Orchiid - Fury Warrior

Podstawowe informacje o nas, aktualnie potrzebnych klasach, jak i formularz rekrutacyjny znaleźć można w przyklejonych topikach.
inspray
Newbie

Orchiid - Fury Warrior

Post#1 » 29 wrz 2017, 01:12

Witam. Na wstępie chciałem zaznaczyć, iż nie mam postaci na Burning Legionie. Zamierzam jednak w najbliższym czasie przenieść się z Defias Brotherhood. Oczywiście czasu na nowym serwerze nie zamierzam spędzić na wykonywaniu World Questów w samotności. Jestem raczej ambitnym graczem WoW'a oraz zależy mi na aspekcie socjalnym gry, dlatego już teraz szukam gildii, w której czułbym się jak w domu. Niestety wszystkie polskie gildie na obecnym serwerze przechodzą/przeszły jakieś dramy, są albo nastawione zbyt socjalnie, albo zbyt progresowo (serio, nie "witają" się nawet ze sobą, nie wspomnę o pogaduszkach luźnych, niekoniecznie związanych z "o ale dropłem itema").

Podstawowe informacje.
Twój wiek:23

Link do armory: https://worldofwarcraft.com/en-gb/chara ... od/orchiid
RNG bardzo mnie nie lubi, stąd mały ilvl (te wszystkie raidy porobione są rollowane...)
W tym tyg zrobiłem z moją gildią 5/9 mythic, nie wiem czy armory zdąży update'nąć do czasu wyświetlenia posta.

Alty i ich ewentualne doświadczenie rajdowe:
Monk, Rogue, Warlock, Shaman, Mage, Druid, DK - wszystkie na 110 z jakimś tam eq. Narazie całościowo skupiam się na swoim warriorze.

1. Czemu opuściłeś/chcesz opuścić swoją dotychczasową gildię?
Sztywna atmosfera, mało aktywności pozarajdowej. Zbyt wiele osób "gotowych do raidowania" i chęć uszczęśliwienia ich wszystkich. Nietrzymanie się własnych zasad. To te najważniejsze.

2. Jak często grasz i ile dni w tygodniu byłbyś w stanie rajdować - gramy w poniedziałek, wtorek, środę i czwartek, od 20 do 23?
Zależy od pracy. Jeśli mam nadgodziny - gram automatycznie mniej. Jednak zawsze codziennie staram się wejść i porobić podstawowe rzeczy związane z mainem (najważniejsze WQ, order hall, apki).
Trzy dni mógłbym być zawsze. (oczywiście nie biorąc pod uwagę nagłych wypadków typu wichura, która niedawno była i zerwała wszystkie linie w mojej miejscowości).
Z czwartym różnie by było. Oczywiście jeżeli dostałbym się do gildii i miał możliwość raidowania 4 razy to starałbym się ustawić pracę w tym kierunku (teoretycznie luźne grafiki). Mówię tutaj o raidzie mythic, progressowym. Zakładając, że byłyby inne rajdy nieobowiązkowe, trwające do 2 godzin, często pewnie mógłbym się na nich pojawiać.

3. Jakie masz doświadczenie rajdowe - w Legionie i przed nim?
Zacząłem grać dopiero pod koniec WoD'a. Raidować zacząłem wraz ze startem legionu. Chciałem dostosować się do potrzeb pierwszej gildii, przez co na przełomie EN-ToV zmieniałem mainy, przychodziłem tym czego brakowało (tank, rdps, meleedps, healer). Niestety dla nowego gracza takiego jak ja, który zaczynał przygodę z wowem i nie miał jeszcze wyrobionej opinii o klasach, było to za duże brzmię. Doszedł do tego rozpad gildii, przez co przestałem całkowicie raidować przez końcówkę ToV'a i większą część NH.
Wróciłem jednak z nowymi siłami i ruszyłem wraz ze startem ToS'a. Walki normal i HC znam na pamięć, robiłem je po kilka razy w resecie - na warriorze, rogue oraz na koncie kolegi gdy brakowało tanka... Niestety gildia znów zaczęła upadać przez wakacje, przez co byłem trochę jak Nomad, wędrujący z raidu na raid z innymi gildiami, bo brakuje na Defiasie dobrych ludzi, a ponoć widzieli w moich logach coś ciekawego.
W obecnej gildii siędzę od jakiegoś czasu. Zrobiłem z nimi 5/9 mythic (0 loota hehe), pomagałem progresować mistreskę wiele razy. Jako "świeżak" pomogłem ogarnąć taktykę związaną z naszym dps i głupim nakładaniem się umiejętności bossa. Niestety jest tam tak wiele osób, że wyczyściłem 5/9 tylko raz. Zapewniam jednak, że taktyki ogarniam błyskawicznie, dostosowuję się do nowych walk bardzo szybko, mimo mojego małego stażu w grze oraz jako mythic raider. Jestem raczej osobą min-max, starającą się wyciągnąć jak najwięcej z każdej sytuacji.

