Deathawaitss/ DK Frost / Burning Legion

Podstawowe informacje o nas, aktualnie potrzebnych klasach, jak i formularz rekrutacyjny znaleźć można w przyklejonych topikach.
Deathawaitss
Newbie

Deathawaitss/ DK Frost / Burning Legion

Post#1 » 21 wrz 2017, 16:54

Twój wiek: 27
Link do armory: https://worldofwarcraft.com/en-gb/chara ... athawaitss
Alty i ich ewentualne doświadczenie rajdowe: Alty na poziomie 100.

1. Czemu opuściłeś/chcesz opuścić swoją dotychczasową gildię?
Aktualnie na tym koncie byłem w jednej casualowej gildii której szczerze mówiąc nazwy nie pamietam.

2. Jak często grasz i ile dni w tygodniu byłbyś w stanie rajdować - gramy w poniedziałek, wtorek, środę i czwartek, od 20 do 23?
Myślę że 3-4 razy w tygodniu. To zależy od mojej pracy. W wowie spędzam bardzo dużo czasu ostatnio.
3. Jakie masz doświadczenie rajdowe - w Legionie i przed nim?
Jeżeli chodzi o to konto to wyłącznie EN oraz NH wyczyszczone z pugiem na poziomie HC. Na poprzednim koncie które sprzedałem ponieważ zmieniałem pracę i byłem pewien że nie będę miał czasu na grę czysciłem od początku Cataclysmu do końca EN wszystko na poziomie HC/Mythic. Do końca Draenoru moim mainem był hunter, następnie w Legionie do wypuszczenia ToS'a - Rogue. Aktualnie gram DK.

4. Który spec wybrałeś jako swój main? Bonus dla pure dpsów/warriorów: i dlaczego? ;)
Wybrałem spec Frost ponieważ najbardziej pasuje mi do stylu grania DK oraz sprawia mi dużo frajdy.
5. Czy rozwijasz jakiś offspec? Jak z doświadczeniem w graniu nim?
Jestem pure dpsem, tankowanie mnie nie kręci. Jeżeli chodzi o spec Unholy to zacząłem go troszkę rozwijać, ale kiedy zobaczyłem że w patchu 7.3 Frost będzie znowu grywalnym specem, zacząłem "pakować" AP tylko i wyłącznie w niego.

6. Z jakich narzędzi/for korzystasz na codzień, by wycisnąć maksimum ze swojej postaci?
-- (Mowa tu o wszelkiego rodzaju forach internetowych i programach/arkuszach służących do modelowania teoretycznych walk/obliczania średniego dpsu)
Icy Veins, Discord, SimCraft, Ask Mr. Robot

7. Linki do logów, którymi możesz się podzielić:
Brak
8. Czy może polecić cię ktoś z obecnych gildiowiczów PF?
Niestety brak

9. Jakieś dodatkowe informacje, którymi chcesz nas do siebie przekonać? ;)
-- (Na przykład możliwość grania inną klasą.)
Mordowanie, siekanie i wyciskanie jak największych cyferek - kocham granie klasami DPS. Nie sprawa mi żadnego problemu "masterowanie" nowych to klas. Hunter oraz Rogue mam opanowanego do poziomu max, aktualnie świetnie bawie się grając do "Rycerzem Śmierci". Jeżeli chcecie mi dać szansę, ale warunkiem jest zmiana klasy na innego Dps'a, przystosuje się. Aktualny gear który posiadam zdobyłem sam, bez żadnej pomocy, bez żadnych boostów.

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Laure
Officer

Re: Deathawaitss/ DK Frost / Burning Legion

Post#2 » 21 wrz 2017, 17:33

Cześć

Na obecnym etapie progressu i z perspektywą niezbyt wielkiej ilości czasu pozostającej na ukończenie ToS, interesują nas właściwie wyłącznie osoby ubrane i posiadające dobre ogranie przynajmniej na poziomie heroic, w praktyce znające bossów i bazowe mechaniki - a patrząc po Twoim armory tego wszystkiego brakuje. Co przyznam, też nas negatywnie nastawiło, bo Twój ilvl mimo wszystko powinien być akceptowalny dla pugów, nawet biorąc ich wygórowane zazwyczaj wymagania w tym zakresie. Tymczasem masz kompletnie pusty progress nawet normala? Dlatego niestety, ale musimy podziękować za zainteresowanie.
Jestę hunterę, proszę głaskać!

Wróć do „Rekrutacja”