Labro/warrior/BL

Podstawowe informacje o nas, aktualnie potrzebnych klasach, jak i formularz rekrutacyjny znaleźć można w przyklejonych topikach.
Labro
Newbie

Labro/warrior/BL

Post#1 » 16 maja 2017, 17:06

Twój wiek: 22
Link do armory: https://worldofwarcraft.com/en-gb/character/burning-legion/labro
Alty i ich ewentualne doświadczenie rajdowe: niewarte uwagi

1. Czemu opuściłeś/chcesz opuścić swoją dotychczasową gildię? Tak naprawdę nigdy nie miałem czasu zbytnio pograć z gildią na globalu

2. Jak często grasz i ile dni w tygodniu byłbyś w stanie rajdować - gramy w poniedziałek, wtorek, środę i czwartek, od 20 do 23?
Pasuje mi codziennie od 13 do 5 rano

3. Jakie masz doświadczenie rajdowe - w Legionie i przed nim? Na prywatnych serwerach to topowy raider gildii Lich King i Cataclysm, tutaj miałem za mało czasu na progres

4. Który spec wybrałeś jako swój main? Bonus dla pure dpsów/warriorów: i dlaczego? ;)
Fury, głównie przekonał mnie ten filmik https://www.youtube.com/watch?v=lbjRlxvKLBc

5. Czy rozwijasz jakiś offspec? Jak z doświadczeniem w graniu nim?
Nic oprócz fury się nie liczy

6. Z jakich narzędzi/for korzystasz na codzień, by wycisnąć maksimum ze swojej postaci?
-- (Mowa tu o wszelkiego rodzaju forach internetowych i programach/arkuszach służących do modelowania teoretycznych walk/obliczania średniego dpsu)
ice-veins, noxxic, pawn

7. Linki do logów, którymi możesz się podzielić: Licho

8. Czy może polecić cię ktoś z obecnych gildiowiczów PF? Nie

9. Jakieś dodatkowe informacje, którymi chcesz nas do siebie przekonać? ;)
-- (Na przykład możliwość grania inną klasą.)

Zbyt duża ilość wolnego czasu, gdyż powtarzam rok na studiach. Pisząc to podanie mam świadomość, iż moja postać ssie, lecz chcę to nadrobić. O mythicu na razie nawet nie myślę, lecz chciałbym zdobyć gear na heroicu, kluczach i za nethershardy z farmy. Tak, że jestem aktywny na wowie jakieś 10h dziennie minimum, aby nadrobić tą rozpacz jaką czuję grając tą postacią.

Awatar użytkownika
whi
Officer

Re: Labro/warrior/BL

Post#2 » 18 maja 2017, 17:21

Sorki za tak pozna odpowiedz, ale zastanawialismy sie czy ma to wiekszy sens i doszlismy do wniosku, ze mimo, ze brzmi obiecujaco to chyba lepiej bedzie, jesli znajdziesz sobie cos na swoim aktualnym poziomie, ugryziesz jakies wczesne mityki. My teraz skupiamy sie na mythic guldanie, wiec okazji do rajdowania wiele bys nie mial, a nie o to przeciez chodzi. Powodzenia! ;)
+1!

Wróć do „Rekrutacja”