Dejmiens balance druid

Podstawowe informacje o nas, aktualnie potrzebnych klasach, jak i formularz rekrutacyjny znaleźć można w przyklejonych topikach.
dejmiens

Dejmiens balance druid

Post#1 » 14 lip 2017, 07:09

Twój wiek: 21
Link do armory: https://worldofwarcraft.com/en-gb/chara ... n/dejmiens
Alty i ich ewentualne doświadczenie rajdowe: Brak, głównie gram tylko moim mainem

1. Czemu opuściłeś/chcesz opuścić swoją dotychczasową gildię? Straszne kolesiostwo, brak jakiejkolwiek organizacji na raidach każdy robi co chce i nikt niczego nie kontroluje. Nie poszanowanie czasu ludzi w raidzie, gdzie czeka się 30 minut na 1 osobę kiedy jest 10 innych na ławce.

2. Jak często grasz i ile dni w tygodniu byłbyś w stanie rajdować - gramy w poniedziałek, wtorek, środę i czwartek, od 20 do 23? Raczej nie było by problemu abym był na każdym z tych dni

3. Jakie masz doświadczenie rajdowe - w Legionie i przed nim? EN cały mythic NH mythic prawie cały (bez botanisty, augura i spellblade)Stara gildia miała 4/10m ale jak się rozpadła to wszedłem od razu na guldana bo robiłem wszystkie mechaniki dobrze i top 3 dps w nowej gildi.

4. Który spec wybrałeś jako swój main? Bonus dla pure dpsów/warriorów: i dlaczego? ;) Balance bo grałem wcześniej w retri na starej postaci i postanowiłem zagrać range w tym dodatku ale takim, który ma wiele możliwości do zmiany focusu z dps na tank

5. Czy rozwijasz jakiś offspec? Jak z doświadczeniem w graniu nim? Guardian 52 i 2 leg pod tanka. Offtankowałem w mojej starej gildi więc trochę bosów się przewineło.

6. Z jakich narzędzi/for korzystasz na codzień, by wycisnąć maksimum ze swojej postaci?
-- (Mowa tu o wszelkiego rodzaju forach internetowych i programach/arkuszach służących do modelowania teoretycznych walk/obliczania średniego dpsu) https://docs.google.com/document/d/1c6- ... 4A/preview Wszystko czego potrzebuje daje mi Gebuz i discord druidów

7. Linki do logów, którymi możesz się podzielić: https://www.warcraftlogs.com/character/ ... /dejmiens# nie ma tu za dużo z tego contentu bo signum ma ukryte logi

8. Czy może polecić cię ktoś z obecnych gildiowiczów PF? Grałem długo z Bartheez'em w starej gildii więc wie że jestem ogarem

9. Jakieś dodatkowe informacje, którymi chcesz nas do siebie przekonać? ;) Jestem pewnym człowiekiem, który jak idzie na raid to chce zabić bosa,a nie marnować czas 19 innych osób dlatego też robię wszystkie mechaniki jakie mi podlegają. W razie jakichkolwiek pytań mogę jeszcze coś powiedzieć na tsie/discordzie
-- (Na przykład możliwość grania inną klasą.)

Anneris
Member

Re: Dejmiens balance druid

Post#2 » 14 lip 2017, 16:29

Polecam, Dejm był zawsze ode mnie lepszy (nie jest to trudne) :)

Awatar użytkownika
Laure
Officer

Re: Dejmiens balance druid

Post#3 » 17 lip 2017, 18:39

cześć

próbowaliśmy Cię łapać ingame ale wyrzuca błędy przy probie dodania Cię do FL. Odezwij się proszę jeśli nadal jesteś zainteresowany dołączeniem do nas.
Jestę hunterę, proszę głaskać!

Wróć do „Rekrutacja”