Tankarden/Warrior/BL

Podstawowe informacje o nas, aktualnie potrzebnych klasach, jak i formularz rekrutacyjny znaleźć można w przyklejonych topikach.
Tankarden

Tankarden/Warrior/BL

Post#1 » 15 maja 2017, 12:23

Twój wiek: 24
Link do armory: https://worldofwarcraft.com/en-gb/chara ... /tankarden
Alty i ich ewentualne doświadczenie rajdowe: Brak

1. Czemu opuściłeś/chcesz opuścić swoją dotychczasową gildię?
Bardzo przyjemnie mi się grało w Grizzly Hills do czasu wejścia NH. Uważam, że od tamtej pory byłem źle traktowany, pomijany zarówno w progresie, jak i w loocie (zresztą nie tylko ja, ale i kilka innych osób), w pewnym momencie wkurzyła mnie kolejna chamska decyzja więc wyszedłem i zrobiłem sobie kilka tygodni przerwy od gildii i raidowania.

2. Jak często grasz i ile dni w tygodniu byłbyś w stanie rajdować - gramy w poniedziałek, wtorek, środę i czwartek, od 20 do 23?
Gram codziennie, 4 wieczory raidowania pod rząd wydają się trochę nużące ale dam radę.

3. Jakie masz doświadczenie rajdowe - w Legionie i przed nim?
Przygodę z WoWem zacząłem w okolicach 2010 r. na privie. W 2014 bodajże zacząłem grać na retailu, a raidować zacząłem niedługo po wyjściu HFC w WoDzie. Do czerwca zeszłego roku byłem w gildii weekendowej Database, potem w Grizzly Hills. Z Grizzly kończyłem WoD i progresowałem EN oraz ToV jako Arms. Wraz z wyjsciem NH odpuściłem progress hc i pierwszych kilka bossow M, bo arms był po prostu niegrywalny, a rerollowanie speca jest tragedią w tym dodatku. Po powrocie już nie było tak przyjemnie jak wcześniej, w konsekwencji opuściłem gildię.

4. Który spec wybrałeś jako swój main? Bonus dla pure dpsów/warriorów: i dlaczego? ;)
Jak wspominałem w Legionie pierwszy tier grałem w arms (zawsze preferowałem fury, ale arms był nieporównywalnie lepszy), prawie nie było tygodnia, w którym arms nie dostałby wpierniczu od blizzarda i w konsekwencji wraz z wyjściem NH i nerfem legendarnych rekawic arms stał się kompletnie niegrywalnym specem-ruletką, a fury wskoczył na godlike tier. Odpuściłem wtedy arms i rozpocząłem grind legend/gearu/AP na fury.

5. Czy rozwijasz jakiś offspec? Jak z doświadczeniem w graniu nim?
Jeśli offspec jest rozumiany jako inna rola (tank) to jedynie w minimalistycznym stopniu, głównie do robienia daily hc, ewentualnie niskich m+. Natomiast jeśli chodzi o drugi dps spec - arms, to FR build był dla mnie całkiem przyjemny w Legionie, od wbicia 52 traitu w fury wrzucam AP w armsa i próbuję lootnąć pozostałe brakujące legendy. W HFC grałem głównie w Fury, armsem się zainteresowałem w trakcie progresu Gorefienda, Velhari oraz na Archimonda (tam gdzie był lepszy). Wyniki z legionu można zobaczyć na logach.

6. Z jakich narzędzi/for korzystasz na codzień, by wycisnąć maksimum ze swojej postaci?
-- (Mowa tu o wszelkiego rodzaju forach internetowych i programach/arkuszach służących do modelowania teoretycznych walk/obliczania średniego dpsu)
Z reguły codziennie przeglądam mmo-champion, fora bnet, czasem sekcje discorda poświęconą warriorom. Przez pewien czas korzystałem z icy-veins. Przeglądam warcraftlogi, porównując swoje wyniki/gear/staty/zachowanie z różnymi warriorami z topki na danych bossach. Podobnie zresztą jak na wowprogressie. Przyznam szczerze, że nie bawiłem się z simcraftem, czego pewnie nie chcecie słyszeć :S, no ale taka jest prawda, może niedługo się zainteresuję. Z reguły znam wszelkiego rodzaju breakpointy i +- wagi statystyk oraz to, jaki jest ranking reliców.

7. Linki do logów, którymi możesz się podzielić:
Current M:
https://www.warcraftlogs.com/character/ ... tankarden#
EN w arms:
https://www.warcraftlogs.com/character/ ... ingzone=10
Jeśli chodzi o ToV to wiem, że wygląda to co najmniej śmiesznie, ale pozostałe logi były ukryte, a na progresie są ofiary :)
8. Czy może polecić cię ktoś z obecnych gildiowiczów PF?
Nie
9. Jakieś dodatkowe informacje, którymi chcesz nas do siebie przekonać? ;)
-- (Na przykład możliwość grania inną klasą.)
Raczej nie, altami nie gram. Pozdrawiam :)

Awatar użytkownika
whi
Officer

Re: Tankarden/Warrior/BL

Post#2 » 15 maja 2017, 15:55

Czesc! Odezwij sie do kogos z naszego /o ingame po invite do gildii. ;)
+1!

Wróć do „Rekrutacja”