Sorcerd Marksmanship Hunter

Podstawowe informacje o nas, aktualnie potrzebnych klasach, jak i formularz rekrutacyjny znaleźć można w przyklejonych topikach.
Sorcerd
Member

Sorcerd Marksmanship Hunter

Post#1 » 25 lip 2017, 14:15

Twój wiek: 24
Link do armory:https://worldofwarcraft.com/en-gb/character/burning-legion/sorcerd
Alty i ich ewentualne doświadczenie rajdowe:brak

1. Czemu opuściłeś/chcesz opuścić swoją dotychczasową gildię? Signum- jeszcze nie opuściłem ze względu na buffy, ale jak dostane od Was pozytywną odpowiedz to to zrobię, jestem tu na socialu ale wiem, że nawet jakbym chciał coś z nimi ograć to byłoby ciężko ze względu na panującą tu atmosferę, kolesiostwo i ogólne złe traktowanie ludzi z rangą niższą niż veteran. Natomiast po ostatnim raidzie w The Inside Job w której raidowałem wylądowałem w szpitalu na 5 tygodni , gildia w międzyczasie sie rozpadła z powodu braku ludzi .

2. Jak często grasz i ile dni w tygodniu byłbyś w stanie rajdować - gramy w poniedziałek, wtorek, środę i czwartek, od 20 do 23? Jestem na każdym raidzie.

3. Jakie masz doświadczenie rajdowe - w Legionie i przed nim? Gram od Pandarii, zrobiłem SoO M, z pugiem doszedłem do Mannarotha hfc a w legionie EN M całe i 4/10 M NH, ToS full pug 8/9 hc

4. Który spec wybrałeś jako swój main? Bonus dla pure dpsów/warriorów: i dlaczego? ;) Marksmanship od Pandarii, tak mi zostało do dziś mimo wzlotów i upadków MM. Może do dlatego, że lubie łuki i pasek focus ? ;) A mele nie wchodzi w gre bo tym sie mechanik nie wykonuje ;)

5. Czy rozwijasz jakiś offspec? Jak z doświadczeniem w graniu nim? Artefakty w miare ok w BM i survi , BM jest dość łatwy w graniu i na niektóre walki z dużym movementem sie przydaje ale dobre pozycjonowanie się spokojnie na MM daje rade .

6. Z jakich narzędzi/for korzystasz na codzień, by wycisnąć maksimum ze swojej postaci?
-- (Mowa tu o wszelkiego rodzaju forach internetowych i programach/arkuszach służących do modelowania teoretycznych walk/obliczania średniego dpsu). Simcraft, Gingi i ROgerbrown z Method i warcraft logs

7. Linki do logów, którymi możesz się podzielić:https://www.warcraftlogs.com/character/eu/burning-legion/sorcerd Aż wstyd pokazywać ale to wszystko z pugiem robione ;)

8. Czy może polecić cię ktoś z obecnych gildiowiczów PF? Bajtek aka Anneris ;)

9. Jakieś dodatkowe informacje, którymi chcesz nas do siebie przekonać? ;)
-- (Na przykład możliwość grania inną klasą.) Uwielbiam robic m+, zwłaszcza wysokie keye, uważam to za najlepsza rzecz dodaną do tego dodatku i dobra alternatywa dla ludzi nie progressujacych z gildia takich jak ja do tej pory ;)

Anneris
Member

Re: Sorcerd Marksmanship Hunter

Post#2 » 25 lip 2017, 14:21

Polecam.

Wróć do „Rekrutacja”