Podanie

Podstawowe informacje o nas, aktualnie potrzebnych klasach, jak i formularz rekrutacyjny znaleźć można w przyklejonych topikach.
Ferm

Podanie

Post#1 » 27 kwie 2017, 13:29

Twój wiek:
[b]24[/b]
Link do armory:
[url]http://eu.battle.net/wow/en/character/burning-legion/Fermik/simple[/url]
Alty i ich ewentualne doświadczenie rajdowe:
[b]Aktualnie posiadam jednego alta na 110[/b]
[url]http://eu.battle.net/wow/en/character/burning-legion/Feerm/simple[/url]

1. Czemu opuściłeś/chcesz opuścić swoją dotychczasową gildię?
[b]Ponieważ nie podoba mi się już atmosfera raidowa, która panuje w obecnej gildii. Zaczął się okres wychodzenia z gildii i obecnie nikt nie wie co robić. Jestem osobą raidującą gildia Casual'owa mnie nie interesuje.[/b]

2. Jak często grasz i ile dni w tygodniu byłbyś w stanie rajdować - gramy w poniedziałek, wtorek, środę i czwartek, od 20 do 23?
[b]Godziny i dni raidowe jak najbardziej mi odpowiadają, jedynym problemem jest to, że pracuje dwu-zmianowo popołudniu 14 - 22 w tym dniu mnie nie ma na raidzie, rano 6 - 14 w takie dni jak i również kiedy mam wolne jestem. Ciężko powiedzieć mi kiedy mnie nie ma mam grafik ruchomy może się zdarzyć, że w miesiącu nie ma mnie wiecej jak jestem. Jeśli dochodzi do takich incydentów Officer bądź GM jest uprzednio o tym poinformowany. W razie problemów zostawiam numer telefonu by nie było problemów.[/b]

3. Jakie masz doświadczenie rajdowe - w Legionie i przed nim?
[b]Historia mojej gry zaczyna sie od końca Vanilii i początku TBC. Na WOTLK'u powstała postać o nicku Ferm, która gram cały czas, jedyne co opuściłem to dodatek MOP. Dużo czasu grałem na Privach, ale od WOD'a gram na Globie. Poprzedni dodatek skonczony na poziomie Mythic. Obecnie EN 6/7 Mythic, TOV 1/3 Mythic oraz NH 3/10 Mythic.[/b]

4. Który spec wybrałeś jako swój main? Bonus dla pure dpsów/warriorów: i dlaczego? ;)
[b]Moim specem, w którym gram moim DK to Unholy. Nasunie się pytanie dlaczego gram Unholy skoro wiekszy DPS robi Frost. Wytłumaczeniem jest to, że gram Unholy od końca WOTLK'a do teraz. Gra nie polega na tym by grać w specu, który jest zburstowany, ale grać tym czym sie lubi i robić osiągi. Jak do tej pory nie narzekam na brak czego kolwiek.[/b]
5. Czy rozwijasz jakiś offspec? Jak z doświadczeniem w graniu nim?
[b]Jak najbardziej w Offspec'u mam Tanka, obecne doświadczenie w tankowaniu to sam NH 10/10 Norm, NH 8/10 HC nie tankowałem tylko Star Augura oraz Gul'dana.[/b]

6. Z jakich narzędzi/for korzystasz na codzień, by wycisnąć maksimum ze swojej postaci?
-- (Mowa tu o wszelkiego rodzaju forach internetowych i programach/arkuszach służących do modelowania teoretycznych walk/obliczania średniego dpsu)
[b]Obecnie jeśli chodzi o samą torie zajrzałem do Icy Veins, oraz głównie wowhead. Natomiast praktyke zdobywałem i nadal zdobywam sam. Staram się zawsze dać ile mogę i ile tylko jestem w stanie wycisnąć z mojego DK.[/b]
7. Linki do logów, którymi możesz się podzielić:
[b]Niestety nie posiadam logów.[/b]
8. Czy może polecić cię ktoś z obecnych gildiowiczów PF?
[b]Aktualnie niektóre osoby jakie dołączyły, i które mnie znaja ale czy mogą mnie polecić to już nie ode mnie zależy. Dodam tylko, że są z gildii FOTB.[/b]
9. Jakieś dodatkowe informacje, którymi chcesz nas do siebie przekonać? ;)
-- (Na przykład możliwość grania inną klasą.)
[b]Reasumując w zamian za dołączenie moge zagwarantować dobrego ( to się okaże ), aktywnego gracza. Mam nadzieje, że tak samo jak ja z gildii - również gildia będzie ze mnie zadowolona. Proszę tylko o pozytywne rozparzenie podania. Pozdrawiam.

