Nezqu - Enh Shammy

Podstawowe informacje o nas, aktualnie potrzebnych klasach, jak i formularz rekrutacyjny znaleźć można w przyklejonych topikach.
Awatar użytkownika
Nezqu
Newbie

Nezqu - Enh Shammy

Post#1 » 07 kwie 2017, 19:58

Twój wiek: 21
Link do armory: http://eu.battle.net/wow/en/character/b ... zqu/simple
Wowprogress: https://www.wowprogress.com/character/e ... gion/Nezqu
Alty i ich ewentualne doświadczenie rajdowe: Nie posiadam.

1. Czemu opuściłeś/chcesz opuścić swoją dotychczasową gildię? Musiałem przestać grać, przerwa miała trwać maksymalnie miesiąc a trwała w sumie aż trzy przez co zostałem wyrzucony co raczej nie jest
niczym dziwnym skoro podałem inną datę powrotu.

2. Jak często grasz i ile dni w tygodniu byłbyś w stanie rajdować - gramy w poniedziałek, wtorek, środę i czwartek, od 20 do 23? Lubię WoW'a więc gram dość dużo co również spełnia wymagania raidowania przynajmniej trzech dni w tygodniu w wymienionych godzinach.

3. Jakie masz doświadczenie rajdowe - w Legionie i przed nim? Na Legionie głównie progressowałem EN gdzie ubiłem 7/7 M z gildią. Po tym progressowałem z nimi ToV M i nastała moja przerwa przez co ominął mnie w większości ToV jak i NH mythic. Na WoD progressowałem HFC i jak większość ludzi w tamtym okresie zatrzymaliśmy się na Gorefiendzie (Gildia się rozpadła po czym odpuściłem sobie progress). Na późnym MoP raidowałem SoO w ally więc raczej nazwę ten czas przystosowywaniem się do raidowania.

4. Który spec wybrałeś jako swój main? Bonus dla pure dpsów/warriorów: i dlaczego? ;) Gram jako Enh shammy ze względu na to, że na launchu legionu jedynym valuable DPS specem był Enh gdyż Elemental
był po prostu słaby przez co po 27 traitach odpuściłem sobie grę specem, którego single target nawet z bis legendami był najzwyczajniej słaby (Blizzard jeszcze wtedy nie raczył powiedzieć o zmianach klas)
a mechanika enha pomimo elementu rng wydawała się bardziej optymalna niż flat damage superb castera, który zapowiadał się na fajnie reworked DPS'a (Nigdy więcej nie zaufam PTR xD).

5. Czy rozwijasz jakiś offspec? Jak z doświadczeniem w graniu nim? Rozwijam Offspec w Heal'u a doświadczenie całą klasą mam od Wotlk'a. Aktualnie gram nim porównywalnie do Enha gdyż łatwiej mi znaleźć spot na boost grupy i raidy.

6. Z jakich narzędzi/for korzystasz na co dzień, by wycisnąć maksimum ze swojej postaci? Discord > all, wszystko w jednym miejscu a icy-veins jak i mmo-champion służy mi jedynie do czytania narzekań ludzi
na różne tematy. Osobiście Discord to miejsce gdzie jest wszystko w czasie rzeczywistym co sprawia, że mogę na bieżąco dowiadywać się o nowościach.

7. Linki do logów, którymi możesz się podzielić: Raczej nie mam zbyt czym się w tej materii pochwalić.

8. Czy może polecić cię ktoś z obecnych gildiowiczów PF? Wątpię.

9. Jakieś dodatkowe informacje, którymi chcesz nas do siebie przekonać? ;)
Wcześniej kontaktowałem się z jednym z oficerów także od siebie mogę dodać jedynie kilka prostych informacji bo nie o to tu chodzi aby pisać o sobie w samych superlatywach. Progress semi-hardcore jest mi
dobrze znany i lubię ten system raidowania swoim tempem. Nie jestem typem człowieka, który ma pretensje do każdego bo coś tam mu nie wyszło raz czy drugi raz, bo zwyczajnie zdarzają się takie czynniki losowe. Postrzegam raidowanie jako element współpracy, który zawiera w sobie wiele aspektów międzyludzkich dlatego też poszukuję gildii aby móc z powrotem raidować jak i porównywać się z innymi gdyż to
jest dla mnie fun. Mógłbym się jeszcze rozpisać, ale najistotniejsze rzeczy chyba udało mi się zawrzeć w tym tekście także na tym zakończę i pozdrawiam serdecznie.
PS. pozwoliłem sobie też wkleić wowprogress gdyż jest duże prawdopodobieństwo, że będę w gearze Resto na Armory.

Awatar użytkownika
whi
Officer

Re: Nezqu - Enh Shammy

Post#2 » 10 kwie 2017, 11:35

Przyjety! :twisted:
+1!

Wróć do „Rekrutacja”