Elistor - Beast Mastery Hunter - Burning Legion

Podstawowe informacje o nas, aktualnie potrzebnych klasach, jak i formularz rekrutacyjny znaleźć można w przyklejonych topikach.
Elistor
Newbie

Elistor - Beast Mastery Hunter - Burning Legion

Post#1 » 12 wrz 2017, 13:38

Cześć!

Twój wiek: 26
Link do armory: https://worldofwarcraft.com/en-gb/character/burning-legion/elistor/pve
Alty i ich ewentualne doświadczenie rajdowe: Grałem długo warlockiem destruction, jednak leży on teraz nieużywany.

1. Czemu opuściłeś/chcesz opuścić swoją dotychczasową gildię?
Sprawa jest prosta, muszę chodzić na raidy z PUGiem, co niestety zazwyczaj kończy się fiaskiem ze względu na brak ludzi, którzy ogarniają taktyki.

2. Jak często grasz i ile dni w tygodniu byłbyś w stanie rajdować - gramy w poniedziałek, wtorek, środę i czwartek, od 20 do 23?
21:00 - 1:00 z małym obsunięciem jeśli chodzi o czas rozpoczęcia. Mam małe dziecko i często zdarza się, że potrafi zasnąć później niż 20:00. Gram codziennie, chyba że jestem przemęczony to wtedy odpuszczam.

3. Jakie masz doświadczenie rajdowe - w Legionie i przed nim?
Z czasów, gdy grałem na prywatnych serwerach to raidowałem wszystko od Classica po WOTLK. Potem miałem długą przerwę i wróciłem 2 miesiące temu do grania w World of Warcraft, ale już na globalu.

4. Który spec wybrałeś jako swój main? Bonus dla pure dpsów/warriorów: i dlaczego? ;)
Wybrałem Beast Mastery ze względu na mobilność. Niestety, ale Marksmanship potrzebuje czasu na spuszczenie cięciwy... Beast Mastery jest szybsze, lepsze defensywnie a także niesamowicie proste - i ta prostota mnie urzekła.

5. Czy rozwijasz jakiś offspec? Jak z doświadczeniem w graniu nim?
Obecnie gram tylko BM. Mam około 50 traitów w MM, ale nie będę ukrywał, że musiałbym przypomnieć sobie, jak się gra tym specem.

6. Z jakich narzędzi/for korzystasz na codzień, by wycisnąć maksimum ze swojej postaci?
- Skada
- MMOchampion
- Porady u lepszych ode mnie
- Poradniki na youtube

7. Linki do logów, którymi możesz się podzielić:
Niestety nie ma czym się chwalić. Moja obecna gildia gloryfikuje swoją jedyną grupę raidową i nie pozwala innym się do nich wbić, zatem nie jestem w stanie nic pokazać.

8. Czy może polecić cię ktoś z obecnych gildiowiczów PF?
Raczej nie.

9. Jakieś dodatkowe informacje, którymi chcesz nas do siebie przekonać? ;)
Jestem bardzo komunikatywny, otwarty na nowe wyzwania. Uwielbiam zdrową rywalizację i w końcu chcę zacząć raidowanie. Progress to jedna z głównych rzeczy, jaka obchodzi mnie w tej grze.
Dodatkowo mam na 108 lvlu DH w tanku, na razie odstawiłem jego expienie ze względu na Argus i wbijanie repy w Suramarze. Jeśli jednak zaszłaby potrzeba grania tankiem, to jestem w stanie to ogarnąć, bo uczę się bardzo szybko.

Pozdrawiam serdecznie,
Elistor

Awatar użytkownika
Laure
Officer

Re: Elistor - Beast Mastery Hunter - Burning Legion

Post#2 » 12 wrz 2017, 14:19

Dzięki za zainteresowanie, ale nasze rajdy - jak to nawet zaznaczyliśmy w pytaniu o dostępność - odbywają się w godzinach 20-23. O ile nieobecność od czasu do czasu nie jest jakimś dramatem, o tyle regularne logowanie z ~godzinnym spóźnieniem niestety nie wchodzi w rachubę. W normalnej sytuacji miałbyś minimalne szanse otrzymania spota logując się o tej porze, zaś w dni kiedy przypadkiem skumuluje się więcej nieobecności tym bardziej nie możemy sobie pozwolić na czekanie na kogoś do 21. Także niestety musimy podziękować, powodzenia w znalezieniu gildii z bardziej sprzyjającymi godzinami rajdowymi.
Jestę hunterę, proszę głaskać!

Wróć do „Rekrutacja”