Podanie

Podstawowe informacje o nas, aktualnie potrzebnych klasach, jak i formularz rekrutacyjny znaleźć można w przyklejonych topikach.
Auraja
Newbie

Podanie

Post#1 » 25 wrz 2017, 03:18

Podstawowe informacje.
Twój wiek:22
Link do armory: https://worldofwarcraft.com/en-gb/chara ... on/neassen
Alty i ich ewentualne doświadczenie rajdowe: Mam ich kilka, palladyna,warriora,huntera i dk z czego większością grałam tylko za czasów nh na poziomie raidowym - palladynem i warriorem, do tombu przygotowywałam chwilę dk i ofc rogue.

1. Czemu opuściłeś/chcesz opuścić swoją dotychczasową gildię?
- Nie chcę siedzieć na ławce przez to, że inaczej rozumiemy logi.
- Z poprzedniej zrezygnowałam przez zbyt niski poziom kultury.

2. Jak często grasz i ile dni w tygodniu byłbyś w stanie rajdować - gramy w poniedziałek, wtorek, środę i czwartek, od 20 do 23?
- Mogłabym grać w każdym z tych dni.

3. Jakie masz doświadczenie rajdowe - w Legionie i przed nim?
Do legionu dołączyłam w środku progressu NH do Time is Mana, poprzednio grałam dopiero za czasów wotlk, w ciągu dwóch miesięcy od powrotu udało mi się przebić do main składu jeszcze na progress guldana i nadrobić właściwie wszystkie taktyki na każdy raid legionu jaki do tego czasu wyszedł, po tych dwóch miesiącach miałam najlepiej ubranego dh na świecie, ale przez zbyt duże zmiany z gildii postanowiłam sobię zrobić przerwe od gry. Na Tomb wróciłam 2 tygodnie temu, może trzy, zdązyłam wylevelowac w tym czasie dk i ubrac go na ilvl 928, wygearowac rogua na ilvl 936 i nadrobić taktyki na tomb normal i hc, do mythic się nie przygotowywałam bo byłam zajęta uczeniem się tych obu postaci od podstaw i masterowaniem 9 bossów na hc, teoretyczne przygotowanie na mythic to raczej kwestia 2-4h reszta to praktyka, więc to coś co mogę zrobić w ciągu jednego dnia.

4. Który spec wybrałeś jako swój main? Bonus dla pure dpsów/warriorów: i dlaczego? ;)
Sub - jest najskuteczniejszy.

5. Czy rozwijasz jakiś offspec? Jak z doświadczeniem w graniu nim?
Nie - ale jeśli będzie taka potrzeba to nie jest to żaden problem.

6. Z jakich narzędzi/for korzystasz na codzień, by wycisnąć maksimum ze swojej postaci?
- Iceveins, logi, czasami streamy czy bloodtrinkets + ofc simcrafty/raidbotsy, głównie logi i raidbots.

7. Linki do logów, którymi możesz się podzielić:
Nie mam aktualnie żadnych logów jedyne które mam to jakies nagrane przez pub jeszcze za czasów nh, nie wzorowałabym się nimi szczególnie bo to jakis zerg grup na difficulty na ktorym nie można nawet zwipować więc jest duża szansa, że zamiast bić bossa robiłam coś z tym nie związanego. Typu oglądałam yt or smth. No i to jeszcze inna klasa, ale tylko takie mam.
https://www.warcraftlogs.com/character/ ... ic=bossdps

8. Czy może polecić cię ktoś z obecnych gildiowiczów PF?
Chyba nikogo od was nie znam.

9. Jakieś dodatkowe informacje, którymi chcesz nas do siebie przekonać? ;)
Z jednej strony mogłabym nauczyć się nowej postaci, z drugiej w ciągu ostatnich 2 tygodni nauczyłam się 2 i nadrobiłam bardzo wiele rzeczy co dodając mój wrodzony perekcjonizm owocowało tym,że mając już id na hc, zapisywałam się na pugi robiące Tos tylko po to by po raz kolejny poćwiczyć bossów z którymi uważałam, że mogę mieć jakiś problem i oczywiście to już zostało zrobione jednak jest to względnie krótki czas w którym zrobiłam całkiem sporo i chętnie zwolniłabym przynajmniej we względzie uczenia się nowych postaci, z jednej strony jest to ciekawe z drugiej strony przeglądanie logów, uczenie się jak bardzo greedy można grać, kiedy dokładnie greedy można grać, ubieranie tych postaci lub lvlowanie ich, ogarnianie talentów teory craftów, osiąganie wyników min simbota, wszystkie szczegóły związane z rotacjami czy detale interakcji speli, po prostu nie mam ochoty przechodzic przez to po raz trzeci w ciągu tak krótkiego czasu, zwłaszcza, że to tak naprawde stanie w miejscu i zapobiega rozwijaniu się.
Mogłabym napisać, że przez ostatnie pare lat utrzymywałam się z progamingu, o ile nie bezpośrednio związanego z wowem, to gry nawet różnego rodzaju wymagają dość podobnych cech do osiągania sukcesów więc może to dla kogoś będzie argumentem. Nie ukrywam, że ważna jest dla mnie atmosfera i ma dość duży wpływ na moje wyniki, albo będe jak na początku w TiM angażować się tak bardzo, że w ciągu 2 miesięcy nie tyle nadrobie 5 lat co i przegonie praktycznie wszystkich jak to miało tam miejsce albo po zrobieniu tego uznam, że zwyczajnie nie warto tego kontynuowac. Być może zabrzmiało to troche bardziej emo niż planowałam, tak czy owak, legion to dodatek w którym spędza się mnóstwo czasu a to czy ten czas spędzać się chcę czy nie, zależy nie tylko od osiągów ale i ludzi(przynajmniej dla mnie). Nie chce tutaj wyjść na jakąś mega wrażliwą, gry to gry nigdy najczystsze jesli o community nie byly ale są różnice między kompetycją a chamstwem, ale tyle w tym temacie. Myśle, że potrafie się zaangażować, napewno doceniam pomoc i doceniam to ile niektóre osoby zrobił dla mnie po powrocie do gry i jak dużo wiedzy mi przekazały której nadrabianie na własną ręke zajełoby dużo więcej czasu. Lubie się angażować, lubię się dzielić moją opinią czy nawet rozpisać nową wersje taktyki gdy widzę, że coś można usprawnić a na gre moge poświęcić dużo czasu, nie ukrywam jednak, że nie jestem osobą która zadowoli się miejscem na ławce.

Uff, wall of text, ignore 90% of it, przepraszam za błędy piszę raczej żywiołowo i wolałabym nie skazywać się na czytanie tego, rachunkami za okuliste zajme się później.

Zakładamy oczywiście, że zarówno komputer, jak i internet nie będą przeszkadzały w grze/osiąganiu optymalnych wyników.
- Nie będzie to problem.

Awatar użytkownika
whi
Officer

Re: Podanie

Post#2 » 01 paź 2017, 19:01

Dzieki za zainteresowanie i choc appka brzmi ladnie, to jednak oczekujemy juz poziomu pozwalajacego na wskoczenie od razu na progress ostatnich bossow, a tu jak sama wiesz sa pewne braki. Powodzenia!
+1!

Wróć do „Rekrutacja”