Pistoletöv Demon Hunter Havoc

Podstawowe informacje o nas, aktualnie potrzebnych klasach, jak i formularz rekrutacyjny znaleźć można w przyklejonych topikach.
Gość

Pistoletöv Demon Hunter Havoc

Post#1 » 29 mar 2017, 14:01

Cześć, mam na imię Jarek, mam 27 lat, mieszkam w Chrzanowie.

Link do armory: http://eu.battle.net/wow/en/character/b ... B6v/simple

Nie posiadam altów, gram tylko mainem.

1. Czemu opuściłeś/chcesz opuścić swoją dotychczasową gildię?

Moja poparzednia gildia przestała raidować.

2. Jak często grasz i ile dni w tygodniu byłbyś w stanie rajdować - gramy w poniedziałek, wtorek, środę i czwartek, od 20 do 23?

Średnio jestem aktywny po około 3-4 godziny dziennie plus godziny raidowe. Będę w stanie raidować w poniedziałek, środę, czwartek. Wtorki są tematem pod znakiem zapytania, mogę dać radę ale nie obiecuję.

3. Jakie masz doświadczenie rajdowe - w Legionie i przed nim?

Raidowanie w legionie EN 4/7M, ToV 3/3 HC, NH 3/10M. Przed legionem raidowałem w TBC caly content, Cata cały content, Pandy SoO, Draneor cały content. Nie pamiętam już ile bosów zabiłem ale to były podobne progresy do tego co mam teraz, wyczyszczone HC i pare bossów na mythic.

4. Który spec wybrałeś jako swój main? Bonus dla pure dpsów/warriorów: i dlaczego? ;)

Havoc, bo DPS :P

5. Czy rozwijasz jakiś offspec? Jak z doświadczeniem w graniu nim?

Rozwijam tanka, tankuje nim głównie normale raidowe, zdaża się HC, oraz wszelkiej maści M+ do +10.

6. Z jakich narzędzi/for korzystasz na codzień, by wycisnąć maksimum ze swojej postaci?

Fora mmo-champion i tym podobne, PAWN, koledzy dpsi :P

7. Linki do logów, którymi możesz się podzielić:

-

8. Czy może polecić cię ktoś z obecnych gildiowiczów PF?

Raczej nie.

9. Jakieś dodatkowe informacje, którymi chcesz nas do siebie przekonać? ;)

Raczej nie, potrafię dotknąć językiem nosa ale nie wiem czy to kogoś zachęci. Pozdrawiam :)

Awatar użytkownika
whi
Officer

Re: Pistoletöv Demon Hunter Havoc

Post#2 » 10 kwie 2017, 11:33

Przyjety! 8)
+1!

Wróć do „Rekrutacja”