje mi tylko legendarnego heada :) (mam bisowe legendy pod uncholy w razie gdyby się coś zmieniło)

5. Czy rozwijasz jakiś offspec? Jak z doświadczeniem w graniu nim?
Blood 43 traity. Tankowałem parę razy cały NH HC. Mythici + robię w tanku bo łatwiej o party :) Najwyżej tankowałem +17.

6. Z jakich narzędzi/for korzystasz na codzień, by wycisnąć maksimum ze swojej postaci?
Oglądam tego pana : https://www.youtube.com/watch?v=W3r8UdAUpAc
Czasami zerknę na jakiegoś Dk na twitchu. Do tego Icy Veins, simc. Czasami analizuję logi innych DK.

7. Linki do logów, którymi możesz się podzielić:
https://www.warcraftlogs.com/rankings/c ... 634/latest

8. Czy może polecić cię ktoś z obecnych gildiowiczów PF?
Nie.

9. Jakieś dodatkowe informacje, którymi chcesz nas do siebie przekonać? ;)
Bardzo mi zależy na zrobieniu całego contentu mythic przed wyjściem ToSa oraz w dużej mierze na rozwoju swoich umiejętności w DPSowaniu. Chciałbym pograć również PvP jeśli znalazłbym kogoś z gildii. Jeśli chodzi o mnie jako osobę to się nie spinam, nie spóźniam na raidy, nie wdaje w jakieś rozmowy na generalu/trade/lfg, przyjmuję krytykę i staram się poprawić jak najszybciej. Nie gadam durnot podczas bicia bossa i najpierw egzekwuję taktykę a później patrzę na cyferki. Osobiste zainteresowania nie mają wpływu na grę w WoWa i jestem rok po studiach. Czasami gram również w LoLa (chyba z przyzwyczajenia :D).
Co do resto shamana to ostatnio za bardzo nie chce mi się nim grać, ale to się pewnie zmieni z czasem.
Chciałbym też w końcu znaleźć gildię gdzie nie byłbym jedynym lub najlepszym DK. Chcę się uczyć od lepszych od siebie in game a nie tylko czytać fora i oglądać filmiki na yt.

Nomvader

Re: Nomvader DK Burning Legion

Post#2 » 27 mar 2017, 13:47

Podczas wysyłania wyskoczył mi jakiś błąd MySQL, po cofnięciu i wysłaniu jeszcze raz temat się zdublował.

Awatar użytkownika
whi
Officer

Post#3 » 28 mar 2017, 17:39

Hej, odezwij sie do nas ingame po invite. ;)
+1!

Awatar użytkownika
whi
Officer

Post#4 » 10 kwie 2017, 11:33

Przyjety! ;)
+1!

Wróć do „Rekrutacja”