Nekirim / MM Hunter / 898

Podstawowe informacje o nas, aktualnie potrzebnych klasach, jak i formularz rekrutacyjny znaleźć można w przyklejonych topikach.
Nekirim
Newbie
Posty: 5

Nekirim / MM Hunter / 898

Post#1 » 03 kwie 2017, 21:33

Podstawowe informacje.
Twój wiek: Mam 19 lat
Link do armory: http://eu.battle.net/wow/en/character/b ... m/advanced
Alty i ich ewentualne doświadczenie rajdowe: Mam kilka altów, na których jednak się nie skupiam i nie nadają się póki co do raidowania :) Są to Mag, DK, DH ;)

1. Czemu opuściłeś/chcesz opuścić swoją dotychczasową gildię? Moja obecna gildia to Different Dimension, siedzę w niej głównie z nostalgii, wcześniej w niej raidowaliśmy, ale niestety w pewnym momencie w Legionie, był taki okres, że nie można było znaleźć dobrych graczy do gry, przez to powoli się rozpadaliśmy :/

2. Jak często grasz i ile dni w tygodniu byłbyś w stanie rajdować - gramy w poniedziałek, wtorek, środę i czwartek, od 20 do 23? W WoWa gram codziennie, od czasu gdy zacząłem grac casualowo, to troche mniej kolo 3-4h, ale gdy raidowałem było to minimum 5h dziennie :) Wasze dni raidowe pasują mi, jednak chciałbym zaznaczyć, że w najbliższym czasie niektóre czwartki mogą mi wypadać, ale to jak już coś jedynie w kwietniu :)

3. Jakie masz doświadczenie rajdowe - w Legionie i przed nim?
W Legionie udało mi się zabić EN 4/7 M, ToV 2/3 HC, NH 10/10 HC i 1/10 M, co do WoDa, udało mi się tam zabić 12 bossów na mythicu na HFC :)
4. Który spec wybrałeś jako swój main? Bonus dla pure dpsów/warriorów: i dlaczego? ;)
Wybrałem MM, dlatego że na początku Legionu jak również i teraz, jest najmocniejszym hunterowym specem. Ale jeśli chodzi o gameplay to bardziej klimatyczny a także przyjemniejszy do gry jest BM :)
5. Czy rozwijasz jakiś offspec? Jak z doświadczeniem w graniu nim?
Tak, rozwijam BMa, mam w nim 39 traitów (7.2) na początku Legionu trochę w nim poraidowałem, ale nie za dużo, a tak to w MMie cisnę raidy od końca WoDa
6. Z jakich narzędzi/for korzystasz na codzień, by wycisnąć maksimum ze swojej postaci? Codziennie na discordzie dostaje info z WoWHeada odnośnie zmian jakie Blizz wprowadza, oprócz tego Twitter devów, nie codziennie ale co jakiś czas discord hunterowy, a także icyveinsy dla hunterów :)

7. Linki do logów, którymi możesz się podzielić:
EN: https://www.warcraftlogs.com/rankings/c ... 236826/10/
ToV: https://www.warcraftlogs.com/rankings/c ... 236826/12/
NH: https://www.warcraftlogs.com/rankings/c ... artition=1
Niestety moje logi, w szczególności te z NH nie powalają, ale niestety nie miałem okazji za dużo poraidować na NH ;/
8. Czy może polecić cię ktoś z obecnych gildiowiczów PF?
Niestety nie znam nikogo z waszych gildiowiczów ;/
9. Jakieś dodatkowe informacje, którymi chcesz nas do siebie przekonać? ;)
Staram się być zawsze dobrze przygotowany do raidów taktycznie i psychicznie, jestem bardzo pokojowym graczem, staram się nie wchodzić z nikim w konflikt. Jeśli chodzi o inne moje postaci, które mogłyby się przydać gildii, to raczej nic nie mogę zaoferować ;/
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Ailawiu
Guild Master
Posty: 5112

Re: Nekirim / MM Hunter / 898

Post#2 » 06 kwie 2017, 23:37

Jak słyszałem są wprawdzie pewne wątpliwości, ale myślę, że można je sprawdzić w praktyce lub rozwiązać na miejscu. Odezwij się do kogoś z /o po invite.

Awatar użytkownika
whi
Officer
Posty: 4920

Re: Nekirim / MM Hunter / 898

Post#3 » 10 kwie 2017, 11:34

Przyjety! :lol:
+1!

Wróć do „Rekrutacja”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość