Anneris - fire/frost mage

Podstawowe informacje o nas, aktualnie potrzebnych klasach, jak i formularz rekrutacyjny znaleźć można w przyklejonych topikach.
Anneris

Anneris - fire/frost mage

Post#1 » 20 maja 2017, 19:31

Twój wiek: 25
Link do armory: https://worldofwarcraft.com/en-gb/chara ... on/anneris

1. Czemu opuściłeś/chcesz opuścić swoją dotychczasową gildię?
Brak odbywania sie raidów.

2. Jak często grasz i ile dni w tygodniu byłbyś w stanie rajdować - gramy w poniedziałek, wtorek, środę i czwartek, od 20 do 23?
Wszystkie dni mi pasują, kończę prace o 18, także max 18:30 i jestem na WoWie :). Jestem dostępny zawsze jak tylko wrócę do domu.

3. Jakie masz doświadczenie rajdowe - w Legionie i przed nim?
Worlk - dołączyłem wtedy na globala na sam koniec dodatku, udało mi się zabic Ruby Sanctum na 25 NM, wyczyścić całe ICC na 25 NM, na HC mialem 9/12 HC bez Profesora, Sindry i LK, ale to już był prawie koniec dodatku.
Cataclysm - na pierwszy content udało mi się dołączyć do gildii Warcry raidującej 10tki, z nimi zabiłem prawie wszyskie bossy na HC, cale BWD i Throne, w Bastionie nie udało nam się zabić Sinestry, następnym moim przystankiem była gildia TnT, z nimi byłem aż do końca dodatku i wyczyściliśmy całe Firelandsy i Dragon Soul na HC
Pandaria - ten dodatek niestety musze pominąć gdyż na koniec Cataclysmu dołączyłem do Signum, a na początek Pandarii poszedłem do gildii Accidentaly na social, lecz i tak nie raidowałem w tym dodatku, jedynie pod koniec dołączyłem do gildii po stronie Alliance "Primori Morte" , gdzie pograłem chwile resto shamanem.
Warlods of Dreanor - na ten dodatek dołączyłem dopiero w sierpniu 2015r., założyłem wtedy postać na innym realmie, i sam ją tam ubrałem na pugach i zacząłem progress na mythicu z gildią "The Limited Edition" na Frostmane, Wyczyściłem z nimi całę HFC na mythicu, i zabiliśmy Archimonda 20+ razy.
Legion - po wyjściu EN wylevelowałem od 0 mojego maga i poszedłem do gildii "the Inside Job" (gildia w której jestem obecnie) kolegi z którym gram już pare lat i to on ściągnął mnie z powrotem na BLa. Udało nam się wyczyścić całe EN na mythicu i 2/3 ToV M, w NH mam jedynie 4/10 M z racji tego że raidy się nie odbywały.

4. Który spec wybrałeś jako swój main? Bonus dla pure dpsów/warriorów: i dlaczego?
Fire - był najlepszym wyborem na PvE na początku legionu.

5. Czy rozwijasz jakiś offspec? Jak z doświadczeniem w graniu nim?
Frost - gdy zdobyłem wszystkie wszystkie legendy i wbiłem 53 traity w Fire, dodaje teraz AP do Frosta (wiem że jest lepszy od Fire w tym momencie), pod frosta z legend brakuje mi tylko rękawiczek. Jestem skłonny się na niego przerollować i nie przeszkadza mi to.

6. Z jakich narzędzi/for korzystasz na codzień, by wycisnąć maksimum ze swojej postaci?
Używam Simcrafta, czytam Discord magów, głównie tyle.

7. Linki do logów, którymi możesz się podzielić: Niestety nie posiadam, może to będzie wielkim minusem w moim kierunku, ale zawsze staram dać od siebie jak najwięcej i nie interesuje mnie czy zrobie 50/100 k dps wiecej czy mniej od innych, dla mnie najważniejsze jest robienie mechanik i nigdy nie interesowały mnie logi.

8. Czy może polecić cię ktoś z obecnych gildiowiczów PF?
Od was z gildii znam tylko Feya (pewnie mnie pamięta ale nie wiem czy mnie poleci :) ), przez większość czasu grania na oficjalnym servie grałem pod nickiem Bartheez (paladyn) retri i prot.

9. Jakieś dodatkowe informacje, którymi chcesz nas do siebie przekonać? ;)
Niestety nie mam żadnych innych postaci na podobnym poziomie jak mój mag. Wartościami jakimi moge Was przekonać, to jest moja punktualność, zawsze zapisuje sie na raidy, jeżeli jakimś cudem okazało by sie że mnie nie będzie zawsze informuje z wyprzedzeniem. Na raidach tak jak pisałem staram się dać z siebie wszystko.

Awatar użytkownika
Bialus
Newbie

Re: Anneris - fire/frost mage

Post#2 » 20 maja 2017, 20:10

Ranisz me serce :/ </3
MY LIFE IS COMPLETE NOW
Obrazek

Anneris

Post#3 » 20 maja 2017, 20:17

Bialy!! :O Sory przyjacielu, myślałem że tylko Fey tu jest z osób które znam

Fey
Member

Post#4 » 20 maja 2017, 20:59

+1

Awatar użytkownika
whi
Officer

Post#5 » 20 maja 2017, 21:08

Nasz aktualny tez nie ma lapek, a cyfry kreci ladne! A ile traitow we froscie? Jako, ze skupiamy sie teraz na guldanie to pewnie ten spec bylby bardziej interesujacy. ;)
+1!

Anneris

Post#6 » 20 maja 2017, 21:14

We froscie niestety poki co tylko 45, ale dodaje w niego teraz caly czas. Oraz ilvl tez odstaje od mojego fire bo tylko 916ilvl.

Anneris

Post#7 » 20 maja 2017, 21:19

Oraz zapomniałem dodać, mówiąc że mam wszystkie legendy pod fire, mam też wszystkie sharowane (łacznie 13), tj. do wydropienia pod frosta mam tylko rękawiczki więc one mi na 100% polecą następne.

Awatar użytkownika
whi
Officer

Post#8 » 21 maja 2017, 22:21

Generalnie appka jest zachecajaca i bylibysmy zainteresowani, ale w najblizszej przyszlosci planujemy siedziec glownie na guldanie, co oznacza wieksze niz to zwykle u nas bywa stackowanie melasow, a co za tym idzie mniejsze szanse na rajdowanie - przynajmniej w teorii. Zreszta, te pare punkcikow we froscie by sie jeszcze przydalo nadrobic, nawet dla staminki, bo fire to nam sie chyba na wiele nie przyda na guldanie.

Jesli tak postawiona sprawa cie nie odstrasza, to mozesz odezwac sie do kogos z nas ingame po invite do gildii. ;)
+1!

Awatar użytkownika
whi
Officer

Post#9 » 22 maja 2017, 07:19

Przyjety.
+1!

Wróć do „Rekrutacja”