Shivaku - Guardian Druid

Podstawowe informacje o nas, aktualnie potrzebnych klasach, jak i formularz rekrutacyjny znaleźć można w przyklejonych topikach.
Shivaku

Shivaku - Guardian Druid

Post#1 » 25 kwie 2017, 19:44

1. Czemu opuściłeś/chcesz opuścić swoją dotychczasową gildię?

Gildia umiera. Tak niestety dosłownie, oficerowie nie podejmują żadnej inicjatywy w związku z gildią. Sam osobiście przygotowałem listę potencjalnych osób do zrekrutowania, ale niestety nikt tego nie "pociągnął" dalej. Jestem nowym graczem, chcę grać i raidować.

2. Jak często grasz i ile dni w tygodniu byłbyś w stanie rajdować ?

Jestem w stanie raidować z Wami w każdy dzień. Jeśli są w inne dni farmy, achi runy, cokolwiek - to też.

3. Jakie masz doświadczenie rajdowe - w Legionie i przed nim?

Gram od legionu w WoWa. Mój osobisty progres to 7/7, 2/3, 4/10

4. Który spec wybrałeś jako swój main? Bonus dla pure dpsów/warriorów: i dlaczego? ;)

Od początku swojej przygody z WoWem, byłem tankiem. Wpierw Protection Warriorem, a obecnie Guardian Druidem. Roll nastąpił w drugim tygodniu Nightholdu. Jeśli mam być szczery, to absolutnie nigdy nie grałem w innej roli, sam wybór był dla mnie czymś naturalnym, nad czym nigdy się nie zastanawiałem.

5. Czy rozwijasz jakiś offspec? Jak z doświadczeniem w graniu nim?

Nie, na Guardianie nie mam nawet odkrytych artefaktów.

6. Z jakich narzędzi/for korzystasz na codzień, by wycisnąć maksimum ze swojej postaci?
-- (Mowa tu o wszelkiego rodzaju forach internetowych i programach/arkuszach służących do modelowania teoretycznych walk/obliczania średniego dpsu)

Discord klasowy - wyciągam z tego absolutnie wszystko
Simcraft - simuje się zarówno pod DPS jak i DTPS, bo stat prio jest całkowicie inne
Wcześniej korzystałem z wielu stron i poradników, ale niestety była tam masa nieścisłości przez co przestałem wierzyć we wszystko co w takim miejscach się znajduje.

Dodatkowo często mam odpalony stream Slootbaga, niestety nie moja klasa, ale zdarza się przyuważyć jakieś tricki na M+ czy raidzie.

7. Linki do logów, którymi możesz się podzielić:

Logi - https://www.warcraftlogs.com/rankings/c ... 23/latest/

Armory - http://eu.battle.net/wow/en/character/b ... u/advanced

8. Czy może polecić cię ktoś z obecnych gildiowiczów PF?

Nie znam niestety nikogo z Waszej gildii.

9. Jakieś dodatkowe informacje, którymi chcesz nas do siebie przekonać? ;)

Posiadam również alta w postaci Prot Warriora, jest on ubrany, "wytraitowany" i gotowy do gry, natomiast po przejściu na Guardiana, to jest zupełnie inne życie i nie chciałbym tam wracać.

Armory - http://eu.battle.net/wow/en/character/b ... owy/simple

Na pewno jestem osobą, która ma czas na grę. Obecnie jestem doktorantem przez co wieczory na pewno mam wolne i nie byłoby absolutnie problemu z frekwencją. W ciągu dnia także jestem często, więc zawsze na M+ jestem gotowy.

Zdaję sobie także sprawę ze swoich ograniczeń (bardzo krótki staż gry), natomiast wydaje mi się, że w miarę szybko się uczę i nadrabiam.

Awatar użytkownika
Ailawiu
Guild Master

Re: Shivaku - Guardian Druid

Post#2 » 25 kwie 2017, 21:23

Misio byłby mile widziany w obecnym contencie - odezwij się do kogoś z oficerki po inva.

Wróć do „Rekrutacja”