Gość

Re: Podanie

Post#2 » 27 kwie 2017, 13:33

[quote="Ferm"]Twój wiek:
24
Link do armory:
http://eu.battle.net/wow/en/character/b ... mik/simple
Alty i ich ewentualne doświadczenie rajdowe:
Aktualnie posiadam jednego alta na 110
http://eu.battle.net/wow/en/character/b ... erm/simple

1. Czemu opuściłeś/chcesz opuścić swoją dotychczasową gildię?
Ponieważ nie podoba mi się już atmosfera raidowa, która panuje w obecnej gildii. Zaczął się okres wychodzenia z gildii i obecnie nikt nie wie co robić. Jestem osobą raidującą gildia Casual'owa mnie nie interesuje.

2. Jak często grasz i ile dni w tygodniu byłbyś w stanie rajdować - gramy w poniedziałek, wtorek, środę i czwartek, od 20 do 23?
Godziny i dni raidowe jak najbardziej mi odpowiadają, jedynym problemem jest to, że pracuje dwu-zmianowo popołudniu 14 - 22 w tym dniu mnie nie ma na raidzie, rano 6 - 14 w takie dni jak i również kiedy mam wolne jestem. Ciężko powiedzieć mi kiedy mnie nie ma mam grafik ruchomy może się zdarzyć, że w miesiącu nie ma mnie wiecej jak jestem. Jeśli dochodzi do takich incydentów Officer bądź GM jest uprzednio o tym poinformowany. W razie problemów zostawiam numer telefonu by nie było problemów.

3. Jakie masz doświadczenie rajdowe - w Legionie i przed nim?
Historia mojej gry zaczyna sie od końca Vanilii i początku TBC. Na WOTLK'u powstała postać o nicku Ferm, która gram cały czas, jedyne co opuściłem to dodatek MOP. Dużo czasu grałem na Privach, ale od WOD'a gram na Globie. Poprzedni dodatek skonczony na poziomie Mythic. Obecnie EN 6/7 Mythic, TOV 1/3 Mythic oraz NH 3/10 Mythic.

4. Który spec wybrałeś jako swój main? Bonus dla pure dpsów/warriorów: i dlaczego? ;)
Moim specem, w którym gram moim DK to Unholy. Nasunie się pytanie dlaczego gram Unholy skoro wiekszy DPS robi Frost. Wytłumaczeniem jest to, że gram Unholy od końca WOTLK'a do teraz. Gra nie polega na tym by grać w specu, który jest zburstowany, ale grać tym czym sie lubi i robić osiągi. Jak do tej pory nie narzekam na brak czego kolwiek.

5. Czy rozwijasz jakiś offspec? Jak z doświadczeniem w graniu nim?
Jak najbardziej w Offspec'u mam Tanka, obecne doświadczenie w tankowaniu to sam NH 10/10 Norm, NH 8/10 HC nie tankowałem tylko Star Augura oraz Gul'dana.

6. Z jakich narzędzi/for korzystasz na codzień, by wycisnąć maksimum ze swojej postaci?
-- (Mowa tu o wszelkiego rodzaju forach internetowych i programach/arkuszach służących do modelowania teoretycznych walk/obliczania średniego dpsu)
Obecnie jeśli chodzi o samą torie zajrzałem do Icy Veins, oraz głównie wowhead. Natomiast praktyke zdobywałem i nadal zdobywam sam. Staram się zawsze dać ile mogę i ile tylko jestem w stanie wycisnąć z mojego DK.
7. Linki do logów, którymi możesz się podzielić:
Niestety nie posiadam logów.
8. Czy może polecić cię ktoś z obecnych gildiowiczów PF?
Aktualnie niektóre osoby jakie dołączyły, i które mnie znaja ale czy mogą mnie polecić to już nie ode mnie zależy. Dodam tylko, że są z gildii FOTB.
9. Jakieś dodatkowe informacje, którymi chcesz nas do siebie przekonać? ;)
-- (Na przykład możliwość grania inną klasą.)
Reasumując w zamian za dołączenie moge zagwarantować dobrego ( to się okaże ), aktywnego gracza. Mam nadzieje, że tak samo jak ja z gildii - również gildia będzie ze mnie zadowolona. Proszę tylko o pozytywne rozparzenie podania. Pozdrawiam.[/quote]

Awatar użytkownika
Laure
Officer

Re: Podanie

Post#3 » 27 kwie 2017, 18:00

Ponieważ staramy się utrzymywać relatywnie niewielki roster, w którym każdy ma okazję wejść i pograć, zatem frekwencja nowych graczy jest dla nas jedną z najważniejszych spraw. W Twoim wypadku wygląda, że realnie byłbyś obecny na ~dwóch rajdach z czterech, jakie mamy w resecie, a to jednak mało. Musimy podziękować za zainteresowanie ale niestety nie możemy zaproponować spota.
Jestę hunterę, proszę głaskać!

Wróć do „Rekrutacja”