Yrukaso/Warrior/Burning legion

Podstawowe informacje o nas, aktualnie potrzebnych klasach, jak i formularz rekrutacyjny znaleźć można w przyklejonych topikach.
Yrukaso

Yrukaso/Warrior/Burning legion

Post#1 » 03 cze 2017, 20:41

Yrukaso/Jurek Lat 15 ( tak tak bardzo mało ale wiek to tylko wiek ^^ )
Armory : https://worldofwarcraft.com/en-gb/chara ... on/yrukaso
Mam jakieś tam alty ale na niskim poziomie, nie jestem za wielkim fanem altów bo w końcu mogę cały czas udoskonalać maina .

1 Poprostu ludzie w gildii nie pojawiają się na rajdy, można to zrozumieć w koncu wakacje i Gorunc przed komputerem.
Ale ja szukam stalego składu do rajdowania która bedzię miała stałe rajdy.

2 Gram codziennie farmie rajdy co tydzień , m0 itp . Na rajdy też mam czas ( Tak rodzice pozwalają xD )

3 Grałem na prywatach od Cata ale to jako dzieciak bawiłem się a nie grałem na poważnie w celu osiągniecia czegos,
Zacząłem grac na poważnie od mniejwiecej poczatku NH -nightholdu moze z 2 tygodnie przed

4 Main prot , dd fury oba spece sa dosc dobrze rozwiniete bis legendy fury 56 traitow prot 52 w przypadku przyjecia mnie jestem w stanie pakowac ap w tanka ^^

5 Tak jak napisane w punkcie 4 Mam offa fury Znam taktyki jako tank jak i dps , Zazwyczaj farmie m0 m+ itp w tanku bo szybciej znalesc grupke ale fury bardziej fun to play od czlogla ktory ma stac i przyjmowac na twarz cyferki

6 Weak aura , Simcraft. Jak sie pojawi nowy buff/nerf na warka to zazwyczaj o tym wiem , obserwuje discordy , forum dla warkow i topowych warriorow

7 Prot https://www.warcraftlogs.com/rankings/c ... metric=hps

8 Myśle ze Drangheta Demon Hunter , znamy sie ze starej gildii ^^

9 Jestem otwarty na wszelką krytyke , porady itp

Awatar użytkownika
Laure
Officer

Re: Yrukaso/Warrior/Burning legion

Post#2 » 06 cze 2017, 07:37

Cześć

Dzięki za zainteresowanie, ale jednak zdecydowaliśmy się na konkurencyjną appkę. Powodzenia w dalszych poszukiwaniach :)
Jestę hunterę, proszę głaskać!

Wróć do „Rekrutacja”