BM Hunter

Podstawowe informacje o nas, aktualnie potrzebnych klasach, jak i formularz rekrutacyjny znaleźć można w przyklejonych topikach.
Maciejuk

BM Hunter

Post#1 » 14 maja 2017, 22:34

1. Czemu opuściłeś/chcesz opuścić swoją dotychczasową gildię?
Nie mamy ludzie którzy chcieliby progresować, cześć która chciała rozeszła się do gildii które chcą osiągnąć coś wiecej niż 3/10.

2. Jak często grasz i ile dni w tygodniu byłbyś w stanie rajdować - gramy w poniedziałek, wtorek, środę i czwartek, od 20 do 23?
Gram niemalże codziennie i ten czas rajdowania odpowiada mi jednak zdarza się że mam cały tydzień na drugą zmianę do pracy.

3. Jakie masz doświadczenie rajdowe - w Legionie i przed nim?
Zacząłem grać w WoD gdzie miałem 13/13HC (z gildią 8/13HC), a w Legionie 3/10M.

4. Który spec wybrałeś jako swój main? Bonus dla pure dpsów/warriorów: i dlaczego? ;)
Od WoD grałem magiem w specjalizacji Ogień lecz w Legionie zaczął mnie powoli nudzić, szukałem dobrego range na raidy i m+. Padło na huntera, a BM ponieważ ma zwierzaczki do pomocy^^

5. Czy rozwijasz jakiś offspec? Jak z doświadczeniem w graniu nim?
Troche bawiłem się survi jednak nie potrafię wyciągnąć tym dpsu na singlu.

6. Z jakich narzędzi/for korzystasz na codzień, by wycisnąć maksimum ze swojej postaci?
Jeśli zaczynałem zabawę z nową klasą to czytałem co pisze Icy Veins lecz traktuję tę stronę z przymrużeniem oka.
Zazwyczaj korzystam z Simulationcrafta i przeglądam logi.

7. Linki do logów, którymi możesz się podzielić:
https://www.warcraftlogs.com/character/id/23363758
https://www.warcraftlogs.com/character/id/12791593 (mage którym jakiś czas temu przestałem grać)

8. Czy może polecić cię ktoś z obecnych gildiowiczów PF?
Tak mi się wydaje^^ Shivaku

9. Jakieś dodatkowe informacje, którymi chcesz nas do siebie przekonać? ;)
Leveluję monka, ponieważ hunterem można jedynie dpsić. Monkiem zaś można wszystko:O.
Zawsze spoko mieć jakiegoś heala lub tanka pod ręką.

Awatar użytkownika
whi
Officer

Re: BM Hunter

Post#2 » 15 maja 2017, 07:48

Jak czesto zdarza ci sie ta druga zmiana?
+1!

Maciejuk

Post#3 » 15 maja 2017, 15:40

Wcześniej miałem co drugi tydzień lecz teraz robię na stanowisku które funkcjonuje tylko na pierwszej zmianie.
Zdarza się jednak że czasami pomoc jest potrzebna gdzieś indziej i na innej zmianie.

Awatar użytkownika
whi
Officer

Post#4 » 16 maja 2017, 10:41

Poki co podziekujemy za zainteresowanie. Powodzenia w dalszych poszukiwaniach. ;)
+1!

Wróć do „Rekrutacja”