Atyl guardian druid

Podstawowe informacje o nas, aktualnie potrzebnych klasach, jak i formularz rekrutacyjny znaleźć można w przyklejonych topikach.
Atyl

Atyl guardian druid

Post#1 » 07 cze 2017, 20:16

Podstawowe informacje.
Twój wiek: 43
Link do armory: https://worldofwarcraft.com/en-gb/chara ... egion/atyl

Alty i ich ewentualne doświadczenie rajdowe:

Adrame dh vengance: https://worldofwarcraft.com/en-gb/chara ... ion/adrame

1. Czemu opuściłeś/chcesz opuścić swoją dotychczasową gildię?

Jeszcze nie opuściłem. Gildia się powoli rozpada. Guild masterowalem przez ładnych kilka lat. Pod koniec marca tego roku postanowiliśmy zmienić frakcje ally na horde. Po przejściu i zarekrutowaniu kilkunastu osób progres ruszył z kopyta zabiliśmy dość szybko 4 bosy na mythicu, no ale potem przyszedł maj (matury, juvenalia i inne) i niestety sporo osób z dnia na dzień przestało grac. Brak progresu i brak raidow w ogole spowodował, że wieksza czesc gildii juz gdzies uciekla, wiec ja rowniez zaczalem sie rozgladac.
Jako, ze jesteście jedna z nielicznych gildii, która potrzebuje tanka - postanowiłem spróbować.

2. Jak często grasz i ile dni w tygodniu byłbyś w stanie rajdować - gramy w poniedziałek, wtorek, środę i czwartek, od 20 do 23?

Jestem w grze właściwie codziennie, niestety pracuję w systemie zmianowym. Zmiana dzienna od 7 do 19, zmiana nocna od 19 do 7, wiec w raidowaniu przeszkadzają mi jedynie zmiany nocne. Ogólnie w ciągu miesiąca nie będę mógł być na około 4,5 raidach - dokładnie nie jestem w stanie określić, bo wszystko zależy od tego w jakie dni przypadną zmiany nocne.

3. Jakie masz doświadczenie rajdowe - w Legionie i przed nim?

Gram w wowa od vanilli. Początkowo były to serwery prywatne. Od Cataclysmu na globie.
W legionie 6/7 Emerald, Tos - nie ruszony, 4/10 Nighthold
4. Który spec wybrałeś jako swój main? Bonus dla pure dpsów/warriorów: i dlaczego? ;)
Guardian - lubię tankować.

5. Czy rozwijasz jakiś offspec? Jak z doświadczeniem w graniu nim?

50 traitów w resto. Jeżeli chodzi o doświadczenie to grałem healerem przez cały cataclysm, pandarie i draeonr.
Obecnie średnio z moim doświadczeniem leczącym, ponieważ non stop gram tankiem, czasem tylko dla lekkiej odmiany poleczę jakiś m+. Brak dedykowanych legend pod hila

6. Z jakich narzędzi/for korzystasz na codzień, by wycisnąć maksimum ze swojej postaci?
-- (Mowa tu o wszelkiego rodzaju forach internetowych i programach/arkuszach służących do modelowania teoretycznych walk/obliczania średniego dpsu)

Fora:
mmo champion
Icy veins
wowhead
discord druidowy
czasem jakieś filmiki na youtubie i mniej znane fora, na które trafie przy przeczesywaniu internetu

programy to głównie simcraft +pawn

7. Linki do logów, którymi możesz się podzielić:
https://www.warcraftlogs.com/character/ ... egion/atyl

8. Czy może polecić cię ktoś z obecnych gildiowiczów PF?
Raczej nie

9. Jakieś dodatkowe informacje, którymi chcesz nas do siebie przekonać? ;)
-- (Na przykład możliwość grania inną klasą.)
Do wyboru jest tylko druid w tanku/hilu, lub jedyny obecnie alt DH tez w tanku :P ale z ilvl 895
Druidem mógłbym się zastanowić nad graniem feralem, bo nie wiem czemu ale nie lubię grac w bala - próbowałem kilka razy jak brakowało w gildii rdpsow, ale zawsze mnie to okropnie męczyło, a gra ma sprawiać przyjemność.

Komp i intenet jest ok

Awatar użytkownika
Ailawiu
Guild Master

Re: Atyl guardian druid

Post#2 » 12 cze 2017, 10:53

Witam
Przepraszamy za późną odpowiedź, ale dopiero co przyjęliśmy nowego tanka i jesteśmy w trakcie "testów". Na tą chwilę spot jest więc zajęty, ale dzięki za zainteresowanie.

Wróć do „Rekrutacja”