4. Który spec wybrałeś jako swój main? Bonus dla pure dpsów/warriorów: i dlaczego? ;)
Fury warrior. Jako początkującego gracza Wow, kręciło mnie "kręcenie się" fury warriorów oraz fakt posiadania dwóch 2ręcznych broni. Zatrzymała mnie płynność oraz szybkość grania klasą, duża ilość hp pozwala na próby ratowania raidu przed różnymi sytuacjami, które inaczej by zwipeowały. Naturalny duży sustain klasy pozwala na siekanie world contentu solo bez zatrzymywania się. Z odpowiednimi legendami i eq jest maszynką do farmienia starych raidów. Na obecnym tierze sprawdza się również rewelacyjnie. Znam dobrze mocne i słabe strony swojej klasy. Podczas mniej przyjaznych dla mnie walk (cleave) staram się jak najbardziej odciążać innych graczy z wykonywania taktyk, wiedząc, że zrobią więcej dps ode mnie. Czasami uda mi się zapewnić killa na bossie, gdy oba tanki padną koło 2-3%, taunt, odpałki defensywne, niesamowity sustain, potem odskok z dużym move speed. Czasami pomaga jako ostatnia deska ratunku. No i jest jeszcze "krzyk", który nie raz ratował komuś dupę..

5. Czy rozwijasz jakiś offspec? Jak z doświadczeniem w graniu nim?
Do pewnego czasu rozwijałem Prot i Armsa, jednak stwierdziłem, że największe doświadczenie mam w fury więc nie będę przechodził na arms, chyba, że będzie lepszy o jakieś 300-400k dps. Protection jest teoretycznie obecnie najgorszym tankiem, po poważnych zmianach prota bodajże na początku nightholdu albo ToVa, nie czuję już tej samej siły co kiedyś, przez co niezbyt zagłębiałem się w "min-maxowanie" protection. Mogę od czasu do czasu zrobić mniejszy mythic albo potankować na normalu ToS (parę bosów na HC może) ale to tyle. Wszystko inwestuję w fury i sądzę, że mi się to zwraca.
Myślę nad rozwojem drugiej postaci - alta. Prawdopodobnie będzie tu hunter.

6. Z jakich narzędzi/for korzystasz na codzień, by wycisnąć maksimum ze swojej postaci?
-- (Mowa tu o wszelkiego rodzaju forach internetowych i programach/arkuszach służących do modelowania teoretycznych walk/obliczania średniego dpsu)

Głównie praktyka. Do symulacji sprzętu itp - raidbot. Nowinki i smaczki dotyczące dps fury warriora - mmochampion oraz pewien zaufany fury warrior na youtube : )

7. Linki do logów, którymi możesz się podzielić:
Niestety nigdy nie robiłem swoich logów (chyba zacznę) i nie mam dostępu do tych prywatnych gildyjnych już, bądź zostały usunięte. Tutaj mam jedynie ogólny link do wyników mojej postaci. https://www.warcraftlogs.com/character/ ... od/orchiid
Te logi na mythic to moje first time cleary. (poszedłem na mythic ToS pierwszy raz, znając taktyki tylko w teorii)
znalazłem właśnie logi do alt runa hc z moją gildią. Było dużo świeżych osób więc nie wszystkie walki szły zgodnie z planem, lecz tam gdzie szły (i żyłem dzięki temu) widać jakieś wyniki. https://www.warcraftlogs.com/reports/tL ... e&fight=12

8. Czy może polecić cię ktoś z obecnych gildiowiczów PF?
Niestety obecnie nawet nie mam mojej postaci na BL.

9. Jakieś dodatkowe informacje, którymi chcesz nas do siebie przekonać? ;)
-- (Na przykład możliwość grania inną klasą.)

Oczywiście, że istnieje możliwość grania inną klasą jeżeli zajdzie taka potrzeba. Jednak mój fury warrior już jest obcykany bardzo dokładnie i wolałbym nie zmieniać maina do końca ekspansji. Szybko się uczę, gildię się o mnie biły na Defiasie (jakkolwiek komicznie to brzmi). Nie jestem zadufany w sobie (tylko szczerze wymieniam moje zalety :>), nie chcę również spoczywać na laurach. Uważam jednak, że jak na "świeżą" osobę mam ponadprzeciętne wyniki w grze. Jestem sympatyczną i pomocną osobą, chętnie pójdę pomóc ludziom na alt runach, na mythic+ czy z achivmentami. Sam szukam również takich osób do gry, nie jestem nastawiony tylko na raidowanie. Wow to niesamowicie obszerna gra, jest tam wiele zajęć, a nie ma nic lepszego niż dzielenie frajdy ze znajomymi.
Jeżeli są do mnie jakieś pytania to proszę śmialo kierować, czy prywatnie czy tu pod moją aplikacją. Jeżeli chcecie mnie sprawdzić osobiście, mogę się pojawić na jakimś alt runie czy spontanicznym HC clear, postaram się wyciągnąć ile sie da z mojej postaci.

Zakładamy oczywiście, że zarówno komputer, jak i internet nie będą przeszkadzały w grze/osiąganiu optymalnych wyników.
Raczej nie. Czasem blue screen walnie od święta gdy przywalę nogą w kartę graficzną (niestety muszę mieć otwartą obudowę).

Pozdrawiam, Orchiid.

Wróć do „Rekrutacja”