Devizz Havoc Demon Hunter

Podstawowe informacje o nas, aktualnie potrzebnych klasach, jak i formularz rekrutacyjny znaleźć można w przyklejonych topikach.
Devizz

Devizz Havoc Demon Hunter

Post#1 » 16 lip 2017, 23:48

1. Powrót po rocznej przerwie.

2. Ostatnio całkiem sporo, wróciłem pare dni temu. Myślę, że będę się w stanie stawić na każdym raidzie.

3. Wotlk: Cały content wyczyszczony (LK 25 HC rowniez).

Cata: Cale t11 wyczyszczone (realm first Sinestry na 10 man).

Po t11 zakonczylem przygode z raidowaniem.

4. Havoc Demon Hunter, od zawsze gram DPSem.

5. Raczej nie.

6. Swego czasu kiedy raidowalem na dosc wysokim poziomie bawilem sie wszystkim co tylko mozliwe i sam pisalem guidey na chociazby Elitst Jerks (prowadzilem tez theorycrafting blogi, przykladowy post: devizzlive.blogspot.com/2014/03/death-knight-guide-proving-yourself.html jest tego duzo wiecej).

7. Niestety obecnie zadnymi, jak juz pisalem dopiero co wrocilem do gry. Pamietam, ze za czasow t11 grajac DK udalo mi sie znalezc w przynajmniej top 20 na kazdym encounterze (kilka razy mialem tez top 1-3).

8. Byc moze, doubt it.

9. Competitive mindset, spedzilem mnostwo czasu grajac w ogromna ilosc gier na bardzo wysokim poziomie. Np. pol roku spedzilem w gaming house Team Alternate grajac profesjonalnie w Heroes of the Storm.

Wróć do „Rekrutacja”